منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  الگوراند و دیفای: 300 میلیون دلار سرمایه برای تمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز
الگوراند و دیفای: 300 میلیون دلار سرمایه برای تمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز

الگوراند و دیفای: 300 میلیون دلار سرمایه برای تمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز

بیژن وثوقی
1400/06/20
۰

توکن ALGO در هفته گذشته نزدیک به 100 درصد رشد قیمت داشته است. یکی از دلایل رشد الگوراند جمع آوری 300 میلیون دلار سرمایه برای تمرکز بر دیفای است.

پلتفرم الگوراند، صندوق مالی جدیدی را برای ایجاد اکوسیستم صندوق مالی غیرمتمرکز (دیفای) راه‌اندازی کرده است. این پلتفرم هم چنین اعلام کرد که برای این کار سرمایه‌ای حدود 300 میلیون دلار در نظر گرفته است.

الگوراند از صندوق دیفای خود رونمایی کرد

پلتفرم بلاک‌چین لایه اول آلگوراند، امروز اعلام کرد که یک صندوق مالی غیرمتمرکز به ارزش 300 میلیون دلار را برای تقویت دیفای خود به نام وریدیس (Viridis) را راه‌اندازی کرده است.

این صندوق از ۱۵۰ میلیون توکن آلگو تشکیل شده که ارزش آن با قیمت روز بیش از ۳۰۰ میلیون دلار خواهد بود. این پلتفرم که توسط کارشناس کامپیوتر – سیلویو میکالی – خلق شده است، یک پلتفرم مقیاس‌پذیر اثبات سهام بر بستر بلاک‌چین است و توانسته است به زمان بلاک حدود 4 ثانیه دست بیاید. صندوق 300 میلیون دلار الگوراند اولین حرکت این شبکه برای توسعه قابلیت های دیفای محسوب می شود.

به‌عنوان بخشی از وریدیس، این پلتفرم از 2 سوپاگرنت (SupaGrant) یا کمک مالی رونمایی کرده است. هرکدام از این سوپا گرنت ها در مرحله اول 5 میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

کمک مالی اولیه الگوراند برای ایجاد شبکه‌های اوراکل و پل است که هر دو از اصلی‌ترین زیرساخت‌های دیفای هستند. الگوراند برای به‌دست‌آوردن کاربران دیفای وارد یک رقابت در حال انجام بین بلاک‌چین‌های لایه اول شده است. پروژه‌های دیگری مانند فانتوم (Fantom) و هارمونی (Harmony) نیز اخیراً با بودجه‌های بالایی به این رقابت پیوسته‌اند. البته باید بدانید که اتریوم (ethereum) در حال حاضر بزرگ‌ترین شبکه دیفای را در بین ارزهای دیجیتال دارد.

الگوراند می خواهد به رقابت پاتفرم های لایه یک بازگردد

با این که الگوراند میزبان پروژه‌هایی مانند IDEX، Hummingbot، Yieldly، Opulous و Securities است اما همچنان میزان نقدینگی و فعالیت این پلتفرم بر روی بلاک‌چین لایه اول از بسیاری از همتایان خود کمتر است. با اضافه‌کردن زیرساخت‌های مناسب مانند پل و اوراکل، این پلتفرم امیدوار است که بتواند یک اکوسیستم درخشان را برای خودش ایجاد کند.

این صندوق الگوراند با سرمایه هنگفتی مانند 300 میلیون دلار، احتمالاً برای توسعه برنامه‌های کاربردی dApp و تقویت پایه‌های دیفای این اکوسیستم تشکیل شده است. این شبکه همچنین همکاری و مشارکت اشخاص برجسته‌ای را نیز در کارنامه خودش دارد.

در تاریخ 31 آگوست، شرکت زیرساخت‌های مالی آمریکای لاتین کوین بنکس (Koibanx)، با دولت السالوادور قراردادی را برای ایجاد بلاک‌چین این پلتفرم امضا کردند.

الگوراند در هفته‌های اخیر رشد چشمگیری در بازار ارزهای دیجیتال داشته است. توکن این ارز دیجیتال با 120 درصد افزایش نسبت به ماه گذشته، با قیمت 2.11 دلار معامله می‌شود. این ارز در روز 5 شنبه، مصادف با رالی ارزهای دیجیتال با قیمت 2.41 دلار، سقف جدیدی را برای خودش رقم‌زده بود. ورود الگوراند به دیفای می تواند رشد قیمتی مانند سولانا را برای این شبکه رقم بزند.

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال فیسبوک دیم (Diem) چیست؟ تمام آن چیزی که باید در مورد استیبلکوین جدید فیسبوک بدانید
سرمایه گذاران XRP
رشد سینگولاریتی نت (SingularityNET): توکن AGI با هدف ادغام هوش مصنوعی با بلاک چین
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether