قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  استخراج یا ماینینگ  »  نرم افزارهای استخراج  »  نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

نرم افزارهای استخراج
رضا باغانی
2 آذر 99
۰
نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین در دسترس هستند. این نرم افزارها از نظر سهولت استفاده و کارایی بسیار با هم متفاوتند. در اینجا لیستی از برترین این نرم افزارها را برای شما آماده کرده ایم.

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

به طور خلاصه

  • علاقه به استخراج بیت کوین در طی سال 2020 با افزایش قیمت بیت کوین سر به فلک کشیده است.
  • استخراج کنندگان بیت کوین به کیف پول بیت کوین، سخت افزار استخراج مناسب و نرم افزار استخراج نیاز دارند.
  • نرم افزارهای استخراج بیت کوین در سهولت استفاده، عملکرد و کارایی بسیار با هم متفاوتند.

در شش ماه گذشته، سودآوری استخراج بیت کوین بیش از 30 درصد افزایش یافته است. این به دلیل افزایش قیمت این ارز دیجیتال تا اوج‌های تاریخی سال 2017 است. در نتیجه این افزایش قیمت، علاقه به استخراج بیت کوین بسیار زیاد شده است. در شش ماه گذشته نرخ هش بیت کوین بیش از یک سوم افزایش یافته است.

اگر می‌خواهید شروع به ماین بیت کوین کنید، به سه چیز نیاز دارید. کیف پول بیت کوین. سخت افزار استخراج مناسب (مانند CPU، GPU یا ASIC قدرتمند)؛ و نرم افزار استخراج که برای جمع آوری همه چیز استفاده می‌شود.

خوشبختانه، در حال حاضر طیف وسیعی از نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین وجود دارد. آن‌ها می‌توانند از نظر سهولت استفاده، عملکرد و کارایی بسیار با هم متفاوت باشند. ما بهترین موارد را به شما معرفی خواهیم کرد. همه نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین در سیستم عامل ویندوز آزمایش شده‌اند. البته بسیاری از آنها سازگار با چندین سیستم عامل طراحی شده‌اند.محبوب ترین نرم افزار استخراج: سی جی ماینر

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

CGMiner

سی جی ماینر (CGMiner) که به عنوان بهترین استخراج کننده بیت کوین برای ویندوز شناخته می‌شود، یکی از اولین نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین منتشر شده است. این نرم افزار یکی از معدود استخراج کنندگان بیت کوین است که در C نوشته شده است.

این نرم افزار ماینینگ بسیار کارآمد است و از حداقل CPU و RAM استفاده می‌کند. دارای طراحی کد رشته‌ای بسیار زیاد برای به حداکثر رساندن معماری‌های CPU چند رشته‌ای است. این نرم افزار از ماینینگ از طریق GPU، FPGA و ASIC پشتیبانی می‌کند. سی جی ماینر با پشتیبانی خودکار از بسیاری از محبوب‌ترین ای سیک ماینرها، از جمله آنت ماینر بیت مین به بازار روانه شده است.

سی جی ماینر از چندین استخر پشتیبانی می‌کند و می‌تواند به طور خودکار بین آنها جابجا شود. این نرم افزار برای پشتیبانی از عملیات استخراج در هر اندازه بدون افت عملکرد طراحی شده است.

برخلاف بسیاری از نرم افزارهای ماینینگ دیگر در این لیست، شما باید CGMiner را با استفاده از منبع با MinGW خود همگام کنید. دستورالعمل‌های دقیق شامل توصیف چگونگی انجام این کار است. با این وجود این یک روند تا حدودی طولانی است که حدود 20 دقیقه طول خواهد کشید.

نسخه‌های از پیش همگام شده موجود هستند. با این حال باید بررسی کنید دانلود شما از یک منبع معتبر انجام شده است. پس از همگام سازی، می‌توانید سی جی ماینر را دانلود کنید، واسط خط فرمان ساده آن را بارگیری کنید. در اینجا، می‌توانید دستگاه‌ها و تنظیمات خود را با استفاده از چهار دستور ساده مدیریت کنید.


  • ای سیک ماینرهای برتر بیت کوین، راهنمای انتخاب بهترین ماینر بیت کوین

ایزی ماینر برای استخراج راحت ارزهای دیجیتال

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

EasyMiner

همانطور که از نام آن پیداست، هدف ایزی ماینر (EasyMiner) آسان کردن استخراج ارزهای دیجیتال است. این نرم افزار در حال حاضر فقط برای دستگاههای ویندوز در دسترس است.

ایزی ماینر معمولاً برای استخراج بیت کوین و لایتکوین استفاده می‌شود. با این حال، از بایت کوین (Bytecoin)، مونرو (Monero) و اکثر ارزهای دیجیتال دیگر که از الگوریتم‌های استخراج اسکریپت (scrypt) و SHA256d استفاده می‌کنند نیز پشتیبانی می‌کند. استخرهای ماینینگ تعبیه شده در این نرم افزار، انتخاب استخر را ساده می‌کند.

این نرم افزار ماینینگ از یک رابط کاربری بسیار اساسی، اما واضح و قابل درک برخوردار است. این برنامه همچنین از یک کانال چت داخلی برخوردار است. در چت کاربران می‌توانند درباره ماینینگ بحث کرده و مشکلات را برطرف کنند. این نرم افزار ماینینگ سبک است و از حداقل CPU و GPU استفاده می‌کند و به حداکثر رساندن بازده استخراج کمک می‌کند.

به طور پیش فرض، این نرم افزار فقط از استخراج لایتکوین پشتیبانی می‌کند. برای جابجایی به سکه دیگری، باید پارامترها را به صورت دستی در صفحه راه اندازی کنید. یا یکی از پرونده‌های پیکربندی ارائه شده توسط ایزی ماینر را اصلاح و دانلود نمایید.اوسام ماینر، جذاب و قدرتمند

نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین، معرفی برترین نرم افزارهای استخراج سال 2020

Awesome-Miner

اوسام ماینر (Awesome Miner) یک استخراج کننده قدرتمند ارز دیجیتال است که طیف گسترده‌ای از سکه‌ها و الگوریتم‌ها را پشتیبانی می‌کند. این نرم افزار در حال حاضر فقط برای سیستم‌های ویندوز و لینوکس در دسترس است. این نرم افزار یک نسخه پورتابل نیز دارد.

کاربران می‌توانند انواع مختلفی از ماینرها را انتخاب کنند. این ویژگی‌ها به اوسام ماینر اجازه می‌دهد تا در صورت سودآوری بیشتر سکه‌های دیگر، الگوریتم‌های استخراج را به طور خودکار تغییر دهد.

در زمان نگارش این مقاله، اوسام ماینر بیش از 100 سکه مختلف را پشتیبانی می‌کند. هر یک از آنها را می‌توان به راحتی با درآمد بالقوه، الگوریتم و پارامترهای دیگر سفارش داد. این نرم افزار همچنین انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای کاربران فراهم می‌کند و به کاربران امکان کنترل کامل عملکرد ماینرها را می‌دهد. با توجه به تعداد ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهد، رابط کاربری کاملاً شلوغی دارد اما استفاده از نسبتاً ساده است.

این نرم افزار به عنوان یک نسخه رایگان در دسترس است که حداکثر 2 ماینر را پشتیبانی می‌کند. همچنین یک نسخه پریمیوم نیز وجود دارد که خدمات ابر و ویژگی‌های اضافی را برای کاربر ممکن می‌کند. هر دو نسخه رایگان و پریمیوم از استخراج ASIC، GPU و CPU پشتیبانی می‌کنند.استخراج کننده ارز دیجیتال مدولار، بی اف جی ماینر

BFGMiner

بی اف جی ماینر (BFGMiner) به عنوان یک استخراج کننده ارز دیجیتال مدولار که با زبان C نوشته شده است، یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین است. این نرم افزار از زمان سنجی پویا، قابلیت رابط از راه دور برخوردار است و با چندین سیستم عامل سازگاری دارد.

این نرم افزار برای MacOS نیز موجود است، اما روند نصب تا حدی چالش برانگیز است مگر اینکه از یک نسخه از پیش تدوین شده استفاده کنید. این نرم افزار از طیف گسترده‌ای از درایورهای دستگاه بهره می‌برد. همین امر باعث شده تا بسیاری از ماینرهای SHA256d ASIC بتوانند از آن استفاده کنند. این برنامه همچنین از پردازنده‌های CPU، GPU، FPGA و ASIC پشتیبانی می‌کند. و این امر برای کسانی که با استفاده از چندین الگوریتم یا سخت افزار مختلف ماین می‌کنند، بسیار مناسب است.

با استفاده از یک رابط خط فرمان ساده جهت پیمایش کنترل می‌شود که برای انتخاب سرور و سخت افزار استخراج و تغییر پارامترهای اساسی استفاده می گردد. چیز دیگری بیش از این نیست – که آن را بسیار سبک و کارآمد می‌کند.

مولتی ماینر با قابلیت کنترل از راه دور

MultiMiner

 اگر بی اف جی ماینر را دوست دارید، اما علاقه زیادی به کنترل آن از طریق خط فرمان ندارید، مولتی ماینر (MultiMiner) می تواند گزینه مناسبی باشد.

این یک ماینر دسکتاپ است که از بی اف جی ماینر به عنوان موتور اصلی استخراج استفاده می‌کند. مولتی ماینر از بی اف جی ماینر برای شناسایی سخت افزار موجود در استخراج استفاده می‌کند. سپس یک رابط کاربری ساده برای کنترل این موارد ارائه می‌دهد.

اگر شما یک استخراج کننده تازه وارد هستید، مولتی ماینر یک راه اندازی ساده برای شروع به کار دارد. این ویژگی به شما در انتخاب موتور و سکه و انتخاب استخر برای استخراج کمک می‌کند. همچنین آخرین نسخه بی اف جی ماینر را به طور خودکار نصب می‌کند.

این نرم افزار شامل یک سری استراتژی‌های داخلی است که به شما امکان می‌دهد سکه‌های مختلف را به صورت خودکار بر اساس سودآوری، دشواری یا قیمت آنها استخراج کنید. این برنامه در کل از 20 الگوریتم استخراج مختلف، از جمله scrypt، Ethash، SHA256، Groestl و غیره پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل این نرم افزار ماینینگ برای استخراج طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، Zcash (ZEC)، اتریوم و بیش از ده مورد دیگر مناسب می‌کند.

مولتی ماینر با استفاده از یک برنامه مرتبط معروف به موبایل ماینر (MobileMiner) قابل کنترل از راه دور است.

کودو ماینر، جوان و تازه نفس

Cudo-Miner

کودو ماینر (Cudo Miner) یکی از نرم افزارهای جدید ماینینگ بیت کوین است. استفاده از آن بسیار هیجان انگیز است. این نرم افزار با طیف گسترده‌ای از سیستم عامل‌ها، از جمله Windows، MacOS، CudoOS، Linux و ASIC سازگار است.

خود نرم افزار ماینینگ از قبل گردآوری شده است. به همین دلیل کاربران با دردسرهای نصب برخی از گزینه‌ها روبرو نیستند. این نرم افزار ماینینگ استخر استخراج مخصوص به خود را ارائه می‌دهد. با این کار اساساً تمام مشکلات راه اندازی عملیات استخراج بیت کوین را برطرف می‌کند.

مجموعه ویژگی‌های قدرتمند آن شامل تعویض خودکار الگوریتم برای به حداکثر رساندن سودآوری است. این نرم افزار ماینینگ به کاربران اجازه می‌دهد شدت استخراج یا زمان بندی را تنظیم کنند. در حال حاضر، می‌توان از آن برای استخراج چهار سکه استفاده کرد: (Bitcoin (BTC)، Rivex (RVX)، Ethereum (ETH و (Monero (XMR. این نرم افزار از طریق برنامه وب کودو (Cudo) کنترل می‌شود، که به شما امکان می‌دهد ماینرها را تنظیم و مدیریت کنید. با این برنامه می‌توانید پرداخت ها را مدیریت کرده و پیکربندی‌های سفارشی ایجاد و اعمال کنید. قطعاً کودو ماینر جایگاه خود را در میان ساده‌ترین نرم افزارهای ماینینگ بیت کوین بدست آورده است.

با این حال، این نرم افزار یک نقطه صعف دارد – استفاده از آن رایگان نیست. برخلاف بسیاری از ماینرهای دیگر، برای استفاده از کودوماینر شما باید 6.5٪ کمیسیون پرداخت کنید. البته این میزان برای کسانی که بیش از 10 BTC را استخراج می‌کنند می‌تواند به 1.5٪ برسد.

کریپتکس، آسان و خودکار

Kryptex

کریپتکس (Kryptex) رویکردی متفاوت در استخراج ارزهای دیجیتال دارد. به جای اینکه به شما اجازه دهد ارز دیجیتال و استخر را انتخاب کنید و از لحاظ سودآوری آن را پیگیری نمایید، در عوض به راحتی منابع رایانه‌ای شما را به بهترین شکل به کار می گیرد.

شروع کار با دانلود برنامه کریپتکس و ایجاد حساب کاربری انجام می پذیرد. سپس یک تست عملکرد کوتاه اجرا خواهد شد (4 دقیقه طول خواهد کشید). پس از تکمیل، شروع به استخراج می‌کند و برآوردی از درآمد شما را به نمایش می‌گذارد.

روند ساده نصب، استفاده از آن را بیش از سایر موارد موجود در این لیست آسان‌تر می‌کند. این می‌تواند Kryptex را به گزینه‌ای مناسب برای کسانی که هزینه‌های برق ناچیز و / یا سخت افزار کافی دارند تبدیل کند.

مطالب مرتبط
استخراج بیت کوین با cryptotab browser
ماینینگ یا استخراج بیت کوین با computta
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)