منو
بیت پارس  »  ترید و سرمایه گذاری  »  ربات های تریدر  »  بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال چیستند و معرفی آنها (آپدیت 2021)
بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال

بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال چیستند و معرفی آنها (آپدیت 2021)

سعید درویشی
1399/02/05
15

بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال چیستند و معرفی آنها : ارزهای دیجیتال هم اکنون بعنوان یک پدیده مدرن قابل توجه باقی مانده است. آنها بسیار سریع به محبوبیت رسیده اند و به نظر نمی رسد که جایگاه خود را به این زودی ها از دست بدهند، با وجود وضعیت فعلی جهان، ارز دیجیتال در بازار همچنان بسیار سودآور هستند. سرمایه گذاری درآنها می تواند سود خوبی از ترید یا معاملات ارز دیجیتال برای شما داشته باشد.( آپدیت 2021 )

معرفی بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال

شما با استفاده از ابزارهای سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری بلند مدت می توانید در معاملات یا ترید ارز دیجیتال سود بزرگی کسب کنید.

در صرافی ها بعد از تجزیه و تحلیل بازار با بررسی موقعیت ها ، بررسی نمودار قیمت، مشاهده تمامی اطلاعات فنی و غیره می توانید سود کسب کنید.

با این حال انجام معاملات ارزی دیجیتال در حالت اتوماتیک و با استفاده از ربات های مخصوص امکان پذیر است. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد که چگونگی کارکرد با ربات تریدر ارز دیجیتال را توضیح دهیم و دریابید که آیا استفاده از آنها سودآور است یا خیر.

ربات های تریدر ارز دیجیتال

تجارت موثر و خوب در سیستم های مالی مدرن بدون مشارکت مستقیم دلال ها در معاملات امکانپذیر است. که این تجارت موثر و خوب شامل ارزهای دیجیتال هم می شود، در حالیکه استفاده صحیح از کارکرد در ربات تریدر ارز دیجیتال میتواند سود خوبی برای معامله کننده فراهم آورد.

کریپتو بات (Crypto Bot)

کریپتو بات یا همان ربات ارز دیجیتال یک الگوریتم ویژه ایجاد می کند که از شاخص های مختلفی استفاده می کند و همچنین یک سیستم نرم افزاری (اسکنر) برای شناسایی نقاط ورودی به بازار و انجام معاملات از طرف کاربر است.

نرم افزار کریپتوبات توانایی انجام معاملات به صورت اتوماتیک را داراست، معامله کننده با مهارت و دانش برنامه نویسی می تواند ربات ارز دیجیتال شده خود را ایجاد کند یا فرصت را برای تجارت ارزهای دیجیتال ایجاد کند. این ربات سرمایه های ایجاد شده را به طور مستقل وارد تجارت می کند و درآمدی پایدار را در اختیار صاحب آن قرار می دهد.

چه راهکار و ربات مناسبی را انتخاب کنیم؟

اگر شما بخواهید ترید یا معامله خودتان را توسط بیت کوین به تتر [USD/BTC] یا دیگر ارزهای دیجیتالی انجام دهید، باید بیشتر راجع به تفاوت ربات تریدر ارز دیجیتال بدانید مهمترین تفاوت این ربات ها این است که بعضی از آنها رایگان هستند و بعضی دیگر خیر.

علاوه بر آن شما باید فاکتور هایی از قبیل ربات های قابل اعتماد و سودآور، ربات هایی با بررسی خودکار کاربران، ربات هایی که می شود آسان از آن ها استفاده کرد و ربات هایی که امنیت دارند، را در نظر بگیرید.

خیلی مهم است که در مورد سرمایه گذاری خودتان تصمیم بگیرید و اجازه ندهید که ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدت طولانی در معاملات سرمایه گذاری کند. ( به عبارت ساده تر نبایستی معاملات توسط ربات ها خیلی باز بمانند .)

__________________________________________________

شاید به این مطالب نیز علاقمند باشید : 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

__________________________________________________

راهکارهایی وجود دارد که میتواند برای دستیابی شما به سود بیشتر کمک کند، بیایید با تفاوت بین معاملات روزانه و موقعیت های هودلینگ (hodling) شروع کنیم:

● معاملات روزانه روشی است که شما در یک روز خرید و فروش می کنید. این نوع معاملات به افزایش قیمت کوتاه مدت بستگی دارد. ربات های تریدر ارز دیجیتال (Cryptocurrency) می توانند برای معاملات روزانه مفید باشند.

● استراتژی طولانی مدت، در معاملات ارز دیجیتال هودل (hodl) ( به معنای ذخیره ارز ) گفته می شود. این اصطلاح ریشه در کلمه (hold) [به معنی نگهداری و حفظ] دارد. که مفهومی از امید به افزایش نرخ ارز است.

روش های معاملاتی فوق هم برای بازار بورس و اوراق بهادار و همچنین برای مارکت ارز های دیجیتال اعمال می شود. با این حال استراتژی های قابل استفاده در معاملات ارزی محدود به مطالب گفته شده در بالا نیست.

معامله ی آربیتراژ (Arbitrage Transcation)

معامله ای است که با هدف خرید ارز دیجیتالی از یک صرافی و فروش آن در صرافی دیگر است. برای مثال در ژانویه 2018 میلادی قیمت بیت کوین در کشور کره شمالی 43 درصد بیشتر از قیمت آن در آمریکا بوده است. به همین دلیل است که اسکن همزمان صرافی های ارز دیجیتال مختلف دنیا با استفاده از ربات معاملاتی اتوماتیک بسیار مفید است.

بازارسازی (Market making)

این یکی دیگر از روش های معاملات ارزی است که معامله کننده میتواند محدودیتها را بردارد. (درخواست برای خرید و فروش ارز دیجیتالی و قیمت مشخص).

در بازار معامله کنندگانی که این استراتژی را انتخاب میکنند، سعی میکنند ارزانتر بخرند و گرانتر بفروشند. آنها شکافی بین پیشنهاد و قیمت و تفاوت بین حداکثر و حداقل قیمت معاملات ایجاد میکنند.

آیا ربات های تریدر ارز دیجیتال کار می کنند؟

ربات های معاملاتی با واکنش به بازار کریپتو (ارزهای دیجیتال) کار می کنند. بسیاری از ربات های ارز دیجیتال از میانگین متحرک نمایی (EMA) برای تحلیل بازار استفاده می کنند. [میانگین متحرک به معامله گران کمک می کنند تا بتوانند روند یا عدم وجود روند، را در یک بازار شناسایی کنند و همچنین زمانی که روندی در حال وارونه شده است نشانه های آن را دریافت می کنند و فرمولی برای محاسبه دارد.]

ایی ام اِی بر اساس تاریخ معاملات و یا بازار خرید و فروش آن اندازه گیری می شود. بعضی اوقات نمی تواند نشانه ای از عملکرد معاملات در آینده نشان دهد با این حال ربات تریدر ارز دیجیتال تعامل مداوم با بازار دارد.

علاوه بر این ربات ها بر اساس احساسات تصمیم نمی گیرند. آنها با دسترسی مداوم به اطلاعات چندین معامله و رعایت استراتژی های سرمایه گذاری از پیش تعیین شده ربات ها میتوانند معاملات را سریع تر و بیشتر از یک انسان انجام دهند.

اینکه شما از الگوریتم خودتان برای معاملات بیت کوین یا از تنظیمات پیش فرض ربات استفاده می کنید فرقی ندارد ولی به هر حال باید از بازار ارز دیجیتال و منابع خود به خوبی آگاهی داشته باشید.

معرفی 16 تا از بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال

ربات تریدر ارز دیجیتال

ربات تریدر ارز دیجیتال

ربات ها به سرمایه گذاران و معامله گران در بازار ارز دیجیتال که درآمد کسب می کنند، کمک می کند که بیشتر و بیشتر به تجارت مدرن آنلاین علاقه مند شوند. ما الگوریتم های امیدوارکننده و پایدار را انتخاب کرده ایم که می تواند به کاربران کمک کند تا در سال 2020 از ارز دیجیتال سود کسب کنند.

1. تیری کاماز (3Commas)

این برنامه یکی از بهترین و محبوبترین ربات های تریدر ارز دیجیتال است. این سرویس از سال 2017 میلادی وجود دارد و به طور مداوم در حال بهبود است و ویژگی های جدیدی را اضافه می کند.

در بخش Bots تعداد زیادی از ربات های تجاری و یک فیلتر نمونه ارائه شده است اگر میخواهید ربات هایی که یک تا دو درصد سود روزانه می دهند و سی روز هم کار کرده اند را مشاهده کنید پارامترهای لازم را وارد کرده و لیستی تهیه کنید.

همچنین می توانید یک ربات ایجاد کنید که روی سیگنال های سایت Tradingview کار کند.

ورود به سایت تیری کاماز

2. کریپتوهاپر (Cryptohopper)

کریپتوهاپر یک ربات تریدر ارز دیجیتال با حافظه ابری (cloud) و( بسیار زیاد) برای تجارت ارز دیجیتال خودکار و اتوماتیک در صرافی هاست.

که شامل صرافی : هیوبی (Huobi) ، بایننس (Binance)، کوکوین(Kucoin)،کراکن (Kraken)، پولونیکس (poloniex)، بیتفینیکس (Bitfiniex) و غیره می شود.

ربات پر از مطالب آموزشی ولی یک نقطه ضعف دارد و آن این است که تیم پشتیبان و موسس آنها کاملا ناشناس هستند.

یک برنامه 7 روزه تست هم در دسترس است تا کاربران بتوانند خود را با ویژگی های این پلتفرم آشنا کنند. در کل سه برنامه وجود دارد :

مبتدی، متوسط و حرفه ای.

برای برنامه دوم معاملات آربیتراژ ، شروع 500 معامله با 75 جفت ارز دیجیتال ، سیگنال و غیره وجود دارد.

ثبت نام در سایت cryptohopper

3. شِرِمپی (Shrimpy)

شرمپی ( Shrimpy ) به زبان فارسی به معنی میگو است. شرمپی یک ربات تریدر ارز دیجیتال است و خرید و فروش و کسب سود از ارز های دیجیتال را با استراتژی های خودش برای معامله گران آسانتر کرده است.

این کار را اتوماتیک و از طریق سیگنال های از پیش تعیین شده انجام می دهد. ربات شرمپی در سال 2018 میلادی تاسیس شده است و از طریق اپلیکیشن آنلاین کار می کند. در کنار داشتن یک نسخه رایگان که اکثر ویژگی های آن را ارائه می دهد شرمپی همچنین دارای حساب پولی است که ویژگی های پیشرفته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ربات شرمپی از استراتژی های زیادی بهره می برد که می توانید با مراجعه به وب سایت آنها و ثبت نام از نحوه عملکرد آن بیشتر آگاه شوید.

ثبت نام در سایت شرمپی

سه تای اول که معرفی کردیم ، کاملترین و بهترین امکانات را درباره ربات های تریدر ارز دیجیتال در اختیار شما قرار می دهند.

در حقیقت معروفترین پلتفرم های ربات های تریدر دنیای کریپتوکارنسی همین سه تای اول هستند.

4. هاس بات (Hassbot)

هاس بات یک نسخه جامع از ربات تریدر ارز دیجیتال است که از چهار الگوریتم جداگانه تشکیل شده است.

این ربات در ترید تجاری از حداکثر 500 نوع جفت ارز دیجیتالی استفاده می کند این برنامه در سال 2014 میلادی توسعه یافته است، اما در حال حاضر گزینه های جدیدی در آن وجود دارد.

دو ویژگی اصلی که بیشتر معامله کنندگان گفته اند که در این ربات وجود دارد سوددهی و تاثیرگذاری خوب است.

هاس بات تقریباً در تمامی صرافی های مهم ارز دیجیتال از قبیل Bitmax, Kucoin, Binance, Gemini, BTCC, Kraken, Huobi  وجود دارد.

در هاس بات سه سطح برای خرید ربات وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی را به مشتری ارائه میدهد :

هزینه ی لایسنس سه ماهه

لایسنس پایه – 0.04 بیت کوین (BTC)

لایسنس پیشرفته – 0.07 بیت کوین (BTC)

لایسنس حرفه ای – 0.11 بیت کوین (BTC)

پرداخت بصورت آنلاین و توسط بیت کوین انجام می شود. شما می توانید برنامه ها را با هم مقایسه کرده و بسته به نیاز خود برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

5. تریدسانتا (TradeSanta)

تریدسانتا یک ربات تریدر ارز دیجیتال می باشد که دارای حافظه ابری است که به معامله گران اجازه می دهد تا تجارت خود را در صرافی ها به صورت اتوماتیک انجام دهند در حالیکه ربات ها میتوانند به طور همزمان تغییرات بازار را به صورت نامحدود ردیابی کنند و صدها سفارش بیشتر از معاملات دستی قرار دهند، کاربران می توانند روند معاملات خود را از این طریق سرعت ببخشند.

ترید سانتا دارای تلگرام و خدمات گپ خصوصی است جایی که پشتیبان ترید سانتا در هر ساعت از شبانه روز می تواند شما را پشتیبانی کند. از چت ها با پشتیبان ها می شود قضاوت کرد که بسیاری از کاربران از سرعت پاسخ سریع تیم پشتیبانی ترید سانتا ابراز رضایت کرده اند.

6. ربات تریدر ارز دیجیتال کریپتوتریدر (cryptotrader )

کریپتو تریدر در یک ربات ابری معاملاتی خودکار بدون نصب نرم‌افزار است. این ربات در تمامی صرافی های محبوب مشغول به کار است.

این سرویس به شما اجازه می دهد که معاملات را همزمان یا در تاریخ خاصی پیگیری کنید، هزینه پرداختی شما بستگی به بسته انتخابی شما دارد اگر شما مبتدی هستید در هر ماه باید 0.0042 بیت کوین بپردازید.

7. گکو ( GEKKO)

گکو یک ربات تریدر ارز دیجیتال رایگان در وب سایت gekko.wizb.it است. این پلتفرم باز به شما امکان می‌دهد تا همیشه از یک صفحه منحصر به فرد به خودتان برای ایجاد ربات ارز دیجیتالی با کد متن باز (Open source code) استفاده کنید.

سپس فقط کافی است که برنامه را دانلود کنید و آن را بر روی کامپیوتر اجرا کنید، پارامترها را تنظیم کرده و منتظر سکه های بدست آمده باشید.

گکو گزینه های قدرتمند و موثر زیادی دارد که امکان بهینه سازی، اصلاح، آزمایش معاملاتی را ممکن می سازد.

گکو مضراتی هم دارد :

1. تک ارزی. این نرم افزار فقط یک ربات کسب درآمد از طریق بیت کوین است.

2. تعداد کمی از صرافی های ارز دیجیتال از طریق این ربات پشتیبانی می شوند و فقط صرافی های Bitstamp,pontonix , Bitfinex را پشتیبانی می کند.

استفاده از این ربات آسان است تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب و فعال کردن آن است. اگر در تنظیمات آن خطایی وجود نداشته باشد و تنظیمات صحیح آن انجام شود معاملات ارزی به صورت خودکار رمزینه می‌شود و بلافاصله تولید درآمد می‌کند.

8. گان بات (Gun bot)

ربات تریدر ارز دیجیتال گان بات یک ربات برای تجارت خودکار ارزهای دیجیتال است.

این پلتفرم با طیف گسترده ای از ویژگی‌های خود به شما امکان می‌دهد که حداکثر ریسک‌های معاملاتی را تعیین کنید .

این ربات ارز دیجیتال می تواند شما را به مقاصد تجاری و غیره برساند. همچنین لازم به ذکر است که گان بات در بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال نظیر :  Binance و Cex.io و غیره در حال حاضر مشغول به کار است.

لایسنس برنامه ارائه شده در این ربات با قیمت های زیر در دسترس است :

ساده ترین ورژن آن (0.002 بیت کوین) و حرفه ای ترین ورژن آن (0.25 بیت کوین) است. که شما فقط یک بار هزینه این ورژن ها را می پردازید.

9. ربات تریدر ارز دیجیتال مارجین (Margin)

مارجین یک برنامه سفارشی است. نمایشگر معاملاتی آن حدود 20 اندیکاتور را نشان می‌دهد که می‌توانند روی نمودار قرار بگیرند این ربات در EMA و BollingerBand دارای قابلیت تشخیص ورود یا خروج است.

همچنین ربات با صرافی های زیر سازگار است :

Binance,Coinbase.pro, Bitfine,Bittrex, HitBTC, poloniex,Bitstamp,Kraken ,Okcoin, Huobipro,Bleutrade.

10. بیتس گپ Bitsgap

بیتس گپ یک ربات تریدر ارز دیجیتال است که همه چیز در آن پیدا می‌شود و به شما اجازه مبادله بیش از 30 جفت ارز دیجیتال را بصورت یکپارچه می دهد.

این پلتفرم از سال 2018 میلادی شروع به فعالیت کرد و در سال 2019 بسیار مشهور شد همچنین به معامله کنندگان این فرصت را می‌دهد که از هر گونه حرکت در بازار سود ببرند.

این برنامه یک دمو دارد که به شما امکان می‌دهد بدون خطر کردن با پول خود، ترید را در حالت دمو انجام دهید. کاربران جدید تا 14 روز می توانند از این برنامه رایگان استفاده کنند.

11. زیگنالی (Zignaly)

زیگنالی یک ربات تریدر ارز دیجیتال بصورت تجاری است که به شما فرصت ترید 12 جفت از ارزهای دیجیتالی را در ماه می دهد.

این پلتفرم یک ربات عامه پسند است، که می تواند با توجه به آیتم های مورد علاقه خود به حساب Tranding view شما متصل شده و ترید را انجام دهد.

تنها بدی این ربات این است که صرافی های کمی را پشتیبانی می کند.

12. لایو تریدر (Live Trader)

لایو تریدر یک ربات تریدر ارز دیجیتال است که حداکثر به هزار ربات تجاری ابری (cloud) دسترسی دارد. این ربات به بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال متصل است. تعداد ربات های موجود در برنامه بستگی به طرحی که شما انتخاب کرده اید دارد.

13. ربات تریدر ارز دیجیتال زِن بات (Zen bot)

زِن بات یکی از بهترین ربات های تجاری است. این ربات با همین نام به صورت رایگان در وب سایت GitHub در دسترس می باشد. برنامه زن بات را می‌توان بر روی تمام سیستم عامل های کامپیوتر نصب کرد. این ربات شامل کد اُپن‌ سُورس (Open source) یا کد متن باز است.

این برنامه می تواند معامله با فرکانس بالا انجام دهد و همچنین به شما امکان می دهد سودهای حاصل از ارزها را زیر نظر داشته باشید.

14. کَپ کلاب (cap.club)

کپ کلاب پلت‌ فرمی دستی و اتوماتیک در صرافی‌ های Binance و Bittrex است.

ابزارهای ارائه شده در این ربات تریدر ارز دیجیتال ، تجارت را آسان تر و کارآمد تر کرده است :

 • همزمان از فرمان های StopLoss و Takeprofit پشتیبانی می‌کند.
 • تنظیم سیگنال های شخصی
 • مکانیزم های پیشرفته برای خرید و فروش
 • استراتژی های پایه آماده
 • یک ویژگی متمایز این سرویس، ویرایش بصری با تنظیمات پارامتر انعطاف پذیر است. که به شما امکان می دهد که استراتژی های پیچیده و قانونی ایجاد کنید.

نسخه رایگان کپ کلاب در اختیار شماست. اما شما استراتژی ای پی کی API KEY محدودی در اختیار دارید.

برای ترید بدون محدودیت با این ربات بایستی هر ماه معادل 30 دلار و یا 300 دلار در سال بپردازید.

15. پروفیت تریلر (Profit Trailer)

پروفیت تریلر یک سرویس پیشرفته با تنظیمات قابل تغییر برای استراتژی های خودکار ترید است.

این ربات تریدر ارز دیجیتال در ژوئن سال 2014 میلادی ثبت شده و راه اندازی سرویس در سپتامبر سال 2017 میلادی بوده است.

این ربات شامل ده ها گزینه تنظیم دقیق برای ترید ارز دیجیتال است، که شامل :

انتخاب کوین ها بر اساس حجم، تغییر قیمت در 24 ساعت، حداکثر تعداد معامله، لیست سیاه کوین ها، تعیین درصدی از سپرده، تریلرهای خرید و فروش و دیگر گزینه ها را در بر می‌گیرد.

جفت ارزهای قابل ترید می‌توانند به صورت دستی یا توسط ربات انتخاب شوند، برای انتخاب کوین باید مطابق تنظیمات پیش رفت.

ربات می تواند کل بازار را تجزیه و تحلیل کرده و با یک سیگنال مثبت بسته به نوع استراتژی خرید، وارد موقعیت شود و فعال بماند.

16. ربات تریدر ارز دیجیتال بوتی ترید (Botee.Trade)

بوتی ترید یک سرویس اتوماتیک پیشرفته انجام معاملات ساده است ویژگی آن چیست؟

هنگامی که روی هر نوار در سایت کلیک می کنید، در منوی آن نشانگر و سیگنال های استراتژی خرید و فروش نمایش داده می‌شود. معاملات مارجین با پلتفرم صرافی Bitfinex قابل اجراست.

در این برنامه استراتژی های سودآور همراه با ضررهای کم انجام می‌شود. این ربات تریلرهای خرید و فروش را متوقف می‌کند.

قیمت ربات حدود 65 دلار است.

خلاصه مقاله

با توجه به دانسته هایمان سیستم ربات های تریدر ارز دیجیتال نمی توانند جعلی باشند. پهنای اینترنت پر از صرافی‌های ارز دیجیتال است، اگر شما برای مثال صرافی Kraken را دوست ندارید، هیچ کسی مانع رفتن شما به Coinbase نمی‌شود.

اگر شما وقت و زمان کافی برای یادگیری درباره تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را ندارید، ربات های معاملاتی بهترین روش سرمایه گذاری برای شماست.

اگر شما استراتژی درست را انتخاب کنید دوره بازگشت سرمایه شما بین یک تا سه ماه و یا شاید هم زودتر است.

فناوری ‌های نوین هرچه در تجارت ‌های ارزی انجام شوند باعث رقابت و رشد بازار و فرصت ‌های تجاری می‌شوند.

منبع این مقاله : ترجمه و تدوین از مقالات سایت صرافی چنجلی ( Changelly )

مطالب مرتبط
ربات‌ قرارداد اختیار یا آپشن (Options Bot)
ساخت ربات ارز دیجیتال در پلتفرم 3commas چگونه انجام می شود؟
بازار خرسی ارز دیجیتال
فرستادن دیدگاه
 • حسین
  2 هفته پیش پاسخ

  اگر بخوایم ربات بر اساس استراتژی خودمون ترید بزنه چیکار باید بکنیم ؟

  • رضا باغانی
   3 روز پیش پاسخ

   وقتتون بخیر، اکثر ربات ها این قابلیت رو دارند که بتونین بهشون استراتژی خودتون رو بدین. بهتره اول ربات رو انتخاب کنین تا ما بتونیم بهتون کمک کنیم.

 • بهزاد
  1 ماه پیش پاسخ

  سلام باتشکر از دقت نظر شما در این موارد که نیاز
  امروز جامعه ایرانی بدلایل متعدد ازغافله جهانی عقب مانده که چه عرض کنم ازانسانیت هم جاماندیم
  واندک افراد ی وقت برای اگاهی رسانی بی منظور
  ‌وصرف بالابردن دانش عمومی جامع کار انجام می دهند
  سپاس فروان دارم.

  • رضا باغانی
   1 ماه پیش پاسخ

   وقتتون بخیر، ممنون از لطف شما

 • سجاد
  2 ماه پیش پاسخ

  سلام، یه ربات هم برای صرافی کوینکس معرفی کنید

  • رضا باغانی
   2 ماه پیش پاسخ

   وقتتون بخیر به زودی یک ربات برای این صرافی جهت استفاده هم وطنانمون معرفی می شه

 • رضا
  5 ماه پیش پاسخ

  ممنون ا ز زحمتی که میکشید و مطالب رو در اختیار هنگام قرار میدید

  • رضا باغانی
   5 ماه پیش پاسخ

   وقتتون بخیر، پاینده و پیروز باشید.

 • رهای
  6 ماه پیش پاسخ

  سلام، یه ربات هم برای صرافی کوینکس معرفی کنید

  • Bitpars
   5 ماه پیش پاسخ

   درود بر شما. حتما یک مقاله کامل در این زمینه در بیت پارس منتشر خواهیم کرد.

 • علی
  7 ماه پیش پاسخ

  سلام ممنون از مطالب خوب شما. درباره کریپتوهاپر اگر امکان داره بیشتر توضیح بدین. میگن خیلی عالیه منم تازه میخوام یاد بگیرم

  • Bitpars
   7 ماه پیش پاسخ

   درود بر شما. سعی بر آن داریم تا هفته های آینده یک مقاله کامل هم درباره کریپتوهاپر و آموزش کارکردن با آن برای شما تهیه کنیم. با سپاس از همراهی شما.

 • علیشیر
  7 ماه پیش پاسخ

  سلام خسته نباشین اگر امکان داره درباره تری کاماز بیشتر توضیح بدین. ممنون

  • Bitpars
   7 ماه پیش پاسخ

   درود بر شما. لینک زیر را دنبال کنید :

   https://bitpars.com/3commas-platform-guide/

 • راحله
  7 ماه پیش پاسخ

  سلام مقاله کامل و بسیار عالی ترجمه شده بود قبلا در صرافی چنجلی این مقاله به زبان انگلیسی خونده بودم ولی الان با ترجمه عالی شما درک بهتری نسبت به آنها پیدا کردم با تشکر فراوان از بیت پارس

ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رمزگشایی ممنوعیت رمزنگاری در چین: چه سناریوهایی پشت ممنوعیت کریپتوی چین وجود دارد
بریک اوت بیت کوین در فصل آخر سال 2021 احتمال آلت سیزن را افزایش می دهد
تنوع بخشیدن به پورتفولیو با 9 آلت کوین در دسته های مختلف
انتهای بازار گاوی: چگونه خود را برای پایان بازار صعودی ارزهای دیجیتال آماده کنیم
محرک‌های اصلی بازگشت بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین به روند صعودی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether