درباره بیت پارس

درباره بیت پارس

بیت پارس با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه آموزش در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در تاریخ 2 فروردین ماه 1399 تشکیل شد.

بیشتر هدف مجموعه بیت پارس ایجاد یک وب سایت تخصصی در زمینه آموزش بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. البته هدف بزرگتر ما در آینده ایجاد یک شرکت دانش بنیان در کشور ترکیه برای توسعه و گسترش کمبودهای حوزه کریپتوکارنسی است.

وجود یک شرکت دانش بنیان که بتواند نقایص کریپتوکارنسی ها را بررسی و برطرف کند یک نیاز مبرم در دنیای کنونی است.

ما معتقدیم که آینده جهان از آن کریپتوکارنسی هاست ، هر چند که زمان نسبتا زیادی برای رسیدن به این مهم نیاز است.

از تمامی کسانی که علاقمند به حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال هستند ، چه آنهایی که سطح اطلاعات کمی دارند و چه آنهایی که در این حوزه دانشمند هستند دعوت به همکاری می کنیم.

علت اینکه کشور ترکیه را برای فعالیت های دانش بنیان در حوزه کریپتوکارنسی در نظر گرفته ایم، نزدیکی این کشور به ایران است و همچنین نزدیکی آداب و رسوم و فرهنگ مردمان آن.

از طرفی دیگر قوانین بسیار سخت و دست و پاگیر موجود در ایران و عدم شفافیت در قوانین عملا جایی برای فعالیت ما باقی نگذاشته است.

یک روز آقایان می گویند که فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال آزاد است و فردا یک نهاد دیگری می گوید که کلیه فعالیت ها در عرصه ارزهای دیجیتال ممنوع است و فقط ماینینگ ارزهای دیجیتال آزاد است؟

آخر مگر می شود که ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال در ایران آزاد باشد و سایر فعالیت های این حوزه ممنوع؟

کمی عجیب به نظر می رسد چون تمامی بخش های یک صنعت به هم متصل هستند.

اگر شخصی با مجوز ماینینگ در ایران بیت کوین استخراج کند ، اگر خرید و فروش بیت کوین در ایران ممنوع باشد چگونه می تواند آن را بفروشد و کسب درآمد کند؟

بدلیل عدم وجود قوانین شفاف و سالم در حوزه ارزهای دیجیتال در ایران و همچنین عدم وجود تشکلی قوی برای حمایت از این حوزه تصمیم به ایجاد فعالیت در کشور ترکیه گرفتیم.

اگر روزی فرا برسد که قوانین کشور در این زمینه منسجم و به نفع شرکت های فعال در عرصه ارزهای دیجیتال شود قطعا به کشور عزیزمان باز خواهیم گشت.

درباره بیت پارس
درباره بیت پارس
4/5 (4 نظر)