قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین پس از سه هفته هنوز از پای ننشسته اند. در بازار آلتکوین‌ها نیز تحرکات مثبتی رخ داده است. با این وجود برخی از سکه‌ها موفق به ادامه روند نشدند. از جمله نام های برجسته این لیست می‌توان به هوبی توکن، بایننس کوین و بیتکوین کش اشاره کرد.

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

جامعه ارزهای دیجیتال با گزارش‌ها و توییت های مربوط به قیمت‌ها غوغا به پا کرده‌است. بیت کوین به طور مکرر اوج‌های سالانه تازه را نشان می‌دهد. گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین طی سه هفته گذشته از اوج قیمتی 2019 و ژوئن 2018 نیز عبور کرده‌اند.

همین دیروز ارز رمزنگاری اولیه طی 24 ساعت حدود 1500 دلار به ارزش خود افزود. این اتفاق دقیقاً مشابه سه سال پیش است. قبل از ثبت رکورد قیمت 20،000 دلار در سال 2017 اینگونه قیمت سریع بالا رفت. این باعث شده جامعه با حدس و گمان و پیش بینی یک رکورد جدید، بسیار پر هیاهو شود.

دیگر ارزهای دیجیتال بالاخره وارد فاز افزایشی شدند

اگرچه بیشتر آلتکوین ها از حرکت بیتکوین عقب افتاده‌اند، اما به نظر می‌رسد که بالاخره آنها نیز به گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین پیوسته‌اند. اتریوم بیش از 430 دلار افزایش یافته است و اکنون با 441 دلار معامله می‌شود. ریپل نیز به بیش از 0.25 دلار رسیده است. این در حالی است که سکه‌هایی مانند چین لینک (Chainlink) و لایتکوین (Litecoin) تنها در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت دو رقمی پیدا کرده‌اند.در نهایت، به کل سرمایه بازار در کمتر از یک هفته بیش از 60 میلیارد دلار اضافه شده است. سرمایه بازار ارزهای دیجیتال از 386 میلیارد دلار در 3 نوامبر به نزدیک 450 میلیارد دلار رسیده است. این رقم بالاترین سطح از ماه مه 2018 است.

گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند

نمودار حجم کلی بازار

بعضی از آلتکوین ها از بازار جا مانده‌اند

با وجود عملکرد چشمگیر قیمت آلتکوین ها، همه سکه‌ها در مهمانی حاضر نیستند. در واقع، چندین نام شناخته شده در لیست وجود دارد که یا رشدهای اندک را ثبت کرده‌اند و یا حتی با رنگ قرمز معامله شدند.

داده‌های کوین‌گکو (CoinGecko) نشان می‌دهد که آرویو (Arweave) بیشترین روند منفی را در بین 100 سکه برتر بازار دارد. در واقع، کاهش 17.5 درصدی آن در هفته گذشته موقعیت AR را در لیست 100 ارز برتر تهدید کرده است.

هوبی توکن (Huobi Token) با 14 درصد افت در مکان بعدی بیشترین کاهش ارزش در بازار آلتکوین ها قرار دارد. ارز رمزنگاری بومی صرافی هوبی اخیراً به شدت کاهش یافته است. دلیل اصلی این سقوط قیمت، بحث و جدل های مربوط به هوبی است.

به تازگی گزارش‌هایی منتشر شده است که COO شرکت تحت تحقیق است. اگرچه هوبی بلافاصله اتهامات را رد کرد، اما به نظر می‌رسد که قیمت توکن عواقب آن را احساس کرده است.

از دیگر بازندگان قابل توجه هفته گذشته می‌توان به کریپتو.کام کوین (-12.7٪)، ایی‌ارن فاننس (-11.2٪) و نکسوز موچوآل (-10٪) اشاره کرد. حتی سکه‌هایی از بین 10 ارز برتر در هفته گذشته ارزش خود را از دست داده‌اند. بیت کوین کش، که ممکن است در اواخر این ماه مورد هارد فورک قرار بگیرد، 4.7٪ ضرر کرده است. بایننس کوین نیز کمی بیشتر از 3.4٪ کاهش یافته است و زیر 30 دلار معامله می‌شود.

به نظر می‌رسد که مهمانی آلتها نیز آغاز شده است. گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین باعث شده‌اند دیگر ارزهای دیجیتال و مخصوصاً بعضی توکن های دیفای نیز رشدهای قابل توجهی داشته باشند.

مطالب مرتبط
صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد
آلتکوینها و توکنهای دیفای به بازی بازگشتند: YFI از بیت کوین 15.5 هزار دلاری پیشی گرفت
اتریوم و بیت کوین: با پایین آمدن قیمت اتر در برابر BTC، چه اتفاقی در آینده برای اتر خواهد افتاد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز