منو
بیت پارس  »  درباره بیت پارس

درباره بیت پارس

بیت پارس با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه آموزش در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در تاریخ 2 فروردین ماه 1399 خورشیدی ( 21 مارچ 2020 میلادی ) تشکیل شد.

بیشتر هدف مجموعه بیت پارس ایجاد یک وب سایت تخصصی در زمینه آموزش بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. البته هدف بزرگتر ما در آینده ایجاد یک شرکت دانش بنیان در کشور ترکیه برای توسعه و گسترش کمبودهای حوزه کریپتوکارنسی است.

وجود یک شرکت دانش بنیان که بتواند نقایص کریپتوکارنسی ها را بررسی و برطرف کند یک نیاز مبرم در دنیای کنونی است.

ما معتقدیم که آینده جهان از آن کریپتوکارنسی هاست ، هر چند که زمان نسبتا زیادی برای رسیدن به این مهم نیاز است.

از تمامی کسانی که علاقمند به حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال هستند ، چه آنهایی که سطح اطلاعات کمی دارند و چه آنهایی که در این حوزه دانشمند هستند دعوت به همکاری می کنیم.

علت اینکه کشور ترکیه را برای فعالیت های دانش بنیان در حوزه کریپتوکارنسی در نظر گرفته ایم، نزدیکی این کشور به ایران است و همچنین نزدیکی آداب و رسوم و فرهنگ مردمان آن.

بزودی در بحث های مهمتری در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت خواهیم کرد از جمله توسعه بلاک چین های مختلف و همچنین مشاوره در زمینه بهبود عملکرد کریپتوکارنسی ها.

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه های مختلف صنعت کریپتوکارنسی داشتید ، تا جایی که برای ما امکان پذیر باشد می توانیم تجارب خودمان را در اختیار شما قرار دهیم. البته مباحث آموزشی بسیار زیادی در وب سایت بیت پارس موجود است و در صورتی که نتوانستید مطلب مورد نظر خودتان را در بیت پارس بیابید آنگاه می توانیم مشاوره رایگان به شما بدهیم.

سرفرازی هموطنان گرامی برای ما بسیار اهمیت دارد. در آینده نزدیک با برخی از اختراعات افراد خلاق بیت پارس آشنا خواهید شد. ذهن ایرانی همیشه خلاق و پرتوان بوده است.

جهت حمایت از بیت پارس مقالات وب سایت ما را دنبال کنید و همچنین در شبکه های اجتماعی ما را فالو کنید. با سپاس از همراهی شما.

درباره بیت پارس

درباره بیت پارس