قیمت بیت کوین
۱,۲۸۲,۷۹۲,۳۸۷تومان
47,579دلار
0.68
قیمت اتریوم
۴۰,۳۸۴,۷۰۵تومان
1,497.82دلار
1.30
قیمت کاردانو
۳۶,۹۶۲تومان
1.37دلار
28.64
قیمت بایننس کوین
۶,۲۶۴,۸۳۸تومان
232.35دلار
1.10
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH را دارد

اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH را دارد

اخبار آلتکوین ها اخبار آلتکوین ها
سعید درویشی
25 شهریور 99
۰
اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH را دارد

بایننس پنهان نکرده است که هدف اسمارت‌چین Smart Chain سلطه بر دنیای دی‌فای است همان‌طور که در صنعت کریپتو تا حدودی این کار را انجام داده است. شکی نیست که سکهٔ بایننس (BNB) یکی از بالاترین رشدهای دارایی‌های دیجیتال در این آخر هفته را شاهد بوده است و مدیر اجرایی این شرکت نتوانست در برابر ایجاد پروژه‌های جدید در اتریوم مقاومت کند.

اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH را دارد

این شرکت به‌وضوح در حال تبدیل‌شدن به گوگل (Google) دنیای کریپتو است و تقریباً به‌صورت هفتگی محصولات و مشوق‌های جدیدی را به بازار عرضه می‌کند.

در آخرین راه‌اندازی‌های جدید دی‌فای، این شرکت اسمارت‌چین Smart Chain بایننس را معرفی کرد. این پروژه در حال جلب‌توجه موج جدیدی از کلون‌های دی‌فای است که همگی آن‌ها ارائه‌دهندگان نقدینگی هستند. در هفته گذشته یا همین حدود، فروشگاه‌های جدید فروش محصولات دی‌فای کریم فایننس (Cream Finance)، برگرسوآپ (BurgerSwap) و بیکری سوآپ (BakerySwap) که همه آن‌ها در بلاک چین جدید بایننس شکل‌گرفته‌اند، تأسیس کرد.

اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH  را دارد

اسمارت‌چین Smart Chain بایننس معادل 14 درصد از حجم معاملات ETH را دارد

آیا اسمارت‌چین Smart Chain در حال بلعیدن شبکه اتریوم است؟

با توجه به اشتیاق دی‌فای، طولی نکشید که مدیرعامل بایننس چانگ‌پنگ ژائو باافتخار اعلام کرد که محصولات و توکن های بومی بایننس درصد قابل‌توجهی از معاملات اتریوم را به خود اختصاص دادند

حجم معاملاتBSC  بایننس اسمارت‌چین Smart Chain اکنون 14٪ از کل معاملات شبکه ETH است.

حجم بازار BNB حدود 10 درصد حجم بازار ETH است.

علاوه بر BSC، BNB دارای بلاک چین سریع DEX، سوخت، هزینه تخفیف در بایننس و موارد دیگر است…

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

CZ بایننس ( 14 سپتامبر 2020)

این ارقام با توجه به معاملات اسمارت‌چین Smart Chain بایننس که تقریباً به 140،000 در روز یکشنبه رسیده است، بسیار دقیق و صحیح هستند، درحالی‌که کل معاملات روزانه اتریوم بیش از یک‌میلیون است. بیشتر فعالیت‌های انجام‌شده توسط یک کلون سرمایه‌گذاری پربازده دی‌فای به نام برگرسوآپ رخ‌داده است و همان‌طور که توسط کریپتوپوتیتو گزارش‌شده بود، تقریباً 400 میلیون دلار BNB در روز اول در این پلتفرم سرمایه‌گذاری شده است.

نسخه‌های کپی از محصولات موفق دی‌فای به‌سرعت در حال ورود به بازار هستند بایننس محصول دی‌فای دیگری، به نام بیکری‌سوآپ را آماده کرده است تا امروز، 14 سپتامبر، در ساعت 15.59 GMT آغاز به کار کند، این محصول دقیقاً همان کار برگرسوآپ را در شبکه بایننس انجام می‌دهد.

CZ ادعا می‌کند به عرضهٔ این محصولات ادامه می‌دهد و اقدامات اخیر شرکت خود را دوستانه توصیف کرده است و در توییتی اظهار داشت:

“البته، اگر مایل باشید می‌توانید پروژه‌های دیگر دی‌فای را به این شبکه منتقل کنید و با این کار شاید کمی از هزینه گاز (هزینه شبکه اتریوم) اتریوم کاسته شود.”

به دنبال راه‌اندازی شرکت اسمارت‌چین Smart Chain بر بستر اتریوم در اول سپتامبر، ژائو از راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری اختصاص داده‌شده به پروژه‌های ساختن بلاک چین جدید در اجلاس دنیای دی‌فای هفته گذشته خبر داد.

پمپ بزرگ برای BNB

به‌طور طبیعی، شور و هیجان سرمایه‌گذاری‌های پربازده باعث افزایش چشمگیر قیمت BNB در هنگام حرکت این سرمایه‌گذاران برای سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی جدید بر اساس توکن بومی این صرافی شده است.

BNB در روز یکشنبه 14 سپتامبر به بالاترین رقم خود 32 دلار رسید و تقریباً 30٪ از زمان مشابه هفته گذشته افزایش داشت. با این میزان افزایش این ارز حجم سرمایه بازار خود را به بیش از 4 میلیارد دلار رسانده است که در حال حاضر حدود 10٪ حجم بازار اتریوم است.

مطالب مرتبط
اهداف چین لینک (Chainlink) در سال 2021 برای رشد و پویایی بلاکچین ها چیست؟
جاستین سان مبلغ 500000 دلار برای کوچ کردن Fomo3D به شبکه ترون پرداخت
ارز پایدار تتر طبق گفته معاون مدیرعامل دلتک کاملاً توسط دلار پشتیبانی می‌شود
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)
دیفای در اسمارت چین بایننس: رشدهای 100 درصدی محصولات دیفای بر روی (BSC)
بانک های ارز دیجیتال نکسو (Nexo)، سلسیوس (Celsius)، بلاک فای(BlockFi)
ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی کرد