قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

از نظر بکت Bakkt رشد منافع اقتصادی از ژوئیه سال 2020 عامل محرک قیمت بیت کوین بوده است. در همین حال، در آنچه که به عنوان بازار افزایشی فصل نامیده می شود، سایر محرک های رشد مانند افزایش نقدینگی، تقاضای خریداران جدید و اختلاف قیمت بیت کوین در صرافی های مختلف نیز باعث قدرت بیش از پیش این بازار شده است.

بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

از نظر بکت Bakkt (بازار قانونی دارایی های دیجیتال در بورس نیویورک)، علاقه مندی شرکتها و موسسات به سرمایه گذاری در این ارز به افزایش حجم معاملات آتی بیت کوین کمک کرده است. سهم بازار بکت به عنوان یک بورس قانونی معاملات رمزارزها که امکان تسویه حساب فیزیکی در بازار ارزهای رمزپایه را فراهم می کند، به طور پیوسته در نمودارها افزایش یافته است.

بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود

در آگوست سال 2020 ، حجم معاملات آتی بیت کوین روزانه بکت Bakkt به طور مداوم بالای 50 میلیون دلار بود، حتی این رقم چندین بار به 100 میلیون دلار رسید. با این حال، انقضای اخیر قراردادهای بیت کوین به ارزش 150 میلیون دلار منجر به افت بیش از 50 درصدی حجم کل معاملات آتی بیت کوین در این پلتفرم شده است.

افت حجم معاملات آتی بیت کوین به احساسات نزولی برای معامله گران در بورس مشتقات اشاره دارد. با این حال، برای دریافت اطلاعات بیشتر، این مورد را با BTC / USD مقایسه کنید.

در اینجا، لازم به ذکر است که معاملات آتی بیت کوین در بکت Bakkt در آخرین جمعه ماهی که قرارداد منعقد شده است، منقضی می شود.


✅ شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشند 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

شواهد کلیدی

در ژوئن سال 2020، قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بکت Bakkt در 26 ژوئن 2020 منقضی شد. از ابتدای ماه تا جمعه آخرش 10.7 درصد کاهش قیمت بیت کوین را شاهد بودیم، و در همین حال هفته قبل از انقضا بیت کوین 7٪ افت قیمت را تجربه کرد.

در ژوئیه سال 2020 ، قراردادهای آتی بیت کوین در بکت Bakkt کوین در تاریخ 31 ژوئیه 2020 منقضی شد. در این مدت هیچ کاهش معنادار قیمتی را شاهد نبودیم که البته این را می توان ناشی از افزایش قیمت بیت کوین دانست که از 27 ژوئیه 2020 شروع شده بود.

در آگوست 2020 ، قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در بکت Bakkt در 28 آگوست 2020 منقضی شد و قبل از این تاریخ، بیت کوین 7٪ سقوط از بالاترین قیمتش در ماه و 3٪ افت قیمت دیگر در یک هفته ی آخر را تجربه کرد.

نتیجه

از شواهد بالا، روندی که استنتاج می شود این است که انقضاء قرارداد بیت کوین ممکن است منجر به کاهش قیمت 3 تا 7 درصدی آن در صرافی ها شود. با این وجود، افزایش حجم و تقاضای جدید ممکن است قیمتها را تحت تأثیر قرار دهد و به دنبال آن ممکن است افت قیمت قابل توجهی جلوه نکند.

در سپتامبر 2020 ، قرارداد معاملات آتی بیت کوین بکت Bakkt در 28 سپتامبر 2020 منقضی می شود. اگر نوسانات قیمت بیت کوین کاهش یابد، قیمت ممکن است مستقیماً تحت تأثیر قرارداد های منقضی شده قرار گیرد. در هفته قبل از انقضاء این قراردادها، ممکن است در صرافی ها 3-7 درصد افت قیمت بیت کوین رخ دهد.

مطالب مرتبط
کاهش تسلط بیت کوین: BTC از تصاحت 34 هزار دلار بازماند؛ اتریوم برای 1500 دلار می‌جنگد
فروش بیت کوین ماینرها قیمت BTC را به زیر 44 هزار دلار رساند؛ حمام خون آخر هفته آلتکوین ها
بیتمکس (BitMEX) باعث سقوط بیتکوین شد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)