قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

اخبار آلتکوین ها اخبار بیت کوین
سعید درویشی
17 سپتامبر 20
۰
حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

امروز، حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین بکت با ثبت تقریباً 16000 قرارداد در طول روز، یک رکورد جدید در تاریخ ثبت کرد. این رقم با توجه به بکت به بیش از 200 میلیون دلار حجم تجارت می‌رسد. بازار مشتقات بیت کوین صرافی بین‌قاره‌ای، بکت، امروز یک رکورد تاریخی جدید ثبت کرد. این شرکت مستقر در نیویورک که از سال 2018 شروع به کار کرد اظهار داشت که آخرین رکورد در فعالیت معاملات آتی BTC در سیستم‌عامل خود، جهش 36 درصدی نسبت به بالاترین رقم قبلی‌اش داشته است.

حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

این امر پس‌ازآن انجام می‌شود که ماه گذشته بکت تقریباً 150 میلیون دلار از حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین را به دست آورد.

رکورد بی‌سابقه‌ی قراردادهای معاملات آتی بیت کوین بکت: 15.299 قرارداد (معادل 200 میلیون دلار)

ساعاتی پیش، بکت با استفاده از توییتر خود خبر داد که حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد.

یک روز بسیار موفق دیگر ثبت در کتاب‌های آینده تحویل فیزیکی ما:

امروز 15،955 قرارداد معاملات آتی بکت تحویل شد که بیش از 200 میلیون دلار حجم و 36٪ افزایش نسبت به بالاترین رقم قبلی ما داشته است 📈

بکت 15 سپتامبر 2020

طبق داده‌های به اشتراک گذاشته‌شده توسط شرکت، 15955 حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین باارزش بیش از 200 میلیون دلار منعقدشده است. این دستاورد اخیر نشان‌دهنده افزایش 36 درصدی نسبت به آخرین ATH ثبت‌شده است.

داده‌های ارائه‌شده توسط تحلیلگر بازار رمزنگاری Skew نشان می‌دهد که سود باز برای معاملات آتی بیت کوین در بکت از 11 میلیون دلار در جمعه گذشته به 16 میلیون دلار افزایش‌یافته است.

این به‌وضوح یک نقطه عطف برای پلتفرمی است که تا حد زیادی تمرکزش به منافع سرمایه‌گذاران سازمانی و شرکت‌ها در سرمایه‌گذاری بیت کوین است. همچنین، در همین اواخر حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین به مبلغ 150 میلیون دلار در بکت در 25 اوت (تقریباً یک ماه قبل) منعقد شد.

حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بازار بکت (Bakkt) به یک اوج بی‌سابقه‌ی جدید رسید

 

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

به‌طورکلی بازار مشتقات BTC صعودی است

همان‌طور که روز گذشته توسط کریپتوپتیتو گزارش شد، اعداد و ارقام به افزایش صعودی در بازارهای آتی و گزینه‌های بیت کوین اشاره دارد. معامله گران معاملات آتی در BitMEX مدت طولانی است که تغییر می‌کنند. تصفیه / شرط‌بندی طولانی برای XBTUSD از 20 میلیون دلار عبور کرد.

پس از سقوط به زیر 4 میلیارد دلار در 4 سپتامبر، سود آزاد برای حجم قراردادهای معاملات آتی بیت کوین مجدداً روز دوشنبه سطح 4 میلیارد دلار را پس گرفت. اندیکاتور از آن زمان به بعد مسطح شده است.

حجم معاملات آتی روزانه روز دوشنبه به 11 میلیارد دلار افزایش یافت، دیروز پس از افت شدید از 16 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار در روز 9سپتامبر، به 12 میلیارد دلار رسید.

جدای از فعالیت معاملات آتی شدید، احساس مثبت در میان معامله گران معاملات اختیاری بیت کوین نیز وجود دارد. در میان تمام قراردادهای اختیاری که روز دوشنبه معامله شد، فعال‌ترین قراردادها برای “درخواست” قیمت بیت کوین (BTC) بود که بیشترین آن‌ها قیمت 36،000 دلار برای بیت کوین تا پایان سال را پیش‌بینی می‌کرد. معامله گران قراردادهای اختیاری همچنین به ترتیب 28000 و 32،000 دلار روی قیمت BTC شرط‌بندی طولانی کردند.

همچنین، درمجموع 2000 قرارداد اختیاری بیت کوین که روز دوشنبه با CME معامله ‌شدند، خواستار رسیدن قیمت BTC به 11،500، 12،000 و 12،500 دلار تا 20 اکتبر بودند.
این خبر تأثیری چندانی در قیمت بیت کوین نداشته است، یعنی بیت کوین فقط چند صد دلار تا لمس دوباره قیمت 11000 دلاری فاصله دارد. بااین‌حال، BTC همچنان در این هفته 6 درصد رشد داشته است و به نظر می‌رسد برای یک رالی مقدماتی آماده‌شده است.

مطالب مرتبط
حریم خصوصی بیت کوین بسیار مهم است
افزایش تقاضای بیت کوین: سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین در حال جمع آوری این ارز هستند
فدرال رزرو رویکرد جدید تورمی خود را اعلام کرد: حرکتی که می تواند به سود بیت کوین باشد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند