منو
بیت پارس  »  آموزش  »  کیف پول ارزهای دیجیتال  »  کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)
کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

سعید درویشی
1399/07/22
۰

کیف پول سخت افزاری مطمئن‌ترین راه برای ذخیره ایمن بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه هستند. اما بهترین گزینه کدام است؟ ما بازیکنان برجسته بازار را بررسی کرده‌ایم. به طور خلاصه کیف پول‌های سخت افزاری به عنوان استاندارد طلایی برای حفظ امنیت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه‌ی کاربران در نظر گرفته می‌شوند.

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتال کلیدهای خصوصی شما را در یک فضای آفلاین و امن ذخیره می‌کند.

برند‌های پیشرو کیف پول سخت افزاری شامل لجر و ترزور هستند.

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

وقتی نوبت به ذخیره سازی ارزهای رمزپایه می‌رسد. کیف پول‌های سخت افزاری به عنوان استانداردهای طلایی در نظر گرفته می‌شوند.

برخلاف کیف پول‌های تحت وب و کیف پول‌های مبتنی بر نرم افزار که کلیدهای خصوصی شما را در دستگاه متصل به اینترنت ذخیره می‌کنند. کیف پول‌های سخت افزاری کلیدهای خصوصی شما را در یک فضای آفلاین امن ذخیره می‌کنند. این باعث می‌شود که کیف پول‌های نرم افزاری در برابر حملات آنلاین ایمنی نداشته باشند. در حالی که بهترین کیف پول‌های سخت افزاری در برابر دستکاری های فیزیکی نیز مقاوم هستند.

کیف پول سخت افزاری برای هر کسی که به دنبال ذخیره ایمن مقدار قابل توجه ارز رمزنگاری است مناسب است. همچنین برای کسانی که به دنبال حمل دارایی های دیجیتال خود در فضایی ایمن و کوچک هستند، ایده آل است. آن‌ها گزینه بسیار خوبی برای هر کسی هستند که به دنبال ذخیره دارایی‌های رمزنگاری خود در دراز مدت است. البته این نوع نگهداری رمزارزها برای کسانی که می خواهند به صورت روزانه معامله کنند و تراکنش انجام دهند چندان مناسب نیست.


✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

در حال حاضر ده ها گزینه در بازار وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. و با هدف جذب کاربران خاصی فعالیت می کنند. در این مقاله سعی داریم بهترین کیف پول های موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کنیم. این مقایسه کاملا بی طرفانه است تا هرکسی با توجه به نیازهای خاص خود بتواند کیف پول مورد نظرش را انتخاب کند.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول لجر نانو X

لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) برای اولین بار در سال 2019 عرضه شد. این کیف پول یکی از جدیدترین ورودی‌ها به بازار کیف پول سخت افزاری است. این مدل ارتقا یافته ی کیف پول لجرنانو اس (Ledger Nano S) است. نانو ایکس دارای حافظه داخلی بهبود یافته، طراحی جدید و پشتیبانی از اتصال بلوتوث است.

مانند نسخه قبلی خود، نانو ایکس از طیف گسترده‌ای از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌کند. و یکی از قابل حمل ترین کیف پول‌های موجود است. ابعاد این کیف پول برای افرادی که به طور منظم در حال حرکت هستند ایده آل است.

ترزور مدل تی

کیف پول ترزور مدل T

ترزور مدل تی (Trezor Model T) آخرین تلاش ساتوشی لب (SatoshiLabs) در بازار کیف پول سخت افزاری است. مدل تی از نظر طراحی مشابه ترزور مدل وان (Trezor Model One) نسخه قدیمی‌تر این کیف پول‌ است. البته این کیف پول با رابط صفحه نمایش لمسی بزرگتر و پشتیبانی از طیف گسترده‌تری از ارزهای رمزپایه، کارآیی بهتری نسبت به مدل وان دارد.

ترزور مدل تی گرچه گران قیمت است اما به عنوان یکی از بهترین کیف پول‌های سخت افزاری موجود در بازار محسوب می‌شود، به ویژه برای افرادی که نگران پیامدهای امنیتی اتصال بلوتوث هستند. بسیاری از کیف پول‌های پرچمدار اخیرا مجهز به این ارتباط ناامن شده اند.

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول لجر نانو اس

یکی از محبوب‌ترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده در بازار، کیف پول لجر نانو اس (Ledger Nano S) است. این کیف پول جذاب و آسان برای افرادی که با بودجه نسبتا کم به دنبال امنیت بالا هستند، بسیار مناسب است.

لجر نانو اس از بیش از 1000 ارز رمزپایه پشتیبانی می‌کند. و دارای یک عنصر امن داخلی است که آن را به اندازه ی بانک ایمن می سازد.

Trezor Model One

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول ترزور مدل 1

برای اولین بار توسط ساتوشی لب SatoshiLabs در سال 2014 منتشر شد. ترزور مدل یک (Trezor Model One) یکی از اولین کیف پول‌های سخت افزاری بود که وارد بازار شد. Trezor One با وجود سن و سال خود، همچنان با ویژگی‌های امنیتی، پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از ارزهای رمزپایه و سازگاری با ده ها کیف پول خارجی تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

Trezor One به عنوان یکی از کیف پول‌های قدیمی، از قیمت رقابتی برخوردار است. اما همچنان از نظر ویژگی‌ها با بهترین‌ کیف پول‌ها قابل مقایسه است.

کیف پول سخت افزاری Bitfi Knox

کیف پول بیتفی ناکس

برخلاف کیف پول های سخت افزاری دیگر، بیتفی ناکس (Bitfi Knox) هرگز کلیدهای خصوصی را روی دستگاه ذخیره نمی‌کند. به این معنی که مهاجمان چیزی برای هک ندارند. در عوض، بیتفی ناکس کلیدهای خصوصی را در حین درخواست تولید می‌کند. به شکلی که آنها را در اختیار هیچ دستگاه متصل به خود قرار نمی‌دهد.

با این حال، بیتفی ناکس بزرگ‌تر از بسیاری از کیف پول‌های دیگر و دارای برخی از مشکلات استفاده است. کار با این کیف پول با توجه ویژگی‌های امنیتی آن شاید منجر به یک تجربه بد کاربری شود.

Ledger Blue

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول لجر بلو

یکی از بزرگترین کیف پول‌های موجود ، لجر بلو (Ledger Blue) است. این کیف پول سخت افزاری با قابلیت دسترسی بالا طراحی شده است. این دسترسی به افراد و مشاغل تازه وارد به دنیای ارز رمزنگاری اجازه می‌دهد تا وجوه خود را با خیال راحت ذخیره کنند. مانند تمام کیف پول‌های لجر، لجر بلو از یک سطح امنیتی فوق العاده برخوردار است. شما با داشتن این کیف پول می توانید مطمئن باشید که هرگز کسی به دارایی‌های دیجیتال شما دسترسی نخواهد داشت.

اگرچه صفحه لمسی بزرگ دستگاه استفاده از آن را ساده کرده است، دسترسی‌های ضعیف و پشتیبانی از دارایی‌های دیجیتال محدود، این کیف پول را فقط برای کسانی مناسب می‌کند که سادگی را بیش از هر چیز دیگری دوست می‌دارند.

CoolWallet S

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول کول ولت اس

کول ولت اس (CoolWallet S) یک کیف پول سخت افزاری باریک است که برای قرار گرفتن در کیف پول و در کنار کارتهای بانکی و اعتباری شما طراحی شده است. کول ولت اس از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می‌کند و یکی از معدود کیف پول‌های سخت افزاری ضدآب موجود است.

کول ولت اس همچنین دارای قابلیت اتصال بلوتوث است که به شما امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتالتان را تقریباً از هر دستگاه دارای بلوتوث مدیریت کنید.

KeepKey

کیف پول سخت افزاری : مروری بر بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری (2020)

کیف پول کیپ کی

کیپ کی (KeepKey)یک کیف پول سخت افزاری با طراحی ساده و بسیار خوش‌دست است. کیپ کی به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در دسترس باشد. این کیف پول به کاربران امکان می‌دهد محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده را در آن ذخیره کرده و به لطف قابلیت شیپ‌شیفت (ShapeShift) داخلی، دارایی‌ها را مستقیماً روی دستگاه مبادله کنند.

کیپ کی به عنوان یکی از ارزان‌ترین کیف پول‌های سخت افزاری موجود در این لیست، انعطاف پذیری بسیار خوبی برای شما به ارمغان می‌آورد. این کیف پول می‌تواند انتخاب ویژه‌ای برای کسانی که به ویژگی‌های سطح بالا نیازی ندارند، باشد.

SafePal S1

کیف پول سیف پل اس 1

سیف پل اس 1 (SafePal S1) با پشتیبانی بایننس یک کیف پول سخت افزاری کمتر شناخته شده است. این کیف پول سخت افزاری از طریق دستگاهی کاملاً مستقل و فاقد USB، بلوتوث، Wi-Fi و سایر روش‌های اتصال است. که دارایی‌های رمزنگاری شما را از امنیت بیشتری برخوردار می‌سازد.

این دستگاه نسبتاً ارزان قیمت دارای یک دوربین داخلی و شش دکمه فیزیکی است. این‌ها تمام آن چیزی است که شما برای ذخیره و دسترسی به هزاران ارز رمزپایه مختلف از طریق اسکن کدهای QR در برنامه تلفن همراه مرتبط با این کیف پول نیاز دارید.

بهترین کیف پول‌های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده

مانند اکثر موارد، انتخاب کیف پول سخت افزاری رمزارزی که برای شما بهتر باشد، به نیازها و سلیقه فردی شما برمی گردد. هر کیف پول موجود در این لیست امنیت بهتری نسبت به یک نرم افزار استاندارد یا کیف پول موبایل فراهم می‌کند.با این حال همه در سهولت استفاده، ویژگی‌ها و طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده مشکلاتی دارند.

اگر معیار شما امنیت باشد، نانو اس بدون شک بیشترین امتیاز را در این گروه دارد و به وضوح از بینش‌های تیم امنیتی لجرز دونجان (Ledger’s Donjon) بهره مند شده است. نانو ایکس از آنجا که از همان عقبه‌ی امنیتی بهره‌مند است، به همان اندازه ایمن است و به نظر نمی‌رسد اتصال بلوتوث آن امنیتش را ضعیف کرده باشد. با این وجود این جدیدتر است و هنوز مورد بررسی دقیق قرار نگرفته است. از طرف دیگر برای کسانی که قیمت را مدنظر دارند کمی گران است.

کیپ کی یکی از ساده‌ترین کیف پول‌ها برای استفاده است. این کیف پول گزینه خوبی برای تازه واردان به فضای رمزنگاری است. نانو اس و ایکس نیز به لطف برنامه بصری لجر لایو (Ledger Live) دسترسی بهتری پیدا کرده‌اند. در طرف مقابل، سیف پل اس 1 و بیتفی ناکس دسترسی کمتری به کاربران بی تجربه می دهند.

در مورد پشتیبانی از دارایی‌های دیجیتال مختلف، نانو ایکس به سادگی یک سر و گردن از سایر رقبا پیش است. با این حال این از نظر قیمت نیز نسبتاً بالاتر از بقیه قرار می گیرد. برای داشتن مخلوط خوبی از ارزش پول و پشتیبانی دارایی، نانو اس می‌تواند گزینه قابل قبول برای اکثر کاربران باشد. ترزور مدل وان نیز می تواند کیف پول مناسبی برای کسانی که سبد ارز رمزنگاری متنوعی دارند باشد.

مطالب مرتبط
آموزش تصویری نحوه اتصال تراست ولت Trust Wallet به اسمارت چین بایننس
آینده اتریوم از نظر بوترین
معاملات بلاک چین چگونگی عملکرد و راهنمای استفاده کیف پول رمزنگاری
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
دوره آموزشی ارز دیجیتال: معرفی یازده دوره رایگان برای یادگیری بیت کوین، بلاک چین و ارزهای دیجیتال
خطرات هاردفورک لندن اتریوم: چه نگرانی‌هایی در مورد به روزرسانی جدید اتریوم وجود دارد؟
سطح کلیدی بیت کوین: عبور بیت کوین از 40 هزار دلار مسیر را برای 100 هزار دلار باز می‌کند
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
افزایش قیمت توکن LUNA ترا در زمانیکه بقیه بازار در حال اصلاح هستند چه دلایلی دارد؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
نحوه کسب درآمد از اتوفارم: چگونه دارایی خود را به اتوفارم واریز و در این پروتکل سهامگذاری کنیم
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس