قیمت بیت کوین
1,328,211,715تومان
58,498.00دلار
0.62
قیمت اتریوم
89,662,805تومان
3,948.99دلار
11.12
قیمت بایننس کوین
15,228,865تومان
670.72دلار
5.68
قیمت ریپل
34,966تومان
1.54دلار
3.37
قیمت دوج کوین
11,770تومان
0.52دلار
26.23
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  برترین ارزهای ماه مه در آغاز آلتکوین سیزن با توجه به معیارهای فاندامنتال کدامند؟

برترین ارزهای ماه مه در آغاز آلتکوین سیزن با توجه به معیارهای فاندامنتال کدامند؟

برترین ارزهای ماه می در آغاز آلتکوین سیزن با توجه به معیارهای فاندامنتال کدامند؟

لیستی از برترین ارزها برای زیر نظر گرفتن در ماه مه برای شما آماده شده است که ممکن است بر اثر انتشار اخبار رویدادهای مهمشان شاهد رشد چشمگیری باشند. این ارزها شامل HBAR، LSK، ADA، NEO، BSV، REN، UNI، ANT، VGX، BLES می‌شوند. در این مقاله به علت انتخاب این ارزها خواهیم پرداخت.

NEO، HBAR و REN شبکه‌های اصلی خود را در ماه مه ارتقا می‌دهند. نسخه جدید یونی سواپ در ماه مه منتشر می‌شود. LSK و BSV از برترین ارزهای بازار رویدادهای برنامه نویسان را در ماه مه برگزار می‌کنند.برترین ارزهای ماه مه با توجه به رویدادهای پیش رو در این ماه

در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به برترین ارزهای دیجیتالی که برای ماه مه پیشرفت‌های جالبی را در نظر گرفته‌اند که می‌تواند بر قیمت آنها نیز تأثیر مثبت بگذارد.

هدرا هش گراف شبکه اصلی خود را ارتقا می‌دهد

HBAR

 • قیمت فعلی: 0.291 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 2.348 میلیارد دلار
 • رتبه در بازار: # 55

شبکه هدرا (Hedera) یک دفتر عمومی‌است که از اجماع هشگراف به جای بلاک چین استفاده می‌کند. این شبکه با کارایی بسیار بالا توان عملیاتی فوق العاده ای دارد. هدرا هشگراف بیش از 10000 تراکنش را در هر ثانیه با کارمزد اندکی تا حداکثر 0.0001 دلار امکان پذیر می‌کند.

HBAR توکن بومی‌شبکه هدرا است. این ارز برای محافظت از شبکه و تأمین انرژی برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) استفاده می‌شود.

در تاریخ 6 مه، هدرا شبکه اصلی خود را به نسخه 0.13.2 ارتقا می‌دهد. با ارتقا، دو گره اضافی اضافه می‌شود و تعداد کل این گروه‌ها به 20 می‌رسد. علاوه بر این، ویژگی معاملات برنامه ریزی شده را نیز فعال می‌کند.

HBAR از 15 مارس، زمانی که به بالاترین سطح 0.445 دلار رسید، در حال حرکت به سمت پایین است. با این حال، در روز 23 آوریل ظاهراً روند خود را با یک شمع چکشی معکوس کرد. در حال حاضر، این ارز در تلاش است تا منطقه مقاومت 0.30 دلاری را بازیابی کند.

قیمت فعلی 36 درصد کمتر از اوج مارس است.

لیسک با برگزاری یک رویداد برای توسعه دهندگان از نقشه راه خود پرده برداری می‌کنند

LSK

 • قیمت فعلی: 5.25 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 671 میلیون دلار
 • رتبه در بازار: # 112

Lisk یک بستر کاربردی بلاک چین است که از الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌کند. LSK توکن اصلی این سیستم عامل است.

Lisk.sj رویدادی متمرکز بر توسعه دهندگان است که در آن تیم Lisk جدیدترین دستاوردها و اخبار را به روز می‌کند. علاوه بر این، نقشه راهی برای بقیه سال ارائه می‌دهد.

رویداد 2021 در 21 و 22 ماه مه برگزار خواهد شد. این برنامه به صورتی ارائه خواهد شد، که می‌تواند به بسیاری از رویدادهای مهم بیانجامد. این رویدادها به شرح زیر هستند:

 • راه حل قابلیت همکاری بین بلاک چین لیسک
 • هکتون آنلاین آینده.
 • برنامه توسعه پلتفرم لیسک
 • هسته جدید Lisk، SDK 5.1.0.

LSK در 17 آوریل کاهش چشمگیری را آغاز کرد و فقط در مدت 6 روز 56٪ از ارزش خود را از دست داد. با این حال، از منطقه 3.80 دلار برگشت و اعتبار این نقطه را به عنوان پشتیبانی بازیابی کرد. این ارز از آن زمان به سمت بالا حرکت می‌کند.

کاردانو تست نت آلونزو را در ماه مه را اندازی خواهد کرد

ADA

 • قیمت فعلی: 1.34 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 42 میلیارد دلار
 • رتبه بازار: # 6

کاردانو در سال 2017، توسط یکی از بنیانگذاران شبکه اتریوم تأسیس شد. ADA توکن اصلی بلاک چین فنی کاردانو است. این ارز همیشه  جز برترین ارزهای سال 2021 بوده است و ماه مه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

انتظار می‌رود شبکه آزمایشی آلونزو (Alonzo) در ماه مه عرضه شود. این تست نت به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا dApp‌‌‌های خود را در بلاک چین کاردانو ایجاد و استقرار دهند. انتظار می‌رود این به روزرسانی کاردانو را به طور بالقوه رقیبی قدرتمند برای اتریوم کند. این عملکرد ظاهراً به کاردانو اجازه می‌دهد تا در اکوسیستم دیفای سر و صدای زیادی به راه بیاندازد.

ADA از ابتدای مارس در یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود. این ارز در 23 آوریل، به خط پشتیبانی کانال برگشت و از آن زمان به بعد افزایش یافته است.

این جهش همچنین اعتبار 1.04 دلار را به عنوان پشتیبانی تأیید می‌کند، سطحی که قبلاً در تمام مدت به عنوان منطقه مقاومت بالا عمل می‌کرد.نئو آخرین آزمایش را قبل از راه اندازی شبکه اصلی انجام می‌دهد

NEO

 • قیمت فعلی: 92.20 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 6.503 میلیارد دلار
 • رتبه دربازار: # 25

NEO در سال 2014 با عنوان “Antshares” راه اندازی شد، اما پس از سه سال نام تجاری جدیدی برای خود برگزید. این شبکه به طور مداوم در حال توسعه است و اغلب “اتریوم چینی” در نظر گرفته می‌شود.

شبکه اصلی جدید در ماه جولای راه اندازی می‌شود، در حالی که شبکه آزمایشی RC2 حدوداً در اواسط ماه مه راه اندازی خواهد شد. این آخرین آزمایشی است که قبل از راه اندازی شبکه اصلی انجام می‌شود.

شبکه اصلی دارای چندین ویژگی جدید از جمله اوراکل داخلی، حاکمیت بر روی زنجیره و سیستم ذخیره سازی اشیا توزیع شده خواهد بود.

NEO از 23 آوریل به سمت بالا در حال حرکت است و اندکی بعد از یک خط مقاومت نزولی مواجه شده است. با این حال هنوز نتوانسته است سطح مقاومت 0.382 اصلاح فیبوناچی را بازیابی کند.

بیت کوین اس وی رویدادی برای توسعه دهندگان برگزار خواهد کرد

Bitcoin SV

 • قیمت فعلی: 292.82 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 5.481 میلیارد دلار
 • رتبه در بازار: # 29

Bitcoin SV یک ارز دیجیتال است که با هارد فورکی از بیت کوین کش (BCH) در سال 2018 ایجاد شده است. اهداف اصلی آن مقیاس پذیری و ثبات بیشتر نسبت به شبکه اصلی بیت کوین است.

مجمع توسعه دهندگان “Bitcoin SV (DevCon)” برای سال 2021 در تاریخ 15 و 16 مه برگزار خواهد شد. در این رویداد مجازی موضوعات مهمی‌از اکوسیستم Bitcoin SV ارائه خواهد شد. این عناوین موضوعات زیادی را شامل خواهد شد، هر دو مربوط به شبکه بیت کوین و ساخت در بلاک چین‌‌‌های مختلف است.

BSV از 16 آوریل در معرض کاهش شدید قرار گرفت. تنها در مدت هفت روز، 55٪ از ارزش خود را از دست داد. در حالی که از آن زمان به بعد در حال حرکت به سمت بالا بوده است، همانند NEO، هنوز نتوانسته است از سطح مقاومت 0.382 اصلاح فیبوناچی عبور کند.

یونی سواپ ورژن سه راه اندازی خواهد شد

UNI

 • قیمت فعلی: 40.44 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 21.155 میلیارد دلار
 • رتبه در بازار: # 9

یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که برای تعویض توکن‌ها به صورت نظیر به نظیر استفاده می‌شود. UNI توکن بومی‌این صرافی است. بر اساس ارزش بازار، این ارز برترین توکن صنعت دیفای محسوب می‌شود.

نسخه سه یونی سواپ در 5 مه منتشر می‌شود. دو ویژگی اصلی آن نقدینگی متمرکز و چند سطح کارمزد است.

UNI در تاریخ 29 آوریل به بالاترین قیمت همیشگی 44 دلار رسیده است. در حال حاضر برای تبدیل سطح مقاومت قبلی به عنوان پشتیبانی در تلاش است. سطح مقاومت بعدی به ترتیب 47.4 و 60 دلار است.آراگون در اولین فراخوان خود از ویژگی‌های جدید شبکه رونمایی می‌کند

ANT

 • قیمت فعلی: 10.13 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 401 میلیون دلار
 • رتبه در بازار: # 146

آراگون یک پلت فرم غیرمتمرکز است برای دپ‌ها و سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO). ANT توکن اصلی این سیستم عامل است.

پروژه آراگون اولین فراخوان عمومی‌خود را در تاریخ 5 مه برگزار می‌کند. آن‌ها در مورد موضوعات زیر اطلاع رسانی خواهند کرد.

 • صدای آراگون، یک پلتفرم رأی گیری مبتنی بر توکن جدید.
 • وکدونی (Vocdoni)، سیستم عامل حکمرانی.

ANT از زمان جهش در 23 آوریل به سمت بالا حرکت کرده است. این ارز از یک خط مقاومت نزولی خارج شده است، اما هنوز نتوانسته است منطقه مقاومت 10.30 دلاری را پس بگیرد.

وویجر سیستم اثبات سهام خود راه اندازی خواهد کرد

VGX

 • قیمت فعلی: 4.232 دلار
 • حجم سرمایه بازار: 940 میلیون دلار
 • رتبه در بازار: 99

وویجر یک پلت فرم کارگزاری ارز دیجیتال است و هدف آن خدمت به سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی است. توکن اصلی این شبکه VGX نام دارد و برای ارائه پاداش‌های مختلف به کاربران استفاده می‌شود.

علاوه بر این، از اول ماه مه، دارندگان VGX می‌توانند سکه‌های خود را برای یک پاداش سالانه 7٪ سهام بگذارند.

VGX از 24 فوریه در کنار یک خط مقاومت نزولی در حال کاهش است.

بلایند باکسز لانچ پد توکن‌‌‌های NFT را راه اندازی کرده است

BLES

 • قیمت فعلی: 1.45 دلار
 • سرپوش بازار: N / A
 • رتبه در بازار: # 2708

بلایند باکسز (Blind Boxes) یک پلتفرم تصحیح گیمی‌شده است. علاوه بر این، به عنوان لانچ پد برای توکن‌‌‌های غیر قابل معاوضه (NFT) عمل می‌کند. BLES توکن اصلی بستر بلایند باکسز است. این ارز دیجیتال در کل 100 میلیون عرضه دارد.

در تاریخ 1 ماه مه، بلایند باکسز لانچ پد (Blind Boxes Launchpad) راه اندازی شد که به سازندگان اجازه می‌دهد توکن‌‌‌های ERC-20 خود را به منظور جمع آوری سرمایه برای پروژه‌های NFT بفروشند.

BLES از بدو تأسیس به سمت پایین در حال حرکت است و در حال حاضر در تلاش است تا کفی نزدیک به 1.50 دلار پیدا کند.سلب مسئولیت

همانطور که همیشه گفته ایم این مقاله صرفا جهت اهداف خبری و اطلاعاتی تولید شده است. تیم بیت پارس هیچ گونه توصیه ای در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای ذکر شده ندارد. لیست برترین ارزهای ماه مه بر اساس داده‌‌‌های بازار و اخبار حول این ارزها منتشر شده است. هیچ کس نمی‌تواند اتفاقات پیش روی بازار را حدس بزند.

مطالب مرتبط
حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید
استیبل کوین تتر چه مشکلی دارد؟ هیاهوی زیاد در مورد این ارز بر چه اساس است.
پرداخت ارز دیجیتال سیگنال (Signal) راه اندازی شد، مهاجرت کاربران از واتس اپ شدت گرففت
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس