منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  فیلب Filb : هدف قیمت بیت کوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است.
هدف قیمتی بیتکوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است

فیلب Filb : هدف قیمت بیت کوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است.

در این مقاله پای صحبت‌های فیلب Filb در مورد هدف قیمت بیت کوین تا پایان امسال، دیفای و جریان‌های تاثیرگذار روی بازار خواهیم نشست. بدون شک او یکی از معتبرترین معامله گران بیت کوین در بازار کریپتو است. توجه او به جزئیات زبانزد است. او به دلیل دقت و صحت نمودارهای تحلیلی‌اش در بین فعالان بازار ارزهای رمزپایه مشهور است.

فیلب Filb : هدف قیمت بیت کوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است.

فیلب Filb تقریباً 50،000 نفر دنبال کننده در توییتر دارد. کانال سیگنال‌دهی این معامله گر در تلگرام توسط بیش از 14،000 کاربر دنبال می‌شود. این مصاحبه اختصاصی را پایگاه خبری کریپتوپتیتو با این معامله‌گر سرشناس ترتیب داده است.

نکته‌ای که هنگام خواندن تحلیل‌های این تحلیلگر برجسته دیده می‌شود، توجه او به جزئیات است. این نکته چیزی نیست که به طور کامل حاصل تجربه حضور او در بازار رمزگذاری باشد. قبل از بیت کوین، فیلب Filb تجربه‌ای حرفه‌ای به مدت 14 سال در بازارهای مالی داشته است. این تجربه در درجه اول شامل مدل سازی مالی طولانی مدت، پیش بینی و مدیریت ریسک بود.

فیلب Filb : هدف قیمت بیت کوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است.

فیلب Filb : هدف قیمت بیت کوین برای پایان سال 2020، 14000 دلار است.

در حال حاضر، او یک معامله گر تمام وقت ارز رمزنگاری شده است و فقط با دارایی‌های خود در این بازار معامله می‌کند. با این حال، او به عنوان یک معامله گر به چندین مشتری دیگر نیز برای کسب سود در معاملات کمک می کند.

چه زمانی بیت کوین نظر فیلب Filb را جلب کرد

بیت کوین برای اولین بار در سال 2013 توجه فیلب Filb را جلب کرد. به گفته خودش، آنچه در آن زمان او را تحت تأثیر قرار داد این بود:

“… تماشای صعود حماسی تا 1000 دلار. همچنین، با نگاهی به دارایی سرسخت به این نتیجه رسیدیم که می‌تواند در کنار سیستم‌های قدیمی چیزی مطلوب باقی بماند. پس از انتظار صبورانه برای ورود به بازار، پس از هالوینگ در سال 2016 وارد صحنه شدم. جایی شبیه به اکنون در چرخهٔ جدید که بیت کوین ایجاد کرده است. “

بیت کوین در برابر آلتکوین‌ها و همین‌طور در مقابل بازارهای سنتی

برای هر کسی که به مدت کافی فیلب Filb را دنبال کرده باشد، بدیهی است که او بسیار مجذوب بیت کوین است. بیشتر معاملات این معامله‌گر بر اساس این ارز شکل می‌گیرد.

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

به گفته فیلب Filb ، دو دلیل اصلی برای این امر وجود دارد.

“اول اینکه بیت کوین بزرگترین حجم را در بازار دارد و به وضوح رهبر بازار است. این ارز با تحرکات خود جهت کلی بازار را تعیین می‌کند. دوم من می‌توانم در بازار بیت کوین به دلیل سطح توجه به جزئیات تجزیه و تحلیل بیت کوین، برتری پیدا کنم.”

با این حال، گاهی اوقات، فیلب Filb برای برخی از آلتکوین‌ها نیز تحلیل های تکنیکال به اشتراک می‌گذارد. او اذعان می‌کند که با آلت کوین‌ها نیز معامله می‌کند، اما به غیر از محیط دیسنت‌تریدر Decentrader -پروژه‌ای که بعداً در مورد آن هم صحبت خواهیم کرد – به طور کلی این تحلیل‌های تکنیکال را با مخاطبان خود به اشتراک نمی‌گذارد.

فیلب Filb همچنین اضافه کرد که ” آلتکوین‌هابه طور کلی کمی شبیه بهترین دوست دیوانه او بیت کوین هستند. من با آنها همان‌طور که با بیت کوین رفتار می کنم، روبرو می شوم. در بازار آلتکوین‌ها هم خطر و هم فرصت‌های زیادی وجود دارد.”

با توجه به تجربه گسترده وی در دنیای مالی سنتی، از او سؤال زیر را پرسیدیم.

آیا می‌تواند شباهت‌ها و تفاوت‌هایی در این دو بازار ببیند یا خیر؟

فیلب Filb در پاسخ ما گفت: “بازارهای سنتی معمولاً نوسانات شدیدی را که در بازارهای رمزنگاری می‌بینیم ندارند و همچنین داشتن معامله گران بسیار پیشرفته‌تر که بازارها را اداره می‌کنند، پیچیدگی بیشتری را به همراه می‌آورد.

دوام آوردن در بازاری که زیر نظر تمام دنیاست خیلی مشکل‌تر از معامله کردن در بازار کوچک رمزنگاری‌است.”

دیفای: محل قماربازها، احتمالاً بسیاری از پروژه‌های آن به مرور زمان ارزش خود را از دست می‌دهند

ما از فیلب Filb سؤال کردیم که آیا وی در برخی از پروژه‌های خاص آلتکوین سرمایه گذاری طولانی مدت دارد و آیا می‌تواند چند مورد را انتخاب کند که برای دو یا سه سال آینده بتواند سوددهی خوبی برای کاربران داشته باشد.

او نسبت به آلتکوین‌ها بی تفاوت است و واقعاً آنها را به عنوان سرمایه گذاری نگه نمی‌دارد. با این حال، او یک موقعیت بلند (موقعیت لانگ یا خرید) در اتریوم دارد. فیلب همچنین گفت که او قصد دارد برخی از پروژه‌های دیفای را انتخاب کند. توکن حاکمیت یونی‌سوآپ (UNI) و یی‌ارن‌فایننس (YFI) مواردی هستند که نظر وی را جلب کرده‌اند، هرچند عجله‌ای برای ورود به بازار توکن‌های دیفای ندارد.

صحبت از دیفای، داغ‌ترین موضوع بلاکچین شد:

در حال حاضر، دیفای کمی شبیه صندلی بازی شده است. موسیقی ادامه می‌یابد و زمانی که متوقف شود، پروژه‌های غیرکاربردی تمام ارزش خود را از دست خواهند داد. هر دارایی جدید با سطح بالاتری از خطر همراه است اما احتمالاً در پایان چند برنده باقی بمانند.

به نظر فیلب Filb رشد و موفقیت دیفای محتمل است اما فقط چند پروژه بین ده‌ها پروژه موجود شانس بقا در این بازار را دارند و بقیهٔ آن‌ها از بین خواهند رفت.

در حال حاضر این بازار یک قمارخانه است. ممکن است شاهد شکوفایی مشابه ICO در سال 2017 باشیم اما چرخه آن خیلی کوتاه خواهد بود. احتمالاً باید به بازار اجازه دهیم تا زباله‌ها را بشوید. وقتی بعد از این پاکسازی پروژه‌های اصلی دیفای مشخص شدند، شاهد تغییر روند فضای دیفای خواهیم بود. البته با فرض اینکه دیفای به حیات خود ادامه دهد.

بیت کوین 14000 دلاری تا سال 2021؟

ما نمی‌توانستیم مصاحبه را بدون پرسیدن نظر فیلب Filb درباره درباره آینده بیت کوین و برنامه‌هایش به پایان برسانیم.

از نظر تحولات کوتاه مدت بیت کوین BTC، او معتقد است که “بیت کوین توسط بازارهای سنتی اداره خواهد شد: ما انتخابات ایالات متحده را داریم و خطر بیشتری را از طرف کروناویروس حس خواهیم کرد. بنابراین، در نهایت، من فکر می‌کنم که این بازارها، به ویژه طلا و نقره می‌توانند رشد قابل ملاحظه‌ای داشته باشند “

با این وجود، بیت کوین به عنوان یک دارایی سخت توانسته نظر بسیاری از فعالان بازار را به خود جلب کند. فیلب Filb نتیجه گیری می‌کند: “مسلماً بیت کوین همانطور که ما آرزو داریم می‌تواند نقش پررنگی در بازارهای مالی ایفا کند.”

در مورد پیش بینی قیمت شخصی بیت کوین برای سه ماهه پایانی سال 2020 بسته به چگونگی پیشرفت اوضاع، 14000 دلار هدف صعودی حداقلی برای این ارز است. امسال، سال 2020 است، بنابراین پیش بینی قیمت کمی دشوارتر از گذشته است. ” از طرفی دیگر در صورت حرکت نزولی ممکن است بیت کوین به 8،800 دلار برسد.

“متأسفانه، من نمی‌توانم قاطعانه در این باره نظر دهم. امسال، سال 2020 است و همه چیز در آن ممکن است!”

پروژه دیسنت‌تریدر

در مورد برنامه‌های خود، فیلب Filb می‌گوید که به رشد پروژه دیسنت‌تریدر ادامه خواهد داد. دیسنت‌تریدر پلتفرمی است که وی با همکاری یکی دیگر از معامله گران رمزنگاری مشهور، فیلیپ سوئیفت، راه‌اندازی کرده است و هدف آن کمک به سایر معامله‌گران برای کسب سود از بازار پر تلاطم رمزنگاری است.

این پروژه، پشتیبانی از جامعه، شاخص‌ها، مطالب آموزشی، روش‌های معامله و مدیریت موقعیت‌های تجاری و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

“سرمایه گذاران به دلیل نوسانات معمولاً مایلند در این فضا به سرعت معامله گر شوند، بنابراین هدف من این است که با بررسی روش‌های مدیریت ریسک به افراد کمک کنم تا از این طریق به سود خود را به حداکثر رسانده و از سرمایه خود در برابر نوسانات شدید بازار محافظت کنند.”

مطالب مرتبط
طوفان سه روزه‌ی بیت کوین حجم کل بازار را 30 میلیارد دلار افزایش داد
اقدام بعدی بیت کوین چیست؟ 5 عامل مؤثر بر قیمت BTC در روزهای آتی
بیت کوین 17000 دلاری در راه است، ریپل نیز با 20 درصد رشد به مهمانی آلتکوین ها پیوست
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان