قیمت بیت کوین
1,444,872,844تومان
55,451.00دلار
0.71
قیمت اتریوم
60,185,723تومان
2,311.08دلار
8.75
قیمت بایننس کوین
15,346,563تومان
588.82دلار
17.93
قیمت ریپل
36,745تومان
1.41دلار
10.40
قیمت تتر
26,054تومان
1.00دلار
0.02
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  در ادامه فصل آلتکوین‌ها حجم سرمایه بازار ارز دیجیتال از سطح 2 تریلیون دلار عبور کرد

در ادامه فصل آلتکوین‌ها حجم سرمایه بازار ارز دیجیتال از سطح 2 تریلیون دلار عبور کرد

در ادامه فصل آلتکوین ها حجم سرمایه بازار ارز دیجیتال از سطح 2 میلیارد دلار عبور کرد

در حالی بیت کوین برای تصاحب قیمت 60 هزار دلار همچنان می‌جنگد، اکثر آلتکوین‌‌‌های بزرگ در حال افزایش قیمت‌های چند برابری هستند. این مساله بار دیگر به فعالان بازار یادآور می‌شود فصل آلتکوین‌ها در حال ادامه یافتن است. این بار به نظر می‌رسد رشد قیمت‌ها فعلاً توقف ناپذیر است.

در ادامه فصل آلتکوین‌ها حجم سرمایه بازار ارز دیجیتال از سطح 2 تریلیون دلار عبور کرد

انکار رشد صنعت رمزنگاری در چند سال گذشته تقریباً غیرممکن است. ارزهای دیجیتال پس از مدتی که از دنیای جریان اصلی مالی دوری می‌کردند، لحظه به لحظه در حال رشد هستند. بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بیش از 60،000 دلار رسیده است و شرکت‌های بزرگی مانند تسلا و پی پال در آن سرمایه گذاری می‌کنند.حجم سرمایه بازار صعود را ادامه می‌دهد

اکنون، این صنعت یک پیروزی دیگر کسب کرده است. حجم سرمایه بازار جهانی صنعت ارزهای دیجیتال به طور رسمی‌از 2 تریلیون دلار عبور کرده است. اکنون این امر ارزش صنعت رمزنگاری را به اندازه اپل می‌کند که یک پیروزی بی سابقه برای ارزهای دیجیتال است.

براساس داده‌های کوین گکو (Coingecko)، از 5 آوریل 2021، ارزش بازار ارز دیجیتال از 2 تریلیون دلار فراتر رفته است. این کمتر از سه ماه پس از آن است که صنعت رمزنگاری در اوایل ژانویه 2021 حجم سرمایه کل بازار 1 تریلیون دلار را مشاهده کرد. بیشترین رشد مربوط به بازار صعودی است که بیت کوین و چندین آلت کوین مانند اتر در چند ماه گذشته شاهد آن بوده‌اند.

اکنون بازار ارز دیجیتال به طور کلی به اندازه اپل که دومین شرکت ارزشمند جهان است ارزش دارد. با توجه به این خبر، تعدادی از تحلیلگران و کارشناسان رمزنگاری نظرات خود را در این مورد بیان کرده‌اند. آن‌ها با اشاره به روند اخیر گاوی بازار به عنوان یک کاتالیزور برای رشد صنعت، شناخته شدن این بازار را عامل اصلی افزایش می‌دانند.

ثبات بیت کوین و افزایش قیمت اتر

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که بیت کوین در طول سالها با آن روبرو شده، بی ثباتی آن است. این امر نه تنها سرمایه گذاران را در بعضی از مواقع ترساند بلکه در بازار آلتکوین‌ها نیز تأثیرگذار بود. در ماه گذشته، بیت کوین بالای 50،000 دلار باقی مانده است. این نشانه خوبی است که به گفته برخی تحلیلگران باعث سودآوری آلتکوین ها، به ویژه اتر شده است. توکن بومی‌اتریوم به بالاترین رقم تاریخی و بالاتر از 2000 دلار به ازای هر توکن دست یافته است.

رکت کپیتال (Rekt Capital)، یک معامله گر محبوب رمزنگاری گفت:

“# BTC هنوز فقط در این محدوده ادغام می‌شود. این ادغام است که به دستیابی ETH به بالاترین سطح جدید تاریخی‌اش کمک کرده است. #ETH بدون شک بازار را رهبری می‌کند در حالی که BTC سعی در جبران آن دارد. “

علی رغم برخی نگرانی‌های اولیه مبنی بر اینکه این روند افزایشی مانند سال 2017 با یک بازار خرسی همراه خواهد بود، سطح حمایت فعلی نهادی احتمالاً مانع آن خواهد شد.

جاناتان هبیچ، شریک شرکت مون راک کپیتال (Moonrock Capital) گفت:

“من بسیاری از افراد را می‌شناسم که فقط منتظر هستند تا موقعیت‌های اصلی خود را در هنگام افت بزرگتر افزایش دهند. مطمئناً تنها آنها نیستند که به فکر بزرگتر کردن اندوخته دیجیتال خود هستند. بازار خرسی برای آینده قابل پیش بینی در بین گزینه‌ها نیست.”آلتکوین‌ها با افزایش قیمت بیت کوین به سمت 60 هزار دلار، سود سه رقمی‌را تجربه می‌کند

معامله گران می‌گویند اوج‌های چند ساله‌ای از بسیاری از توکن‌ها دیده می‌شود. این امر ثابت می‌کند که این فصل آلتکوین همچنان ادامه خواهد داشت.

مشابه چرخه‌های قبلی، پس از آنکه بیت کوین رشد قابل توجهی کسب کرد، وارد یک دوره ادغام شد. در این حالت سرمایه‌ها شروع به مهاجرت به آلتکوین‌‌‌های بزرگ و کوچک از نظر حجم سرمایه بازار می‌کنند.

داده‌های بازارهای کوین تلگراف و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در حالی که طی هفته گذشته بیت کوین در بازه‌ای بین 57000 تا 60200 دلار معامله شد، چندین آلتکوین با سودهای دو رقمی‌روبرو شدند. لیست شدن در صرافی‌ها و تحولات پروتکل‌ها، موج جدیدی از اشتیاق و حجم معاملات را برای پروژه‌های منتخب به ارمغان آورد.

اکوسیستم ترون، رالی آلتکوین‌ها را رهبری می‌کند

توکن‌های موجود در اکوسیستم ترون (TRX) طی 2 روز گذشته با معامله WINk متمرکز بر قمار، بیشترین رشد را در حجم معاملات خود مشاهده کردند. این ارز با 325٪ رشد از 0.00059 دلار در 3 آوریل به بالاترین رکورد جدید 0.0025 دلار در 5 آوریل در کل تاریخ رسید.

بیت تورنت “BitTorrent (BTT)” همچنین از 4 آوریل شاهد هجوم خرید بود که قیمت آن را بیش از 100 درصد از پایین‌ترین سطح 0.0067 دلار به بالاترین رکورد جدید 0.0136 دلار در 5 آوریل رساند. قیمت TRX در همین مدت 48 درصد رشد کرد، از 0.0997 دلار به قیمت فعلی نزدیک به 0.147 دلار صعود می‌کند.

فقط پروژه‌های مستقر در ترون مورد توجه معامله گران قرار نگرفتند

صرافی رمزنگاری مستقر در هند، “WazirX” طی دو روز گذشته شاهد رشد بیش از 350 درصدی توکن بومی‌خود (WRX) بود. این ارز در روز دوشنبه از کمترین قیمت 1.47 دلار به بالاترین رقم همیشگی خود یعنی 5.88 دلار رسید. به لطف رکورد 2 میلیارد دلار در حجم معاملات این ارز بین صد ارز برتر جای گرفت.

هولو چین “Holochain (HOT)”، یک پلت فرم غیرمتمرکز نظیر به نظیر برای دپ هاست. این ارز از زمان اعلام در مورد اعطای حق ثبت اختراع شرکت “Holo Limited” برای نوآوری‌های شبکه rrDHT در 25 مارس، شاهد افزایش 350 درصدی قیمت خود بوده است. از زمان اعلام این خبر، HOT از 0.21 دلار به 0.31 دلار رسیده است.

لیست شدن در آپ بیت گلوبال (Upbit Global) نیز باعث افزایش 150٪ قیمت استیکز “Stacks (STX)” شد. این ارز از 1.13 دلار در روز یکشنبه به بالاترین قیمت روزانه 2.85 دلار در آوریل رسید. البته اکنون برداشت سود قیمت را به 2.20 دلار کاهش داده است.بیت کوین برای شروع دور بعدی افزایش، قدرت خود را جمع می‌کند

طبق تجزیه و تحلیل بنیانگذار آزمایشگاه‌های جارویس، بن لیلی، معیارهای موجود نشان می‌دهد که پایه محکمی‌برای حمایت از قیمت بیت کوین وجود دارد.

به دلیل این واکنش، لیلی مجدداً از سطح 54000 دلار برای “به وجود آمدن FOMO” که هنوز در آن سطح یافت می‌شود، یاد می‌کند.

لیلی گفت:

“در هر صورت، ما در حال آماده سازی یک بازار قوی برای ماه آوریل و بعد از آن هستیم.”

در زمان نوشتن مقاله، BTC با قیمت 58787 دلار با نرخ تسلط بیت کوین در 54.2 درصد معامله می‌شود. کاهش شدید نرخ تسلط بیت کوین نشانه ادامه فصل آلتکوین‌ها محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط
با تقویت دوباره ی بازار کریپتو، اتریوم به 400 دلار در صرافی کراکن Kraken معامله شد
توکن UNI پس از راه اندازی توسط یونی‌سوآپ (Uniswap) ، به قیمت 7.50 دلار رسید.
توکن های XRP و DOGE پس از پامپ شدید آخر هفته سقوط می‌کنند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید