منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد
بیت کوین یا آلتکوین ها: بهترین شیوه برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال

صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد

در صعود کلی آلتکوین ها، اتریوم توانست به بیش از 1100 دلار دست یابد. این در حالی است که بایننس کوین و پولکادات نیز توانستند رکوردهای جدیدی ثبت کنند. با حرکت آلتکوین ها تسلط بیت کوین بر بازار در روز گذشته 5٪ کاهش یافت.

صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد

با گذشت چند روز از تجمع خریداران بیت کوین این ارز نزدیک به 2000 دلار اصلاح کرد. در همین حال صعود آلتکوین ها، در 24 ساعت گذشته وضعیت بازار را کاملاً تغییر داده است. رشد عظیم دو رقمی بیشتر آلتکوین ها تسلط BTC را بر بازار به 68٪ کاهش داده است. این درحالی است که سرمایه کل بازار به بیش از 900 میلیارد دلار رسیده است.پامپ شدید اکثر آلتکوین ها در روز گذشته

در طول چند هفته گذشته، بیشتر آلتکوین ها نتوانستند عملکرد چشمگیر بیت کوین را دنبال کنند. در نتیجه، تسلط BTC بر بازار در زمانی به حدود 73٪ رسید. با این حال، در پی آخرین تحولات، این معیار در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

اتریوم با افزایش گسترده 40 درصدی در اوایل سال 2021 صعود آلتکوین ها را رهبری کرده است. ETH به فرای هزار دلار راه یافت و با قیمت بیش از 1150 دلار به بالاترین قیمت خود در نزدیک به سه سال گذشته رسیده است.

صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد

نمای-کلی-بازار-ارزهای-دیجیتال

بیت کوین کش با 25٪ افزایش به 445 دلار، کاردانو (31٪) به 0.23 دلار، چین لینک (25٪) به 15 دلار و لایتکوین (21٪) به بالاترین قیمت سالیانه 174 دلار رسیده است. پولکادات و بایننس کوین دو سکه آینده دار بین ده ارز برتر، اوج‌های جدیدی را به دست آورده‌اند. BNB به 44 دلار رسید، در حالی که DOT با برچسب دو رقمی 10.5 دلار روبرو شد.

ریپل در مقیاس 24 ساعته با 15٪ افزایش به 0.25 دلار رسیده است. با این وجود، XRP از اواسط دسامبر هنوز بیش از 60 درصد ضرر را متحمل شده است.

اتریوم کلاسیک (30٪)، اوه (29٪)، ویچین (28٪)، یی ارن فایننس (28٪)، امپلفورث (28٪)، یونی سوآپ (27٪) و سوییس بورگ (25٪) چند نماینده دیگر از باشگاه دو رقمی افزایش قیمت هستند.

صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد

نمودار-حجم-کل-بازار-ارزهای-دیجیتال

به طور کلی، ارزش تجمیعی بازار ارزهای دیجیتال رکورد جدیدی را در حدود 910 میلیارد دلار ثبت کرده است. این به معنای افزایش 150 میلیارد دلاری از ابتدای سال 2021 است.بیت کوین در حدود 33 هزار دلار متوقف شده است

در حالی که آلتکوین ها صعود قابل توجهی را تجربه می‌کنند، BTC کندتر شده است. در روزهای پایانی سال 2020 پادشاه ارزهای دیجیتال شروع به کار کرد. این ارز توانست هر روز یک اوج قیمتی را ثبت کند. این روند تا دیروز و شکسته شدن رکورد 34 هزار دلار ادامه یافت. بیت کوین پس از ثبت آخرین رکورد قیمتی‌اش در نزدیکی سطح 35000 دلار، متوقف شد. این دارایی در روز گذشته با چند هزار دلار اصلاح روبرو شد و به پایین‌ترین قیمت روزانه 31990 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 32368 دلار معامله می‌شود.

صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد

نمودار-قیمت-بیت-کوین

شاخص‌های تکنیکال نشان می‌دهد که در صورت اصلاح مجدد، سطوح پشتیبانی در 32،000، 32،200 و 31،400 دلار به این ارز کمک خواهند کرد. در عوض، خطوط مقاومت 34000، 34،615 دلار و اوج قیمتی جدید بیت کوین در 34،800 دلار موانع مهم بر سر این ارز برای از سرگیری روند افزایشی خواهند بود. 

مطالب مرتبط
روند نزولی اتریوم شکسته شد؛ آزمایش حمایت پایینی توسط بیت کوین برای ادامه صعود
ریزش قیمت دوج کوین در حالی که اتریوم و شیبا اینو توانستند توجه معامله گران را به دست آورند
بیت کوین سطح 13000 دلار را علی رغم سقوط دوشنبه وال استریت حفظ کرد
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether