منو
بیت پارس  »  ترید و سرمایه گذاری  »  آموزش ترید در صرافی  »  کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟
کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟

کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟

سعید درویشی
1400/04/17
۰

کاهش کارمزد تراکنش بایننس، به شما عنوان یک معامله‌گر کمک می‌کند تا از طریق پرداخت کارمزدهای تراکنش بسیار کمتر، سود زیادی را به دست آورید.

آنچه در این مقاله درباره کاهش کارمزد تراکنش بایننس خواهیم آموخت:

  • کارمزدهای بایننس
  • کاهش کارمزد تراکنش بایننس تا ۴۰ درصد (20+25 درصد)
  • افتتاح حساب با 20 درصد تخفیف کارمزد
  • در حساب بایننس خود BNB نگه دارید.

کارمزدهای بایننس

صرافی ارز دیجیتال بایننس یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا می‌باشد. این صرافی با کارمزد تراکنش یک دهم درصد، یکی از معدود صرافی‌هایی است که کاربران می‌توانند از کارمزد تراکنش‌های پایین آن لذت ببرند.

اگر شما مرتباً ارزهای دیجیتال در بایننس خرید و فروش کنید، در یک مدت طولانی کارمزد هنگفتی را خواهید پرداخت. اما تنها با انجام دو مرحله شما می‌توانید ۴۵ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش‌های بایننس به دست آورید. و از کارمزد تراکنش‌های کمتر در بایننس لذت ببرید.

کاهش کارمزد تراکنش بایننس تا ۴۰ درصد (20+25 درصد)

اگر شما در بایننس خرید و فروش می کنید، می توانید با کاهش کارمزدهای تراکنش بایننس در دراز مدت مقدار قابل توجهی پول را پس انداز کنید.

در جدول پایین نرخ فعلی تراکنش در بایننس را می‌توان مشاهده کرد. با پیروی از دو مرحله‌ی پایین شما می‌توانید میزان کارمزد تراکنش بایننس را تا شش صدم درصد و حتی کمتر از آن کاهش دهید.

کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟

افتتاح حساب با 20 درصد تخفیف کارمزد

در قدم اول شما باید حساب بایننس خود را با ۲۰ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش افتتاح کنید. بدین منظور شما می بایست در ابتدا با کلیک بر روی لینک یا دکمه پایین حساب بایننس خود را افتتاح کنید تا ۲۰ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش به دست آورید.

اما اگر شما از قبل حساب بایننس دارید، اکنون می‌توانید گزینه‌ی استفاده ازBNB را فعال کرده تا کارمزدهای تراکنش را از میزان BNBای که دارید پرداخت کنید. بدین صورت تا ۲۵ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش دریافت میکنید. بدین منظور شما می بایست همواره مقداری BNB در حساب خود داشته باشید. در غیر این صورت هنگامی که شما معامله‌ای انجام می‌دهید، کارمزد تراکنش نمی‌توانند از میزان BNB شما کاسته شود.

برای افتتاح حساب بایننس با ۲۰ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش بر روی لینک زیر کلیک کنید. یا اینکه از “referral ID 5819947” استفاده کنید.

ثبت نام در باینانس

هر زمان که شما در بایننس معامله‌ای انجام می‌دهید،۲۰ درصد از کارمزد به معامله به شما پرداخت می‌شود. این مقدار به طور مداوم به کیف پول شما بر خواهد گشت و شما می‌توانید آن را در صفحه‌ی مرجع چک کنید.

با افتتاح حساب بایننس با ۲۰ درصد تخفیف در کارمزد تراکنش، ساختار جدید کارمزد تراکنش بدین شکل خواهد بود:

کاهش کارمزد تراکنش بایننس: چگونه از تخفیف 45 درصدی کارمزد تراکنش در بایننس استفاده کنیم؟

اکنون هشت صدم درصد یا حتی کمتر، کارمزد تراکنش از شما گرفته خواهد شد. این میزان به حجم معاملات شما بستگی دارد. این احتمال وجود دارد که کارمزد های تراکنش بایننس حتی از این نیز بیشتر کاهش یابد.

در حساب بایننس خود BNB نگه دارید.

بعد از افتتاح حساب بایننس شما باید مقداری BNB را در حساب بایننس خود نگه داشته تا بتوانید از تخفیف کارمزد تراکنش استفاده کنید. اما سوال اینجاست که شما چه مقدار BNBبرای کارمزدهای تراکنش نیاز دارید؟ پاسخ این سوال به حجم معاملات شما بستگی دارد.

برای میزان BNB که شما باید در حساب خود نگه دارید تا تخفیف کارمزد تراکنش ۲۵ درصدی دریافت کنید، هیچ میزان حداقلی وجود ندارد. اما اگر میزان BNB شما به پایان برسد، در حین معاملات کارمزد تراکنش‌ها به صورت خودکار از سکه‌ای که معامله می‌کنید کاسته می‌شود. و شما تخفیف ۲۵ درصدی کارمزد تراکنش را دریافت نخواهید کرد.

البته مطمئن شوید که حتما گزینه پرداخت کارمزد تراکنش‌ها با BNB را در داشبورد بایننس تان فعال کرده باشید. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است، اما حتما آن را چک کنید.

فرض کنید که شما هر روز معامله‌ای به ارزش هزار دلار انجام می‌دهید و حجم معاملات ماهیانه‌ی شما ۳۰ هزار دلار است. پس شما در یک ماه ۲۲ دلار و ۵۰ سنت دلار امریکا کارمزد تراکنش می‌پردازید.

اما اگر شما از تخفیف کارمزد ۲۰ درصدی استفاده کنید، کارمزد واقعی معامله شما 0.06% به جای 0.075% خواهد بود. بنابراین برای معامله‌ای (سفارش‌های خرید و فروش) به ارزش ۳۰ هزار دلار، در یک ماه شما نیازمند BNB به ارزش ۲۲ دلار و نیم هستید. تا بتوانید با استفاده از BNB کارمزد‌های تراکنش خود را پرداخت کنید.

ساختار کارمزد جدید بایننس بعد از انجام دو مرحله ی بالا

زمانی که شما در حساب بایننس خود BNB نگه می‌دارید، هنگامی که ارزهای دیجیتال را معامله می‌کنید، BNB به عنوان کارمزد تراکنش به طور خودکار کم خواهد شد.به این طریق شما ۲۵ درصد تخفیف بیشتر در کارمزد تراکنش‌هایتان خواهید گرفت.

از طرفی اگر از ابتدا حساب خود را با 20 درصد تخفیف کارمزد باز کرده باشید، شما کارمزد تراکنش بسیار کمتری را خواهید پرداخت. یعنی مقداری کمتر از ۷۵ هزارم درصد. با این دو تخفیف کارمزد تراکنش (20%+25%)، ساختار جدید کارمزد تراکنش شما اینگونه خواهد بود:

سخن نهایی در مورد کاهش کارمزد تراکنش بایننس

با انجام این دو مرحله‌ی ساده، شما می‌توانید کارمزد معامله در بایننس را تا 0.06 درصد و 0.054 درصد کاهش دهید. در نتیجه به عنوان یک معامله‌گر می‌توانید از طریق پرداخت کارمزدهای تراکنش بسیار کمتر در بایننس، سود زیادی را به دست آورید.

مطالب مرتبط
اصطلاح بولیش و بیریش (bullish & bearish) بازار ارزهای دیجیتال به چه معناست؟
استراتژی‌های معاملات ارز دیجیتال، نگاهی به انواع روش‌های کسب درآمد از بازار ارز دیجیتال
صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال چیست؟ همه آنچه باید در مورد این سرویس در دنیای کریپتو بدانید.
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان