منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  بهبود بازار آلتکوین ها در حالی که بیت کوین نزدیک به 50000 دلار به دنبال پشتیبانی است
بهبود بازار آلتکوین ها

بهبود بازار آلتکوین ها در حالی که بیت کوین نزدیک به 50000 دلار به دنبال پشتیبانی است

سعید درویشی
1400/02/25
۰

گاوهای بیت کوین تلاش می‌کنند قیمت BTC را به بالای 50،000 دلار برسانند. این در حالی است که  سایر آلتکوین های بازار در حال بهبودی هستند. در این میان پروژه هایی مانند کاردانو، متیک و کوساما سودهای دو رقمی را تحقق می‌بخشند.

بیت کوین همچنان به دنبال از سرگیری روند صعودی است. با این وجود، اتر و سایر آلتکوین های بازار پس از فروش 13 مه در حال بهبود هستند. دوج کوین با افزایش 47 درصدی خود پس از اعلام کوین بیس مبنی بر لیست کردن (DOGE) در ماه‌های آینده، سرمایه گذاران را شوکه کرد. قیمت دوج همچنین پس از توئیتر ایلان ماسک مبنی بر اینکه “در حال کار با توسعه دهندگان Doge برای بهبود کارایی معاملات سیستم است”، افزایش یافت. به طور کلی تحرکات بازار آلتکوین ها امیدوار کننده است.

حرکت سرمایه گذاران از بیت کوین به سمت آلتکوین ها باعث بهبود بازار شد

 

بسیاری از آلتکوین ها در طی دوره نقاهت سودهای دو رقمی را دیده‌اند. با این حال قیمت بیت کوین همچنان در سطح 50،000 بلاتکلیف است. کیف پول‌های نهنگ حاوی حداقل 1000 BTC در مقایسه با ماه قبل 4.7٪ کاهش یافته است. این نشان دهنده برداشت سود احتمالی است یا چرخش به دارایی‌های مختلف است.

داده‌های بازارهای کوین تلگراف و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که در حالی که بهبودی بیت کوین چندان جذاب نیست، تقاضا برای اتر منجر به افزایش 18 درصدی شده است. این آلتکوین در 14 مه بالاترین سطح روزانه را در 4173 دلار ثبت کرد.

سود بزرگترین آلتکوین در میان تحولات اساسی مختلف حاصل می‌شود. داده‌های گلس نود (Glassnode) نشان می‌دهد که کیف پول‌هایی که حداقل 32 ETH نگه داشته‌اند در ماه‌های اخیر به طور مداوم کاهش یافته‌اند. این حاکی از آن است که افراد کمتری علاقه مند به “اعتبار سنجی کامل” برای بلاک چین اثبات سهام آینده شبکه هستند.بازار آلتکوین ها پس از بهبودی رو به بالا می‌رود

آیا بازار به طور رسمی یک فصل آلتکوین را تجربه می‌کند یا نه؟ یکی از ویژگی‌های فصل آلت‌ها بازار جانبی بیت کوین است. این امر منجر به تمرکز مجدد معامله گران در بازار آلتکوین ها می‌شود. این اتفاق به صورت کلی منجر به کاهش سلطه بیت کوین خواهد شد.

یکی از ستاره‌های بزرگ 2021 “Polygon (MATIC)” است. این ارز طی 24 ساعت گذشته 60٪ افزایش قیمت داشته است. این ارز به بالاترین رکورد 1.75 دلار رسیده است.

پروژه دیگری که قیمت آن در 13 مه 45 درصد از پایین‌ترین سطح خود به بالاترین قیمت خود رسید، “iExec RLC (RLC)” است. یک شبکه محاسبات ابری غیرمتمرکز که در اوایل هفته پس از اعلام گوین بیس مبنی بر لیست کردن توکن، هیجانش افزایش یافت.

از دیگر عملکردهای قابل توجه می‌توان به افزایش 80 درصدی قیمت “Ergo (ERG)” و 48 درصدی افزایش قیمت “Sora (XOR)” اشاره کرد. مورد دوم قیمت توکن خود را به بالای 800 دلار رساند. در حال حاضر حجم سرمایه کلی بازار ارزهای دیجیتال 2.307 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 40.3٪ است.

با شروع شکل گیری حراج‌های پاراچین ، قیمت کوساما (KSM) به بالاترین قیمت تاریخش رسید

با عجله سرمایه گذاران به سمت موقعیت‌های جدید، برای شرکت در هیاهوی حراج‌های پیش فروش پاراچین ها، KSM به بالاترین سطح خود رسید.

اعضای جامعه و سرمایه گذاران از ویژگی‌های جدید پولکادات و تست نتش کوساما هیجان زده شده‌اند. در میان این هیاهو معامله گران برای “خرید در زمان شایعه و فروش در هنگام اخبار” به بازار هجوم می‌آورند. به روزرسانی های اصلی پروتکل یکی از مهمترین دلایل حرکت قیمت برای پروژه‌های رمزنگاری است.

یکی از پروتکل‌هایی که علی رغم شرایط کلی نزولی که بر بازار تأثیر می‌گذارد، شاهد افزایش قیمت خود در این هفته است، “Kusama (KSM)” است. این پروتکل یک بستر آزمایشی بلاک چین و یک زنجیره خواهر برای سیستم عامل پولکادات است. کوساما به گونه‌ای طراحی شده است که چارچوبی با قابلیت همکاری و مقیاس پذیر برای توسعه دهندگان فراهم می‌کند.

اطلاعات حاصل از سایت کوین تلگراف و تردینگ ویو نشان می‌دهد که پس از سقوط به پایین‌ترین قیمت 378 دلار در 10 مه، قیمت کوساما به لطف رکورد 1.568 میلیارد دلار در حجم معاملات 24 ساعته، با 55٪ افزایش به بالاترین رقم در 591.55 دلار رسیده است.

سه دلیل افزایش قیمت اخیر KSM شامل موارد زیر می‌شود:

  • راه اندازی حراج‌های پاراچین در آینده
  • ادغام‌های اخیر که به افزایش قابلیت همکاری کوساما (Kusama) با شبکه‌های دیگر کمک می‌کند
  • فرصت‌های بیشتری برای مشارکت یا قفل کردن KSM برای کسب سود فراهم می‌کند


پاراچین ها در آستانه راه اندازی هستند

مهم‌ترین تحول برای کوساما در اواخر 12 مه زمانی اتفاق افتاد که این پروژه اعلام کرد جدیدترین پیشنهاد به روزرسانی توسط شورا تصویب شده و اکنون یک همه پرسی عمومی برگزار می‌شود.

این توسعه یک فرصت سه روزه بین 12 ماه مه و 14 مه برای دارندگان توکن فراهم کرده است. آن‌ها می‌توانند به صندوق‌های مختلف پاراچین، وام‌های مردمی و حراجی‌هایی که می‌خواهند در شبکه کوساما شرکت کنند، رأی دهند.

از آنجا که توکن های KSM می‌توانند در رأی گیری شرکت کنند، پس از اعلام بلافاصله تقاضا برای توکن افزایش یافت. بنابراین با وجود رکود کلی در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت این ارز در 14 مه همچنان افزایش می‌یابد.

ادغام قابلیت همکاری جرقه‌ای ایجاد می‌کند

منبع دوم برای رشد قیمت KSM طی ماه گذشته اعلامیه 23 آوریل مبنی بر اعطای کمک هزینه چین لینک (Chainlink) به چین سیف سیستم (ChainSafe Systems) برای کمک به گسترش پشتیبانی از کوساما در پالت اوراکل چین لینک بود.

همانطور که در توییت دیده می‌شود، پشتیبانی گسترده توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا قراردادهای هوشمند ترکیبی را بر روی پاراچین های DOT و KSM همراه با سایر زنجیره‌های سابستریت ایجاد کنند. این ادغام به طور قابل توجهی قابلیت همکاری آنها را افزایش می‌دهد.

نزدیک شدن به یکی از اهداف اصلی اعلام شده شبکه پولکادات یعنی افزایش قابلیت همکاری در تمام شبکه‌های بلاک چین است. این پیشرفت به اعضای جامعه اطمینان داد که با به کارگیری معتبرترین و گسترده‌ترین پلت فرم اوراکل در اکوسیستم رمزنگاری، گام‌های قابل توجهی در رابطه با این هدف برداشته می‌شوند.


  • اینفوگرافیک الگوهای کلاسیک تکنیکال: چگونه نمودارهای شمعی قیمت را تفسیر کنیم

فرصت‌های جدید استیکینگ و یلد فارمینگ

سومین نیروی محرکه تقاضای KSM، فرصت‌های جذاب یلد فارمینگ است. این امکانات جدید به دارندگان توکن ارائه می‌شود. کسانی که مایلند توکن های KSM خود را در شبکه یا با پاراچین های جدید به اشتراک بگذارند.

داده‌های حاصل از پاداش‌های استیکینگ نشان می‌دهد که میانگین نرخ بازده برای استیکینگ و یلد فارمینگ KSM در شبکه 13.72٪ است. این در حالی است که یک گره اعتبارسنج 14.72٪ درآمد دارد.

به عنوان بخشی از فرآیند حراج پاراچین ها، پروژه‌هایی مانند کارورا (Karura) برای وام انتخاب شده‌اند. این پروژه شامل طرفداران جامعه است که توکن KSM خود را به پروتکل مربوط برای پرداخت بهای اجاره پاراچین ها در ازای توکن بومی آن پاراچین قرض می‌دهند.

فرصت وام انبوه برای تولید بازده

وام انبوه به پروژه های جدید اجازه می‌دهد تا شرایط لازم برای اخذ اجاره پاراچین را برای مدت زمان مشخصی برآورده کند. پس از پایان مدت اجاره، کلیه توکن های KSM به مشارکت کنندگان بازگردانده می‌شود.

در ازای قفل کردن توکن های خود برای مدت زمان طولانی، اعضای انجمن با توکن بومی پاراچین مورد نظر پاداش می‌گیرند. با این حال توانایی کسب پاداش‌های KSM را از دست می‌دهند.

مدل وام انبوه یک طرح ابتکاری جدید برای جمع آوری سرمایه برای پروژه‌های رمزنگاری است. به نظر می رسد اعضای جامعه را مشتاق آن هستند. این یعنی کسانی که مشتاقند توکن های مبتنی بر KSM را بدست آورند، می‌توانند مالکیت KSM خود را نیز حفظ کنند.

مطالب مرتبط
سوشی سواپ و یونی سواپ: پرچمداران صرافی‌های غیرمتمرکز تا کجا می‌توانند رشد کنند
توکن بلاکچین چین لینک Chainlink به اوج قیمت بی سابقه ای در تاریخ خود رسید
رکورد جدید چین لینک با افزایش 25 درصدی؛ بیت کوین توانست تا حدودی بهبود یابد
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
افزایش قیمت توکن LUNA ترا در زمانیکه بقیه بازار در حال اصلاح هستند چه دلایلی دارد؟
امکان جهش بیت کوین به محدوده 50 تا 60 هزار دلار با توجه به معیارهای زنجیره ای وجود دارد
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس