قیمت بیت کوین
1,328,211,715تومان
58,498.00دلار
0.62
قیمت اتریوم
89,662,805تومان
3,948.99دلار
11.12
قیمت بایننس کوین
15,228,865تومان
670.72دلار
5.68
قیمت ریپل
34,966تومان
1.54دلار
3.37
قیمت دوج کوین
11,770تومان
0.52دلار
26.23
خانه  »  آموزش  »  دانشنامه ارزهای دیجیتال  »  مدیرعامل استلار، خانم دنل دیکسون به سوال‌هایی درباره آینده ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد

مدیرعامل استلار، خانم دنل دیکسون به سوال‌هایی درباره آینده ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد

مدیرعامل استلار، خانم دنل دیکسون به سؤال‌هایی درباره آینده ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد

به عقیده مدیرعامل و مدیر اجرایی استلار علاقه به بلاک چین در حال افزایش است. این فناوری و زیرساخت‌های آن قوی‌تر و مفیدتر می‌شوند. بلاک چین‌ها به مردم امکان می‌دهند مشکلات را به روش‌های متنوع و فزاینده‌ای حل کنند.

ما از پیشنهاد دهندگان بخش بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده نظرشان را راجع به صنعت می‌خواهیم. … و چند زنجیره تصادفی را به آن‌ها می‌اندازیم تا آنها را روی انگشتان خود نگه دارند!

در اینجا مصاحبه‌ای را خواهید خواند که حاصل کار کوین تلگراف و مدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار (Stellar) دنل دیکسون است.دنل دیکسون مدیرعامل استلار کیست؟

دنل دیکسون مدیرعامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار است. این بنیاد یک سازمان غیرانتفاعی است که بر بستر بلاک چین جهت باز کردن پتانسیل اقتصادی جهان و ایجاد جریان بیشتر پول، بازتر شدن بازار و قدرت بیشتر مردم راه اندازی گشته است. قبل از پیوستن به استلار، دنل دیکسون به عنوان مدیر عامل اصلی موزیلا، یکی از موفق‌ترین سازمان‌های منبع باز انجام وظیفه کرده است. وی در زمان تصدی پست مدیریت در موزیلا، تیم‌های تجاری، درآمد و سیاست‌های سازمان را هدایت کرد. از جمله این اقدامات می‌توان به مبارزه مداوم برای خنثی سازی سواستفاده از دادهای شخصی و تلاش جهانی برای اطمینان از اینکه مردم می‌توانند داده‌های خود را کنترل کنند دانست.

وی همچنین موزیلا را به درک چگونگی مشارکت با نهادهای تجاری مجبور کرد. این در حالی است که این شرکت به وظیفه اصلی خود یعنی منبع باز بودن، نوآوری و ایجاد فرصت در وب وفادار مانده بود. دنل دیکسون پیش از این به عنوان یک وکیل دادگستری، به عنوان مشاور عمومی‌و مشاور حقوقی در حوزه سهام و فناوری خصوصی فعالیت می‌کرد. در طول زندگی حرفه‌ای خود، وی طرفدار بی طرفی شبکه، رمزنگاری، افشای آسیب پذیری‌ها توسط دولت‌ها و انتخاب و کنترل بیشتر کاربر بوده است.

دنل دیکسون مدیرعامل استلار فکر می‌کند بلاک چین برای حل چه مشکلی قدرت دارد اما هنوز تلاشی درباره‌اش انجام نشده است؟

ایده‌هایی که بلاک چین از نظر کارایی، شفافیت، امنیت داده‌ها، سرعت و هزینه می‌تواند مفید باشد بسیار زیاد است. به طور کلی در فضای رمزنگاری کمبود ایده دیده نمی‌شود. نکته مهم این است که همه فن آوری بلاک چین در تمام صنایع قابل استفاده است. البته بیشتر از همه، صنایع مالی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و بازار خرده فروشی. حضور بلاک چین به اندازه کافی طولانی شده است که دیگر فقط مختص علاقه مندان به رمزنگاری نباشد.
شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات اکنون به دنبال راه‌هایی هستند که بلاک چین را به بخشی از فناوری خود تبدیل کنند. اساساً، اگر فرایندی وجود داشته باشد که بتوان با فناوری آن را بهبود بخشید، بلاک چین این توانایی را دارد که بخشی از آن راه حل باشد.

اما بلاک چین باید پیش از اینکه ببینیم به یک راه حل کاملاً جامع تبدیل شده است، بالغ شود. بنابراین، شاید “تلاش” در اینجا کلمه درستی نیست که “کاملاً اجرا شده” باشد.

من خیلی دوست دارم که بلاک چین با خطرات امنیت سایبری مقابله کند. ماندن در خانه در سراسر همه گیری کرونا باعث افزایش اعتماد مردم به فناوری می‌شود. این باعث روش‌های ارتباطی، عادات خرید یا مصرف و تولید محتوا شده است. اما برای کاربران دشوار است که از بین محافظت از داده‌های خود و انگیزه‌هایی که به آنها برای دسترسی به داده‌هایشان داده می‌شود یکی را انتخاب کنند. ناگفته نماند که کاربران دائماً در معرض کلاهبرداری یا هک قرار می‌گیرند. بنابراین، در حالی که کاربران باید رویکرد هوشیارانه‌تری برای حفاظت از داده‌های خود داشته باشند، بلاک چین می‌تواند از طریق عدم تمرکز و روش‌های رمزگذاری داخلی از کاربران در سطح محصول محافظت کند. من بسیار هیجان زده هستم که ببینم پروژه‌های بلاک چین با تمرکز بر امنیت سایبری در سال‌های آینده به کجا می‌رسد.

مدیرعامل استلار در 12 ماه آینده بیشترین ترند بلاک چین را چه می‌داند؟

از دیدگاه عمومی، با توجه به اینکه مصرف کنندگان بلاک چین بیشتر با این فضا آشنا می‌شوند، شاهد خواهیم بود که مشاغل و افراد بیشتری شروع به اتخاذ آن می‌کنند. علاقه به بلاک چین در حال افزایش است. فناوری و زیرساخت‌ها قوی‌تر و مفیدتر می‌شوند و به مردم امکان می‌دهند مشکلات را به روش‌های متنوع و فزاینده حل کنند.

این بدان معناست که صنایع فراتر از فناوری مالی یا فین تک (fintech) شروع به فکر کردن در مورد راه‌هایی می‌کنند که بلاک چین می‌تواند به آنها سود برساند. من از متنوع سازی صنایع استقبال می‌کنم زیرا آنها برنامه‌ها، محصولات و خدمات بیشتری را به بلاک چین می‌آورند. این روند نشان دهنده استقبال روزافزون مردم است. بنابراین بلاک چین واقعاً می‌تواند بخشی از جریان اصلی باشد.

در مورد سیستم‌های مالی، گفتگو پیرامون استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال همچنان شدت می‌یابد. ما سرانجام خرید شدید موسسات مالی سنتی را مشاهده می‌کنیم. آن‌ها در می‌یابند که بلاک چین یک راه حل مقرون به صرفه، سریع و قدرتمند است. اگر این موسسات به تنهایی شروع به انتشار استیبل کوین کنند، همانطور که بیت باند (Bitbond) و بنک ون در هیدت (Bank von der Heydt) انجام دادند، مصرف کننده اصلی با ایده ارزهای دیجیتال و بلاک چین به طور کلی راحت‌تر ارتباط برقرار خواهند کرد.جالب‌ترین مکانی که تاکنون بازدید کرده‌اید کدام است و چرا؟

این سوال سختی است زیرا “جالب” می‌تواند احساسات بسیاری را تحت پوشش قرار دهد. اگر مجبور به انتخاب یکی می‌شدم، به کراکوف لهستان اشاره می‌کردم. در حالی که بازدید من از آنجا کوتاه بود. با این حال توانستم تاریخچه – زیبا و در عی حال غم انگیزی – را احساس کنم. کراکوف از این نظر بین مناطق بزرگ، فرهنگی و تاریخی به صورت قابل توجهی درخشان است. این شهر معاصر دارای تجارتهای پر جنب و جوش با ساختمانهای تاریخی و کلیساهای جامع چشم نواز است. این یک تقارن متحرک برای من بود، به ویژه پس از بازدید از محله یهودیان کاظیمیرز. این محله همیشه یادآور فاجعه‌های تحمیل شده در طول جنگ جهانی دوم همراه با درخشش اخیر در تجدید حیات جامعه یهودیان با نمایشگاه‌های هنری است. این نمایشگاه‌ها اغلب به یادبود بازسازی این جامعه از جنگ دوم جهانی برپا می‌شود. برای من، رفتن به کراکوف درسی برای زندگی، هنر و حمایت از فرهنگ بود.

به نظر مدیرعامل استلار، آینده رسانه‌های اجتماعی و بلاک چین چیست؟

اگر کسی معضل اجتماعی را در نتفلیکس تماشا کرده باشد، احتمالاً آگاه است که رسانه‌های اجتماعی از وعده و رسالت اصلی خود دور شده‌اند. آن‌ها می‌خواستند فضایی که مردم بتوانند افکار خود را بیان کنند و با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند ایجاد کنند.

اکنون می‌بینیم که شبکه‌های اجتماعی دارای مشکلات زیادی هستند. تأثیرات روانی و فرهنگی رسانه‌های اجتماعی نه تنها تأثیرات چشمگیرتر از آنچه بسیاری از ما پیش بینی می‌کردیم، بلکه سیاست‌ها و مقررات فعلی برای محافظت از کاربران کافی نیست.

همانند اکثر فناوری‌ها، رسانه‌های اجتماعی به خودی خود نه خوب هستند و نه بد. این‌ها فقط ابزار هستند. البته ابزاری که بسیار مستعد ابتلا به تغییرات الگوریتمی‌و گزینه‌های طراحی اجتماعی در دست تعداد کمی‌از افراد خواهند بود.

بنابراین، آیا بسیاری از ویژگی‌های مبتنی بر ویدیو را خواهیم دید، زیرا این بهترین عملکردی است که طبق الگوریتم انجام می‌شود؟ آیا شاهد خواهیم بود که صدای چند نفر بیشتر شنیده می‌شود؟ کسانی که اتفاقاً چیزی را گفته‌اند که بیشترین نگاه ها را به خود خیره کرده است. آیا شاهد این خواهیم بود که شرکت‌ها به دلیل تامین بودجه تبلیغاتی که منبع اصلی درآمد این شبکه‌ها است، شهرت خود را در شبکه‌های اجتماعی افزایش می‌دهند؟ بله به همه موارد بالا

اما اکنون می‌دانیم که اشکالات رسانه‌های اجتماعی در کجا وجود دارد. این شبکه‌ها نباید تنها با صدای تعداد کمی‌از افراد کار کنند. این شبکه‌ها باید از طریق همه صداها، مورد بازبینی، طراحی مجدد و بازسازی قرار گیرند. این همان چیزی است که در وهله اول برای بازپس گیری آنچه باعث ایجاد رسانه‌های اجتماعی بسیار خاص شده است، لازم است. یعنی داشتن بستری که صدای شما در آن قابل شنیدن و با اهمیت باشد.

پنج منبع اصلی کریپتو توییتر (Crypto Twitter) مدیرعامل استلار چیست و چرا؟

کوین دسک (CoinDesk): تمرکز آنها بر روی داده‌ها، تحقیقات و محتوای چندرسانه‌ای به من کمک می‌کند تا روندهای گسترده‌تری را مشاهده کنم. با استفاده از اطلاعات آنها از موارد و نوآوری‌های موجود در فضای رمزنگاری مطلع می‌شوم.

بلاک (TheBlock): نحوه بروزرسانی آن‌ها در مورد تمام بازیگران اصلی در فضای رمزنگاری / بلاک چین – کوتاه، شیرین و مهم است.

فوربس کریپتو (ForbesCrypto): آن‌ها یکی از بزرگترین‌‌‌های رمزنگاری در توییتر هستند. به همین دلیل: آن‌ها همه اخبار انحصاری را می‌گیرند!

بلاک چین اسیسن (BlockchainAssn): انجمن بلاک چین دارای کرسی سیاستگذاری و مقررات در بلاک چین و رمزنگاری است. من از برداشت‌های ظریف آنها در مورد بحث‌ها و قانونگذاری‌‌‌های موجود در فضا قدردانی می‌کنم.

کوین مارکت کپ (CoinMarketCap): این سایت داده، رویای عاشقان داده است. کوین مارکت کپ علاوه بر رتبه بندی و نمودارها، [آنچه] بیشتر به آنها معروف است، محتوای عالی را با تمرکز بر سیاست جهانی، مقررات و پروژه‌هایی که در رمزنگاری اتفاق می‌افتد، ارائه می‌دهد.چشمان خود را ببندید و به یک مکان شاد فکر کنید. چی می‌بینی؟

خانواده، پدر و مادرم، شریک زندگی‌ام، فرزندان و دوستان نزدیکمان را می‌بینم که در اطراف یک آتش سوزی در حیاط منزل ما نشسته‌اند و مشغول بازی یک کارزار هستند. این یکی از خوشحالترین لحظات من است – به ویژه هنگامی‌که تیم من برنده است.

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال مونرو (Monero) چیست و نحوه استفاده از XMR چگونه است؟
NFT و دیفای موج جدید کریپتو؛ جاستین سان از علاقه نسل بعدی به حوزه‌های داغ کریپتو می‌گوید
آموزش ساخت توکن روی اتریوم
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس