منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : تریلیون‌ها دلار بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده
شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : تریلیون‌ها دلار بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

سعید درویشی
1399/07/09
۰

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK فکر می‌کند بیت کوین یک دارایی با بالاترین پتانسیل رشد است. در تحلیل اخیر این شرکت مشاور سرمایه‌گذاری مستقر در نیویورک نگاه خوش‌بینانه‌ای در مورد رشد بیت کوین وجود دارد. طبق این ارزیابی حجم بازار شبکه بیت کوین می‌تواند طی 5 تا 10 سال آینده به 1 تا 5 تریلیون دلار برسد.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : تریلیون‌ها دلار بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK تنها مشاوره سرمایه‌گذاری با تمرکز بر فن‌آوری‌های تحول‌آفرین و نوآورانه مانند هوش مصنوعی، ماشین یادگیری (ماشین‌هایی که بدون به‌روزرسانی توانایی درک و انجام امور جدید را دارند)، بلاکچین و غیره را ارائه می‌دهد. این شرکت فکر می‌کند ارزش کل بیت کوین در بازار می‌تواند تا 25 برابر میزانش در حال حاضر افزایش یابد.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

مبنای شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK برای این ادعا چیست؟ تجزیه‌وتحلیل دقیق این شرکت به‌طور خلاصه بیان می‌کند بیت کوین چگونه می‌تواند بازارهای مختلف از جمله شبکه‌های تسویه‌حساب مالی را زیر سلطه خود درآورد:

“فقط در ایالات‌متحده، سپرده‌هایی با رقمی بالغ بر 14.7 تریلیون دلار، سالانه 1.3 کوادرلیون (عددی 15 رقمی به توان 2) دلار حجم تسویه‌حساب بین افراد و از طریق بانک‌ها انجام می‌دهند.”

شبکه بیت کوین با همین میزانی که تا الآن جای خود را در امور مالی باز کرده است می‌تواند 10 درصد از حجم این تسویه‌حساب‌ها را به دست بیاورد. این امر باعث می‌شود شبکه بیت کوین بیش از 7 برابر ارزش کنونی‌اش که در حدود 200 میلیارد دلار است ارزش پیدا کند. این به معنی حجم بازار به رقم 1.5 تریلیون دلار است.

وقتی صحبت از تسویه ارزش می‌شود باید یادآوری کرد، بیت کوین قبلاً به‌عنوان یک شبکه ارزشمند انتقال پول صعود کرده است. همان‌طور که توسط کریپتوپتیتو گزارش شده است، از سال 2017، ارزش کل معاملات بیت کوین در محدوده 670 تا 750 میلیارد دلار بوده است. اعداد زمانی جالب‌تر می‌شوند که بدانید بیت کوین و اتریوم اکنون، در سال 2020 معاملاتی بالغ بر 1.3 تریلیون دلار انجام می‌دهند. این یعنی رشدی دو برابری در معاملات تنها در عرض 3 سال اتفاق افتاده است.

بیت کوین می‌تواند بهترین محافظ برای دارایی در برابر اتفاقات باشد

یاسین المانجرا، تحلیلگر رمزنگاری ارشد شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK ، در توییتی اشاره کرد که بیت کوین می‌تواند به محافظت از دارایی‌های دیگر کمک کند.

“بیت کوین می‌تواند در برابر توقیف خودسرانه از دارایی‌ها محافظت کند

از نظر ما، تبدیل کردن میزان معقولی از دارایی‌ها می‌تواند سرمایهٔ اشخاص را در برابر تورم و یا توقیف سیستم‌های متمرکز مخرب حفظ کند.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

بیتکوین چگونه می‌تواند این کار را بکند؟

یاسین می‌گوید، عرضه محدود، دوام، تقسیم‌پذیری و قابلیت حمل و نقل WTT بیت کوین، آن را از گزند سیستم‌های متمرکز دور نگه می‌دارد.

برای توضیح بیشتر باید یادآوری کنیم تنها 21 میلیون واحد بیت کوین عرضه می‌شود. فناوری غیرمتمرکز بلاکچین و دفاتر حساب توزیع تداوم زنده ماندن شبکه توسط کاربران را تضمین می‌کند. هر بیت کوین به 100 میلیون ساتوشی قابل تقسیم است. برخلاف دیگر دارایی‌ها قابلیت حمل نقل در یک کیف پول سخت‌افزاری کوچک یا گوشی موبایل را دارد.

چگونه بیت کوین می‌تواند حجم سرمایه‌ای بیش از یک تریلیون دلار به دست آورد؟

تجزیه‌وتحلیل شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK نشان می‌دهد بیت کوین بیشتر از این‌که در کلاس دارایی‌ها محسوب شود به‌عنوان سهام با حجم بازار بالا معامله می‌شود. حجم معاملات بیت کوین نسبت به گوگل (Google) و نتفلیکس (Netflix) بیشتر و از فیسبوک (Facebook) و آمازون (Amazon) کمتر است.

بااین‌وجود، بیت کوین با به دست آوردن 10٪ از بازار جهانی طلا، می‌تواند ارزش شبکه خود را تا 1 تریلیون دلار افزایش دهد. همچنین، از آنجا که اولین ارز رمزنگاری‌شده در جهان حداقل 200 میلیون دلار در حجم معاملات روزانه انجام می‌دهد، یک موسسه محدود به 10٪ از حجم معاملات می‌تواند تقریباً 20 میلیون دلار در روز بیت کوین معامله کند.

بیش از حجم معاملات سهام و اوراق قرضه ایالات‌متحده

جدا از موارد بالا، بر اساس چشم‌انداز بازار بیت کوین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK :

“با این نرخ رشد بی‌سابقه، حجم روزانه بیت کوین در کمتر از 4 سال از حجم بازار سهام ایالات‌متحده و در کمتر از 5 سال از حجم بازار اوراق قرضه ایالات‌متحده بیشتر خواهد شد.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : افزایش هجوم سرمایه‌گذاران شرکتی

این شرکت سرمایه‌گذاری گفت: بازار بیت کوین بسیار نقد شونده است. شما بیت کوین را در هر بازاری به‌راحتی می‌توانید با قیمت روز معامله کنید و سهولت در فروش آن بدون از دست رفتن بخشی از ارزشش مزیت مهمی است که شرکت‌ها را برای سرمایه‌گذاری در این دارایی ترغیب می‌کند.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK رفتارهای سرمایه‌گذاری بیت کوین را برای این شرکت‌های سرمایه‌گذاری بر اساس 1،000،000 سهام متشکل از کلاس‌های مختلف دارایی شبیه‌سازی کرد.

با ساخت یک مدل پیش‌بینی که شامل پیش بینی 5 ساله ما برای TAM (مدل پذیرش تکنولوژی) بیت کوین است، سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند نوسانات را به حداقل برسانند بین 0.03 تا 1.28 درصد از کل سرمایه خود به بیت کوین اختصاص خواهند داد. سرمایه‌گذارانی که به دنبال حداکثر رساندن سود هستند، بین 4.8 تا 25.78 درصد از کل سرمایه خود را به بیت کوین تبدیل خواهند نمود.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK اظهار می‌دارد که سرمایه‌گذاران و افرادی که سرمایه خود را به معامله در بازارهای مالی اختصاص داده‌اند باید به‌طور جدی عضویت در بازار بیت کوین را در نظر بگیرند چون ممکن است خیلی زود فرصت این سرمایه‌گذاری را از دست بدهند.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK: حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ARK : حجم بازار چند تریلیون دلاری بیت کوین در عرض 5 تا 10 سال آینده

مطالب مرتبط
ماینرها بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود فروخته اند
معاملات آتی بیت کوین با موج افزایشی علاقه توسط سرمایه گذاران و موسسات روبرو است
دوقلوهای وینکلواس
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether