قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  آموزش  »  دانشنامه ارزهای دیجیتال  »  لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس : پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

یکی از تأثیرگذاران و سرمایه گذاران بزرگ کریپتو، لارک دیویس (Lark Davis) می‌گوید نسل جدید دارایی‌های رمزنگاری شده توانایی ایجاد سودهای کلان را دارند. دیویس می‌گوید که در حال بررسی پنج توکن سیستم مالی غیر متمرکز (دیفای) است که بر بستر بلاکچین پلاکادات (Polkadot)، رقیب اتریوم ساخته شده‌اند.

لارک دیویس تریدر مشهور می‌گوید: 5 دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس:  پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

دارایی اول به نظر لارک دیویس: آکالا (Acala) با توکن حاکمیتی خود (ACA)

اولین دارایی دیفای پلکادات در این لیست آکالا (Acala) با توکن حاکمیتی خود (ACA) است. به گفته لارک دیویس، به دلیل ارزش بالقوه این پلتفرم، شرکت‌های داخلی رمزنگاری و سرمایه گذاران کلان علاقه جدی به آن پیدا خواهند کرد.

“آکالا یک استیبل کوین بین زنجیره‌ای با قابلیت سهم گذاری چند توکن به عنوان وثیقه است. این پلتفرم غیرمتمرکز دلار آکالا برای اکوسیستم پلکادات به ارمغان می‌آورد. اداره شبکه آکالا با توکن حاکمیتی ACA و به صورت غیرمتمرکز انجام می‌شود.

این پلتفرم به کاربران امکان ارسال، دریافت، وام دهی و دریافت پاداش در قالب دلار آمریکا (USD) در سراسر بلاک چین‌‌‌های متصل به شبکه پلکادات را می‌دهد. علاوه بر این، آکالا به شما امکان می‌دهد دارایی‌های خود را سهام گذاری کنید و در ازای آن توکن‌‌‌های پروکسی یا نمایندگی دریافت کنید. این توکن‌ها به شما امکان می‌دهد هم زمان از پروکسی‌های دیفای هم پاداش بگیرید و هم استفاده کنید. “

لازم به ذکر است توکن‌‌‌های پروکسی یا نمایندگی ارزش توکن یا دارایی در یک قرارداد هوشمند را در دیگر قراردادهای هوشمند به نمایش در می‌آورند. توکن‌‌‌های نمایندگی به خودی خود ارزشمند نیستند و فقط نمایشی از ارزش توکن در دیگر قراردادهای هوشمندند.

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

دارایی دوم: پروتکل اوشن Ocean

دارایی بعدی که در این لیست قرار دارد پروتکل اوشن Ocean با توکن(OCEAN) است. این پروتکل توسعه دهندگان را قادر می‌سازد برنامه‌هایی بسازند که داده‌های عمومی‌یا خصوصی را به صورت ایمن انتقال دهند، منتشر کنند و در صورت نیاز از آنها استفاده کنند. با توجه به تأثیرگذار این رمزارز، اوشن با همکاری بالانسر (BAL)، بازارساز ایجاد شده بر بستر اتریوم، یک بازار داده را راه اندازی خواهد کرد. لارک دیویس همچنین خاطرنشان کرد که از شرکای بزرگ پروتکل اوشن می‌توان به Daimler AG، شرکت چند ملیتی اتومبیل سازی آلمانی که امتیاز ساخت مرسدس بنز را دارد اشاره کرد.

لارک دیویس:  پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

 دارایی سوم: مانتارا دائو Mantra DAO و توکنش OM

” مانتارا دائو یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز است که دارای برخی از ویژگی‌های ذاتی بسیار جذاب برای هواداران دیفای است. آن‌ها در حال ساختن پل‌های بین زنجیره‌ای، خدمات انباشت، اعطا و دریافت وام هستند. این پلتفرم غیرمتمرکز به زودی استیبل کوین خود را نیز معرفی خواهد کرد. “

لارک دیویس می‌گوید OM در حال ساخت یک اکوسیستم قوی است. حتی سقوط شدید قیمت آن هم تاثیری بر روی کار این اکوسیستم نگذاشته است. این دارایی رمزنگاری در حال ایجاد مشارکت با پروتکل باند (BAND)، کاوا (KAVA)، ترا (LUNA) و کیرا نتورک (KEX) است. این مشارکت‌ها نشان می‌دهد آن‌ها برای ادامه روند خود بسیار با انگیزه هستند.

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

دارایی چهارم: ریو دیفای(Rio DeFi) و توکن آن (RFUEL)

در رتبه چهارم شاهد نام ریو دیفای(Rio DeFi) و توکن آن (RFUEL) خواهیم بود. به گفته لارک دیویس، این دارایی رمزنگاری جدید یک زنجیره جانبی برای پلکادات است. این دارایی به تازگی در هفته گذشته در چندین صرافی لیست شده است. روند رشد قیمت RFUEL در کمتر از یک هفته عالی بوده است. البته لارک دیویس تریدر کهنه کار بازار رمزارزها می‌گوید این توکن پتانسیل رشد بسیاری را از خود نشان می‌دهد.

“ریو به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از درگاه فیات و کیف پول ریو خود به راحتی پولشان را از پروژه‌های دیفای خارج کنند و همین طور می‌توانند از همین طریق به این پروژه‌ها پول واریز نمایند. ریو به طور خاص بر روی اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) تمرکز دارد. این هدف اصلی و بلند مدت این زنجیره جانبی آنها است. آن‌ها در حال ساخت پلتفرمی‌هستند تا بتوانند پروژه‌های دیفای را واقعاً روان، سریع و کم هزینه در اکوسیستم پلکادات اجرا کنند. “

لارک دیویس:  پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

لارک دیویس: پنج دارایی بی نام و نشان دیفای می‌توانند سودهای چند برابری داشته باشند

دارایی پنجم: پلکااستارتر (Polkastarter) با توکن (POLS)

آخرین دارایی مستقر در پلکادات در این لیست، پلکااستارتر (Polkastarter) با توکن (POLS) است. به گفته لارک دیویس این دارایی در حال ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز برای استخرهای توکن بین زنجیره ای و حراجی‌ها است.

” پلکااستارتر قصد دارد یک صرافی غیر متمرکز چند زنجیره‌ای و قابل ادغام را به وجود بیاورد. این کار برای اکوسیستم پلکادات پیشرفت عظیمی‌خواهد بود. “

در حالی که به نظر لارک دیویس در بلند مدت دیفای روند صعودی خواهد داشت، دیگر تحلیلگر مشهور رمزنگاری کنترینگ کلارک (Cantering Clark) می‌گوید چشم انداز کوتاه مدت این صنعت نوظهور چندان خوشایند نیست. کلارک به 28000 پیرو خود می‌گوید که بخش نوپای دیفای فعلاً در ابتدای مسیر خود است و باید دید در مقابل ناهمواری‌ها به چه نتیجه‌ای خواهد رسید.

مطالب مرتبط
موقعیت‌های شورت یا لانگ (short/long) یا موقعیت های خرید و فروش چیست؟
الگوریتم اثبات واگذاری (PoA)چیست؟ چگونه میتوان با وسایل برقی ارز دیجیتال استخراج کرد؟
رشد قیمت ارزهای دیجیتال چگونه رخ می‌دهد، چه چیزی باعث افزایش قیمت کوین‌ها می‌شود؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021