قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  مفاهیم مقدماتی  »  آشنایی با بیت کوین  »  سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

آیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌تواند با توجه به آنچه در سال 2020 در جهان اتفاق افتد وارد جریان اصلی شوند؟ با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته‌ایم، مطمئناً توانایی انجام این کار را دارند.

سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

سیستم پرداخت بیت کوین؛ 5 دلیل برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده

علاقه به ارزهای دیجیتال به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا در سال 2020 به اوج تازه خود رسیده است. مردم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری به سیستم پرداخت بیت کوین علاقه مند هستند.

ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت معتبر شناخته می‌شود. ما لیستی از دلایل را ارائه داده‌ایم که پیش بینی می‌کند بیت کوین و ارزهای دیجیتال طی چند سال آینده به سیستم پرداخت اصلی تبدیل خواهند شد. سیستمی‌که مطمئناً در سطح جهانی پذیرفته شده است.شرکت‌های بیشتری بیت کوین و ارزهای دیجیتال را به عنوان شیوه پرداخت پذیرفته‌اند

در سال‌های اخیر، لیست شرکت‌های اصلی که سیستم‌های پرداختی مانند بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت پذیرفته‌اند، گسترش یافته است. ارزهای دیجیتال دیگر فقط چیزی نیستند که توسط نردهای حوزه کامپیوتر در وب شناخته می‌شوند. سیستم پرداخت بیت کوین با محبوبیت روزافزون در تمام بازارها هم به عنوان سرمایه گذاری و هم به عنوان شیوه پرداخت شناخته شده است. در واقع این ارز در راه تبدیل شدن به اولین ارز دیجیتال شناخته شده در جهان است.

با اعلام، آزمایش و پیاده سازی چندین شرکت Fortune 500 که به شما امکان پرداخت با بیت کوین را می‌دهد، انتظار می‌رود در آینده بتوانید تقریباً هر چیزی را با استفاده از آن خریداری کنید.

روزهای استفاده دقیق از بیت کوین برای معاملات آنلاین مدت‌هاست که سپری شده است. این ارز دیگر وسیله‌ای برای به دست آوردن چیزهایی از سایر علاقه مندان به بیت کوین در دنیای وب نیست. به زودی می‌توانید به هر کافی شاپی قدم بگذارید و هزینه لاته خود را با استفاده از این ارز یا دیگر ارزهای دیجیتال پرداخت کنید.

بیت کوین در سالهای اخیر برجسته‌تر شده است

استفاده از بیت کوین از اولین خرید به وسیله آن در سال 2009 رشد چشمگیری داشته است. پس از واقعه مشهور پرداخت 10 هزار بیت کوین برای یک پیتزا در سال 2010، منصفانه است که بگوییم بیت کوین رشد و تغییر کرده است.

چند سال پیش شنیدن نام بیت کوین دشوار بود. هنگامی‌که به نظر می‌رسید همه در مورد استخراج بیت کوین به عنوان یک طرح سریع ثروتمند شدن صحبت می‌کنند. پس از آن عده زیادی با شکوه از شیوه استخراج شکست خوردند و دیگر از آن صحبت نکردند.

اما این بازتاب وضعیت واقعی بیت کوین نیست که هر ثانیه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در حال فراگیر شدن هستند و سیستم عامل‌هایی مانند نوردی کوین (NordikCoin) به شما امکان می‌دهند راحت‌تر از همیشه بیت کوین بخرید. فروشگاه‌های آنلاین، رستوران‌ها و خدمات تحویل آنلاین امکان پرداخت هزینه با استفاده از بیت کوین برای کالاها و خدمات خود را فراهم می‌کنند.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ از این ارز برای حفظ سرمایه‌های میلیارد دلاری خود استفاده می‌کنند. سیستم‌های پرداخت بزرگ سنتی مانند پی پل از بیت کوین پشتیبانی می‌کنند. حتی در برخی از خبرها پی پل به یکی از بزرگترین خریداران بیت کوین تبدیل شده است.

دیگر از کودکان خردسال گرفته تا مادربزرگ‌ها از شما قیمت بیت کوین را سوال می‌کنند. با رشد عجیب این ارز در چند ماه گذشته روند سرمایه گذاری در این ارز شتاب بیشتری گرفته است.هزینه‌های معامله با استفاده از سیستم پرداخت بیت کوین

نکته‌ای که در مورد معاملات بیت کوین وجود دارد این است که آنها عملاً با شرایط شما سازگارند. شما می‌توانید سرعت تراکنش را انتخاب کنید. هرچه سرعت معامله بیشتر باشد، کارمزد بالاتر خواهد بود. با این حال این کارمزدها مطمئناً جذاب‌تر از هزینه بانکی استاندارد است. بر خلاف سیستم‌های سنتی که همیشه هزینه یکسانی دارند و سرعت معامله به عوامل مختلف خارجی بستگی دارد، در سیستم پرداخت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شما همه متغیرها را تعیین می‌کنید. گران‌ترین کارمزد بیت کوین مطمئناً از سیستم‌های سنتی ارزان‌تر است. همین طور کند ترین انتقال سیستم پرداخت بیت کوین از سریع‌ترین این سیستم‌ها سریع‌تر است.

معاملات بیت کوین بسیار سریعتر از آنهایی است که از طریق سیستم بانکی انجام می‌شوند. حتی بهتر، شما می‌توانید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را در هر ساعت از روز و در عرض چند دقیقه به هر جای دنیا منتقل کنید. این فرآیند بسیار ساده‌تر و سریعتر و ارزانتر فرایند بانکی است.

در هفته گذشته فقط دو نمونه تراکنش وجود داشت که در آن‌ها مبالغی بالاتر از یک میلیارد دلار تنها با کارمزد 3 دلار جابجا شده بود. آن هم فقط در عرض یک ساعت.

ناشناس بودن

خرید با استفاده از سیستم پرداخت بیت کوین می‌تواند بدون ارائه اطلاعات شخصی انجام شود. این شاید یکی از بزرگترین مزیت‌های این ارز است. بسیاری از مردم دوست دارند خرید آنلاین یا معاملات شخصی آنها خصوصی باشد. البته ناشناسی کامل را نشان نمی‌دهد، زیرا فعالیت شما هنوز در زنجیره بلوک ثبت می‌شود. اگر کسی واقعاً بخواهد فعالیت مالی شما را رهگیری کند قابل پیگیری است.

با این حال، سیستم پرداخت بیت کوین بسیار خصوصی‌تر از نقل و انتقالات بانکی یا استفاده از کارت اعتباری است. پیش بینی می‌شود که همین ناشناس بودن یک عامل در تبدیل بیت کوین به یک ارز اصلی باشد. برخی از افراد دوست دارند زندگی آنلاین آنها خصوصی باشد و استفاده از بیت کوین این امکان را به شما می‌دهد. بنابراین، بسیاری از افراد ممکن است راه خود را برای استفاده از بیت کوین به عنوان راهی برای ارائه سطح ناشناس بودن مورد نیاز خود باز کنند.

علاوه بر این، بسیاری از کشورها که دچار تحریم هستند می‌توانند از این طریق با بازار آزاد ارتباط برقرار کنند. نه تنها تحریم حتی کشورهایی که از شعبات سیستم مالی سنتی محروم هستند نیز می‌توانند از این طریق به خدمات مالی دست پیدا کنند.شما می‌توانید ارزهای دیجیتال و بیت کوین را بدون ترک خانه خود تهیه کنید

روزهای بدست آوردن بیت کوین به روشی طولانی و پیچیده به پایان رسیده است. دریافت بیت کوین هرگز اینقدر آسان نبوده است. تقریباً از طریق هر وسیله‌ای و به راحتی در منزل می‌توانید از سیستم پرداخت بیت کوین بهره مند شوید. روند امروز سریع و ساده است و شما می‌توانید بیت کوین را در هر زمان از شبانه روز دریافت کنید.

در نتیجه

شکی نیست که بیت کوین توسط شرکت‌های بزرگ و افراد عادی که مزایای استفاده از آن درک کرده‌اند، بیشتر شناخته می‌شود. به همین دلیل خوب است که اکنون روی آن سرمایه گذاری کنید.

پیش بینی شده است که استفاده از سیستم پرداخت بیت کوین در طی دو سال آینده شتاب بیشتری خواهد گرفت.

با مزایای سیستم پرداخت بیت کوین مانند بهبود ناشناس بودن، معاملات سریعتر و این واقعیت که هر زمان که نیاز به انتقال داشته باشید در دسترس است، به راحتی می‌توان گفت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال به زودی در خریدهای روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط
آخرین حضور ساتوشی ناکاموتو ده سال پیش در چنین روزی بود؛ آخرین پیام مبتکر بیت کوین چه بود
ایرسوآپ AirSwap پلتفرمی برای معاملات نظیر به نظیر توکن های اتریوم
امن ترین راه نگهداری بیت کوین
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021