منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  رشد 290 درصدی کاردانو: یک تحلیلگراحتمال رشد سه برابری ADA را پیش بینی کرد
رشد 290 درصدی کاردانو: یک تحلیلگراحتمال رشد سه برابری ADA را پیش بینی کرد

رشد 290 درصدی کاردانو: یک تحلیلگراحتمال رشد سه برابری ADA را پیش بینی کرد

بیژن وثوقی
1400/06/17
۰

علی رغم سقوط دردناک شب گذشته بازار ارزهای دیجیتال در تلاش است که به روند قبلی خود بازگردد. در این میان تحلیلگری از رشد 290 درصدی کاردانو صحبت کرده است.

بدون شک کاردانو در ماه آگوست هفته‌های جذابی را پشت سر گذاشته است. این دارایی دیجیتال با بالاگرفتن روند صعودی چندین رکورد جدید تاریخی را به ثبت رسانده است. با این حال ارز دیجیتال ADA در حال حاضر کمی کند پیش می‌رود. کاردانوبا وجود سقوط شب گذشته هنوز بسیار بالاتر از آخرین رکورد تاریخی خود در ماه مه امسال قرار دارد. این کاهش قیمت باعث شده قیمت این دارایی سطح بالای 3 دلار را از دست بدهد و برای اولین‌بار در یک هفته به زیر 2.4 دلار سقوط کند.

این کاهش سرعت بازار را به این باور رسانده که این دارایی ممکن است به پایان افزایش قیمت خود نزدیک شده باشد. اما همه این‌طور فکر نمی‌کنند. جیسون پیتزینو، تحلیلگر با پیش‌بینی یک رشد 290 درصدی قبل از پایان چرخه گاوی فعلی، براین عقیده است که هنوز کاردانو امکان افزایش قیمت را دارد. این مقدار افزایش، قیمت کاردانو (ADA) را بیشتر از 7 دلار خواهد کرد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد جایگاه ارز دیجیتال ADA به‌عنوان سومین ارز بازار از نظر حجم مستحکم‌تر خواهد شد.

رشد 290 درصدی کاردانو امکان پذیر است؟

جیسون پیتزینو در کانال یوتیوبش که بیش از 200 هزار دنبال کننده دارد این پیش‌بینی را به اشتراک گذاشت. این پیش‌بینی به طور کامل بر پشت یک نظریه واحد، یعنی نظریه موج الیوت استوار است. نظریه‌ای که با نگاهی افراطی در روان‌شناسی سرمایه‌گذاران که به‌صورت موج‌ها قیمت آینده دارایی را پیش‌بینی می‌کند؛ بنابراین، این نظریه اساساً به دنبال الگوهای سرمایه‌گذاری در بازار است.

این نظریه هر بازار گاوی را در یک سری چرخه‌هایی که به پنج موج مختلف تقسیم شده‌اند، توضیح می‌دهد. در طول امواج 1، 3 و 5، قیمت دارایی افزایش می‌یابد. درحالی‌که امواج 2 و 4 با اصلاح قیمت همراه است. درباره کاردانو (ADA)، پیتزینو معتقد است که دارایی تاکنون چهار موج را تکمیل کرده است، از جمله موج‌های 2 و 4 که اصلاحات بازار هستند. در حال حاضر، موج پنجم که منجر به افزایش گسترده قیمت می‌شود، قریب‌الوقوع است.

پیتزینو اصلاح نزولی فعلی را در حالی موج 4 می‌داند که بزرگ‌ترین موج تا کنون نشان می‌دهد که قیمت از 0.10 دلار به 2.47 دلار رسید که در ماه گذشته به‌عنوان موج سوم رخ داد. ازآنجاکه موج سوم معمولاً بزرگ‌ترین موج است، پیتزینو موج پنجم را هم‌تراز با موج اول، یعنی افزایش 0.01 دلار به 0.17 دلار، قرار می‌دهد؛ موج پنجم تنها با رشد 290 درصدی قیمتی بالای 7 دلار را برای کاردانو پیش بینی می‌کند.

این صعود می تواند با اصلاح همراه باشد

تا اینجا، به نظر نمی‌رسد که کاردانو (ADA) به پایان این اصلاح نزولی رسیده باشد. اما پیتزینو به آن به‌عنوان بخشی از حرکت نظریه پنج موج اشاره می‌کند. این تحلیلگر، با مقایسه آن با موج اول که بین آوریل 2020 تا ژوئیه 2021 900 درصد افزایش داشت، می‌گوید: «من هیجان‌زده‌ام که می‌بینم امواج به طور یکسان حرکت می‌کنند.»

رشد 290 درصدی کاردانو: یک تحلیلگراحتمال رشد سه برابری ADA

پیش‌بینی پیتزینو قیمت کاردانو (ADA) را نزدیک به 10 دلار قرار می‌دهد

قبل از این که گفته شود رالی واقعاً به اتمام رسیده، کاردانو هنوز یک کارت برای انتهای بازی دارد. قراردادهای هوشمند شبکه تست نت در حال حاضر فعال است و توسعه دهندگان شروع به ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز/ DApps در شبکه کرده‌اند. اما انتشار آن برای عموم مردم برای تاریخ 12 سپتامبر برنامه‌ریزی‌شده است. اگر همه چیز در معرفی برنامه خوب پیش برود، ممکن است این رویدادی باشد که موجب آغاز موج پنجم نظریه موج الیوت شود.

«اگر 800 یا 900 درصد از پایین‌ترین رقمی که در ماه ژوئن و ژوئیه اعمال شده بود استفاده کنیم، چه چیزی به دست می‌آوریم؟ این امر ما را به مرز 8 دلار می‌رساند. شاید ما از آن نقطه بازدهی 1000 درصدی داشته باشیم. این باعث افزایش تا 10 یا 11 دلار خواهد شد.»

اگرچه پیزانو پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای دارد، اما به سرمایه‌گذاران هشدار می‌دهد. پتانسیل اجرای گسترده نیز با اصلاحات نزولی شدید همراه است که در بازار طنین‌انداز خواهد شد. پیتزینو می‌گوید: «هر آغاز خوشی، پایانی دارد.»

مطالب مرتبط
توکن های دیفای پس از آرام گرفتن توفان بیت کوین به روزهای اوج نزدیک می‌شوند؟
افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟
سقوط آلتکوین ها: سقوط 10 میلیارد دلار حجم کل بازار پس از افزایش تسلط بیت کوین
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether