قیمت بیت کوین
1,326,675,402تومان
54,857.00دلار
6.36
قیمت اتریوم
94,082,537تومان
3,890.24دلار
4.86
قیمت بایننس کوین
15,322,173تومان
633.56دلار
4.86
قیمت ریپل
33,858تومان
1.40دلار
11.57
قیمت دوج کوین
11,421تومان
0.47دلار
10.43
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  ساختار متمرکز اسمارت چین بایننس تاثیری در مهاجرت کاربران به این بلاک چین نداشته است

ساختار متمرکز اسمارت چین بایننس تاثیری در مهاجرت کاربران به این بلاک چین نداشته است

توکن های سهام بایننس در حال بررسی دقیق نهادهای نظارتی در سراسر جهان هستند

در حالی که بایننس کوین اکنون با شروع معاملات سهام تسلا وارد بازار سهام‌های توکیزه شده است، به نظر می‌رسد ساختار متمرکز اسمارت چین تاثیری روی علاقه کاربران به این شبکه نداشته است.

ساختار متمرکز اسمارت چین بایننس تاثیری در مهاجرت کاربران به این بلاک چین نداشته است

ساختار اعتبارسنج‌های اسمارت چین بایننس بسیار متمرکز است. به نظر می‌رسد کاربران با افزایش این تمرکز اذیت نمی‌شوند. در همین حال قیمت BNB به بالاترین قیمت 606 دلار رسید.

محققان در مورد بایننس اسمارت چین و ساختار اعتبارسنجی آن ابراز نگرانی کرده‌اند. این ساختار باعث می‌شود (BSC) متمرکزتر از رقبا باشد.

ویلسون بایمام، محقق مساری، در توئیتی در تاریخ 12 آوریل، به ساختار BSC پرداخته و در آن اظهار داشت که ساختار این شبکه بلاک چین متمرکزتر از بیشتر سیستم عامل‌ها است.

“برخی ممکن است از نفوذ بایننس چین (Binance Chain) بر مجموعه اعتبارسنج‌های بایننس اسمارت چین غافل شوند. BSC دارای 21 اعتبار سنج فعال است که تمرکز آن را از بیشتر سیستم عامل‌ها بیشتر می‌کند. “

وی افزود که مجموعه اعتبارسنج روزانه توسط بایننس چین، شبکه‌ای که فقط با 11 اعتبار سنج اداره می‌شود، تعیین می‌شود. وی یک اینفوگرافیک را برای نشان دادن این روابط منتشر کرده است.دیفای متمرکز در ساختار کنونی اسمارت چین!؟

این محقق در ادامه توضیح داد که مجموعه اعتبارسنجان فعال BSC روزانه بر اساس قدرت رأی دادن هر اعتبار سنج، متشکل از دارایی BNB و هیئت‌های نمایشی انتخاب می‌شوند. تمام سهام و تفویض BNB در بایننس چین از طریق یک ماژول استیکینگ مدیریت شده توسط اعتبارسنجان بایننس چین انجام می‌شود. این‌ها به نوبه خود تمام حسابهای اعتبارسنج BSC را کنترل می‌کنند.

وی افزود که BSC اکنون از چندین اعتبار سنج شخص ثالث پشتیبانی می‌کند. بسیاری از آنها ارتباط نزدیک با بایننس دارند. وی‌ به این نتیجه رسید که کاربر باید توجه داشته باشد که این شبکه به مراتب کمتر از آنچه که سازندگان آن ادعا می‌کنند غیرمتمرکز است.

“برای کسانی که از BSC استفاده می‌کنند، پیشنهاد میکنم برای درک توپولوژی شبکه وقت بگذارند. مطمئناً هزینه‌ها و سرعت (هر دو عامل UX) بدون شک ترجیح داده می‌شوند. اما مقاومت شدید در برابر سانسور و تحمل خطا بخشی از این بسته نیست. “

شبکه بلاک چین دیگر با مشکلات متمرکز سازی گره و اعتبار سنج، EOS است. بلاکچین EOS قبلاً با تولیدکنندگان بلاک خود و عنصر کنترل بیش از حد شبکه، مشکلات مشابهی داشت.

کاربران بایننس این مشکلات را نادیده می‌گیرند

با افزایش قیمت گس اتریوم، به نظر نمی‌رسد کسانی که تازه وارد صحنه دیفای شده‌اند، از تمرکز خیلی اذیت شوند. البته این به شرطی است که بتوانند از آن سود ببرند.

میانگین قیمت گس در کمترین میزان حدود 11 دلار است. با این حال، حداکثر هزینه برای انجام مبادله رمزها یا عملیات قرارداد هوشمند به بیش از 60 دلار می‌رسد.

بایننس در ماه‌های اخیر شاهد رشد و کاربردهای بسیار زیادی بوده است. به گفته کاوشگر بلاک بی اسکن (Bscan)، تعداد معاملات روزانه بیش از 1300٪ از ابتدای سال افزایش یافته است. این معیار در 8 آوریل به بالاترین میزان 5 میلیون رسیده است.

جهش گسترده شتاب BSC و راه اندازی فارمهای یلد فارمینگ جدید، توکن بومی‌بایننس، BNB را نیز به بالاترین رکوردهای همیشگی سوق داده است. در تاریخ 12 آوریل، BNB به بالاترین قیمت 606 دلار رسید. این ارز از ابتدای سال 2021 بیش از 1400 درصد سود کرده است.بایننس معاملات سهام توکنیزه را با تسلا آغاز می‌کند

صرافی رمزنگاری بایننس، با شروع معاملات تسلا، وارد فضای معاملات سهام توکنی شده است. این بدان معنی است که کاربران اکنون می‌توانند سهام تسلا را در بایننس خریداری کنند. صرافی ارز دیجیتال بایننس، به دنبال FTX و بیت رکس گلوبال (Bittrex Global)، به فضای معاملات سهام توکنی راه یافته است.

برای شروع، بایننس توکن‌‌‌های سهام تسلا را لیست کرده است. به این معنی که کاربران صرافی اکنون می‌توانند توکن‌‌‌های تسلا را به نمایندگی از سهام آن خریداری کنند.

یک توکن سهام تسلا نشان دهنده یک سهم از شرکت است. با این حال، کاربران می‌توانند کسری از توکن را خریداری کنند، با حداقل اندازه تجارت یک صدم توکن.

کسری شدن توکن سهام آنها را مقرون به صرفه‌تر می‌کند. به عنوان مثال یک سهام تسلا در حال حاضر حدود 700 دلار قیمت دارد که بسیار گران است.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل شرکت بایننس گفت: “توکن‌‌‌های سهام نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم انتقال ارزش را به صورت یکپارچه‌تر، کاهش اصطکاک و هزینه دسترسی، بدون آسیب رساندن به رعایت انطباق و امنیت به انجام رسانیم.”

ژائو برای اولین بار در اوایل سال جاری به راه اندازی سرویس معاملات سهام توکن اشاره کرد. او در آن زمان به بلاک (The Block) گفت: “ما قطعاً در حال بررسی آن هستیم.”

ژائو در آن زمان با اشاره به خدمات مشابه FTX گفت: “ما سعی می‌کنیم وقتی نوآوری خوب است آن را کپی کنیم.”

بایننس مانند FTX و بیترکس، همچنین با شرکت مالی آلمان “CM Equity AG” و شرکت توکن سازی “Digital Assets AG” مستقر در سوئیس همکاری کرده است.

“بدون کمیسیون”

بایننس هیچ هزینه‌ای برای معامله توکن‌‌‌های سهام دریافت نمی‌کند. مشخص نیست که مدل تجاری صرافی در مورد خدمات چیست.

خدمات بایننس از ساعت سنتی بازار پیروی می‌کند. سخنگوی بایننس گفت، به عنوان مثال توکن سهام تسلا ساعت بازار نزدک (Nasdaq) را دنبال خواهد کرد. از طرف دیگر، FTX و بیترکس معاملات سهام توکنی 24/7 را ارائه می‌دهند.

سخنگوی بایننس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا باید ساعت‌های سنتی بازار را دنبال کنید، گفت: “توکن‌‌‌های سهام کاملاً پشتیبانی می‌شوند. ما دوست داریم معاملات در زمان واقعی انجام می‌شوند. از این رو، معاملات سهام توکنی از ساعت معاملات سنتی سهام اصلی پیروی می‌کند.”

سخنگوی بایننس گفت: “هر توکن به طور کامل توسط پرتفولیو سپرده گذاری شده از اوراق بهادار اصلی پشتیبانی می‌شود. این توکن‌ها نمایانگر توکن‌‌‌های منتخب هستند”. “شریک ما “CM-Equity AG”، یک شرکت مدیریت دارایی دارای مجوز و کاملاً قانون گذاری شده در آلمان است. این شرکت سهام خریداری شده را برای حضانت به یک شرکت کارگزاری شخص ثالث می‌سپارد. علاوه بر این، “CM-Equity AG” تمام فعالیت‌های تجاری را برای اطمینان از انطباق و قانونی بودن نظارت خواهد کرد.”

توکن‌‌‌های سهام بایننس قیمت گذاری شده و با BUSD تسویه حساب می‌شوند. به این معنی که کاربران می‌توانند این توکن‌ها را از طریق استیبل کوین صرافی که توسط پکسوس (Paxos) صادر شده خرید و فروش کنند. از سوی دیگر، توکن‌‌‌های سهام FTX با USDC معامله می‌شوند. به این معنی که کاربران می‌توانند در طیف وسیعی از گزینه‌ها از جمله دلار آمریکا و همچنین دلارهای ثابت USDC، BUSD، HUSD و PAX توکن سهام را خرید و بازخرید کنند.سهام‌‌‌های توکنیزه برابر سهام نیستند

شایان ذکر است که توکن‌‌‌های سهام، سهام نیستند. با این حال فقط در معرض سهام اصلی و اقدامات بالقوه شرکت‌ها، از جمله سود سهام و تقسیم سهام هستند.

بایننس گفت که در آینده تعداد بیشتری از سهام‌‌‌های توکنی شده را بر اساس تقاضای بازار لیست می‌کند.

برای شروع کار با سرویس توکن سهام، کاربران بایننس باید اقدامات مربوط به شناخت مشتری (KYC) را انجام دهند. این کار علاوه بر ارائه اسناد هویتی و تکمیل تأیید تشخیص چهره صورت می‌پذیرد.

اقدامات اضافی KYC، از جمله اثبات آدرس، برای ساکنان آلمان لازم است. در همین حال، این سرویس برای ساکنان ایالات متحده، سرزمین اصلی چین، ترکیه و سایر حوزه‌های قضایی محدود در دسترس نیست.

مطالب مرتبط
در حالی که استلار با مشکل اعتبارسنج‌های غیرفعال روبرو شده است، ریپل موفقیتی بزرگ در دادگاه کسب کرد
صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت
بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس