قیمت بیت کوین
1,326,675,402تومان
54,857.00دلار
6.36
قیمت اتریوم
94,082,537تومان
3,890.24دلار
4.86
قیمت بایننس کوین
15,322,173تومان
633.56دلار
4.86
قیمت ریپل
33,858تومان
1.40دلار
11.57
قیمت دوج کوین
11,421تومان
0.47دلار
10.43
خانه  »  مفاهیم مقدماتی  »  آشنایی با بلاک چین  »  شاخص‌های بایننس اسمارت چین (BSC) که برای دید بهتر از این بلاک چین لازم است بدانید

شاخص‌های بایننس اسمارت چین (BSC) که برای دید بهتر از این بلاک چین لازم است بدانید

شاخص‌های بایننس اسمارت چین (BSC) که برای دید بهتر از این بلاک چین لازم است بدانید

اسمارت چین بایننس رشد چشمگیر و پایداری در فعالیت و استفاده از بلاک چین داشته است. اما در واقع از نظر تعداد به چه معناست؟ زیبایی بلاک چین‌‌‌های عمومی‌این است که کاملاً عمومی‌هستند. خودتان می‌توانید پیشرفت را به وسیله شاخص‌های بایننس اسمارت چین پیگیری کنید.

آیا مشتاق مقایسه کردن برگه‌های مربوط به معیارهای BSC هستید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ ما تعدادی از شاخص‌های مهم  را از کاوشگر بی اس سی اسکن (BscScan) برای رصد بایننس اسمارت جمع آوری کرده‌ایم. به این ترتیب می‌توانید از نزدیک رشد این بلاک چین را تحت نظر داشته باشید.

شاخص‌های اصلی بایننس اسمارت چین

ما اغلب درمورد چگونگی بدون نیاز به مجوز بودن بلاک چین‌‌‌های عمومی‌صحبت می‌کنیم. این بدان معناست که هر کسی با یک آدرس می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند. آنچه که شاید کمتر در مورد آن صحبت شود این است که چگونه توسعه برای بلاک چین‌ها نیز بدون نیاز به مجوز است. هر کس با تخصص مربوطه می‌تواند دپ خود را در یک بلاک چین مستقر کند و هیچ کس مانع آن‌ها نمی‌شود.

این امر منجر به سرعت توسعه سریع در فضای مالی غیرمتمرکز یا دیفای می‌شود. اسمارت چین بایننس (BSC) فقط چند ماه از عمرش می‌گذرد، اما در حال حاضر رشد چشمگیری داشته است. می‌پرسید چقدر چشمگیر است؟ خب، داده‌های زنجیره‌ای زیادی در دسترس عموم است که بررسی فعالیت شبکه را برای معامله گران و سرمایه گذاران آسان می‌کند.

بی اس اسکن توسط همان تیمی‌ساخته شده است که اتر اسکن را ایجاد کرده است. این یک کاوشگر بلاک چین و پلت فرم تجزیه و تحلیل برای بایننس اسمارت چین است، اما دارای بسیاری از ویژگی‌های زیبای دیگر نیز هست. اگر می‌خواهید پیشرفت دیفای را در BSC مشاهده کنید، این می‌تواند منابع خوبی برای اطلاعات باشد.یلد فارمینگ در اسمارت چین بایننس

تولید بازده (یا استخراج نقدینگی) راهی برای کسب رمزنگاری با دارایی‌های موجود است. با استفاده از سیستم عامل‌هایی مانند پنکیک سواپ (PancakeSwap)، می‌توانید بازدهی را در بایننس اسمارت چین ایجاد کنید. همانطور که در معیار بعدی خواهیم دید، هزینه‌های BSC بسیار کم است. این امر باعث می‌شود ورود بازیکنان کوچکتر به صحنه تولید محصول و بدست آوردن سهم عادلانه از محصولات موجود، ایده آل باشد.

داشبورد تولید محصول بی اس سی اسکن (BscScan) تمام فرصت‌های فعلی یلد فارمینگ را به شما نشان می‌دهد. شما سریعاً به آخرین مزارع و اطلاعاتی درباره اینکه آنها در وب سایتهای اختصاصی آنها چیست و نحوه کار آنها دسترسی سریع دارید اگر شما یکی از یلد فارمرهای سخت کوش BSC هستید، این باید ساده‌ترین نشانگر آینده زندگی شما باشد.

منبع خوب دیگر برای پیگیری همه دپ‌‌‌های مختلف در اکوسیستم اسمارت چین بایننس https://mathdapp.store/ است. کافیست بایننس اسمارت چین را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید، و لیستی از برنامه‌های قابل اطمینان BSC را دریافت خواهید کرد.

هزینه متوسط گس اسمارت چین بایننس

این نمودار متوسط قیمت گسی را که کاربران برای معاملات BSC پرداخت می‌کنند، به شما می‌گوید.

همانطور که اشاره کردیم، هزینه‌های BSC بسیار کم است. در BSC، 1 gwei 10-9 یا 0.000000001 BNB است.

با متوسط قیمت گس 20 gwei، ارسال 10 BNB به ارزش حدود 300 دلار باید تقریباً 0.01 دلار برای شما هزینه داشته باشد. در حقیقت، ارسال ده یا حتی صد برابر این مبلغ هنوز نباید بیش از چند سنت برای شما هزینه داشته باشد. از تاریخ معاملات، می‌توان دریافت که برخی از معاملات کارمزد بالاتری نسبت به آن پرداخت کرده‌اند. برخی از کاربران ممکن است عادت‌های قدیمی‌خود را در استفاده از اتریوم یا سایر ابزارهای سازگار به وجود آورده باشند. اسمارت چین بایننس هنوز از ازدحام فاصله دارد، بنابراین 20 gwei باید کافی باشد.

تعداد آدرس منحصر به فرد اسمارت چین بایننس

خب، بنابراین طبق شاخص‌های بالا بایننس اسمارت چین  (BSC) مقرون به صرفه است، اما چگونه می‌توانید تقریباً تعداد کاربران بلاک چین را ارزیابی کنید؟ تعداد آدرس منحصر به فرد برای شروع معیار خوبی است.

بنابراین آیا این بدان معناست که اگر بلاک چین دارای 100 آدرس منحصر به فرد باشد، در این صورت 100 کاربر منحصر به فرد دارد؟ قطعاً نه! هرکسی می‌تواند چندین آدرس ایجاد کند و به لطف جادوی رمزنگاری، حتی اگر اینگونه باشد، مدت‌ها آدرس کم نمی‌آوریم. با این حال در این صورت، فهمیدن اینکه این آدرس‌ها به همان موجودیت تعلق دارند، کاملاً دشوار است.

بنابراین می‌دانیم که هرکسی می‌تواند چندین آدرس ایجاد کند، و این معیار بیش از حد ارزیابی شود. هنوز هم، تعداد آدرس منحصر به فرد می‌تواند تصوری تقریبی از رشد شبکه به ما بدهد.معاملات روزانه اسمارت چین بایننس

این نمودار تعداد کل معاملات انجام شده در اسمارت چین بایننس را به ما نشان می‌دهد.

اگرچه برخی از قراردادهای هوشمند برای انجام بیشتر از سایر دپ‌ها به انجام معاملات نیاز دارند، اما این نمودار هنوز می‌تواند ایده فعالیت شبکه را به ما ارائه دهد. BscScan همچنین روزی را به ما می‌گوید که تعداد معاملات تاکنون بیشترین بوده است.

توکن‌‌‌های برتر BEP-20

صفحه توکن ترکر (Token Tracker) به شما امکان می‌دهد بهترین توکن‌‌‌های BEP-20 را با توجه به حجم سرمایه بازار یا حجم معاملات روزانه ردیابی کنید. این به شما ایده می‌دهد که کدام توکن‌ها بیشترین ارزش تجمعی را در BSC دارند و کدام یک بالاترین حجم معاملات را ثبت می‌کنند.

نکته‌ای که در اینجا باید به آن توجه شود، اطلاعات توکن است. صاحبان توکن / قرارداد می‌توانند اطلاعات توکن خود را در BscScan به روز کنند تا جزئیات بیشتری در مورد توکن به شما ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار، لطفاً به سایت بی اس سی اسکن مراجعه کنید. اگر توکن توسط تیم BscScan تأیید نشود، ممکن است قابل اعتماد نباشد.

بسیاری از توکن‌‌‌های شبیه سازی شده را در این صفحه مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال چین لینک بایننس (LINK). این بدان معنی است که یک ERC-20 LINK به عنوان یک توکن BEP-20 در BSC شبیه سازی شده است. نمی‌دانید که یک نسخه شبیه سازی شده دقیقاً از چه چیزی است؟ این یک نسخه توکن شده از یک سکه یا توکن است که متعلق به بلاک چین دیگری است.

توکن شبیه سازی شده چیست و چه استفاده ای دارد؟

اما چرا این امر در وهله اول وجود دارد؟ خب، این اجازه می‌دهد تا سکه‌ها و توکن هایی که روی BSC نیستند، در اکوسیستم دیفای بایننس استفاده شوند. به عنوان مثال، اگر دارنده LINK هستید و می‌خواهید از LINK خود برای استفاده در BSC استفاده کنید، می‌توانید این کار را بدون فروش توکن انجام دهید.

اگر می‌خواهید با توکن‌‌‌های بسته بندی بازی کنید، پروژه بایننس بریج (Binance Bridge) را بررسی کنید. توجه داشته باشید که در حالی که پیچیدن یک سکه فرآیندی نسبتاً آسان است، لزوماً نیازی به انجام آن ندارید. شما می‌توانید بدون نگرانی از روند شبیه سازی، توکن‌‌‌های شبیه سازی شده را که توسط افراد دیگر بسته بندی شده‌اند، معامله کنید.

اعتبارسنج‌های اسمارت چین بایننس

به عبارت ساده، اعتبارسنج‌ها کسانی هستند که اطمینان حاصل می‌کنند BSC ادامه می‌یابد. با قرار دادن BNB، آن‌ها تراکنش‌ها را پردازش می‌کنند و بلاک‌های جدید را تأیید می‌کنند. در ازای خدمات خود، آن‌ها هزینه‌های معاملاتی را که ناشی از فعالیت شبکه است، کسب می‌کنند.

اسمارت چین بایننس به مکانیزمی‌اجماع موسوم به اثبات اقتدار “Proof of Stakes Authority (PoSA)” متکی است. این مدل اجماع می‌تواند زمان بلاک کوتاه و هزینه‌های کمتری را پشتیبانی کند. شما می‌توانید برترین اعتبار سنج‌ها را در بایننس اسمارت چین در صفحه اعتبار سنج‌ها بررسی کنید.

چه کسی می‌تواند اعتبارسنج شود؟ خب، اساساً هرکسی، اما نیازهای نسبتاً زیادی وجود دارد. از این گذشته، امنیت شبکه در معرض خطر است. اگر می‌خواهید در مورد چگونگی اعتبار سنجی در بایننس اسمارت چین بیشتر بخوانید، می‌توانید مقاله ما درباره این موضوع را مطالعه کنید.سخن پایانی

این که آیا شما یک پیشکسوت دیفای هستید یا جدیداً به فضا علاقه مند شدید که می‌توانید از طریق BSC کار یلد فارمینگ انجام دهید، این معیارها می‌توانند اطلاعات شما را برای ردیابی فعالیت در اسمارت چین بایننس تقویت کنند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که بازارها غیر منطقی، غیرقابل پیش بینی و مستعد دوره‌های بی ثباتی شدید هستند. انجام تحقیقات شخصی برای موفقیت در تجارت یا تولید محصول بسیار مهم است. این می‌تواند شامل بررسی صلاحیت یک توکن توسط تیم BscScan، منبع آزاد بودن قرارداد و حسابرسی شده و بازدید از وبلاگ پروژه یا حساب‌های شبکه‌های اجتماعی برای دریافت بینش عمیق‌تر باشد. قبل از شروع به کار، مطمئن شوید که خطرات شرکت در دیفای را درک می‌کنید. شاخص‌های مطرح شده در بالا برای درک واضح تر فعالیت هر شبکه بلاک چینی نه تنها بایننس اسمارت چین بسیار مفید است.

مطالب مرتبط
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
استیکینگ ارز دیجیتال (Staking) یا سهام گذاری چیست؟ چگونه می‌توان از این طریق درآمد کسب کرد
لگوریتم هش ارز دیجیتال چیست؟ راهنمایی در موردانواع مختلف هش در بلاکچین ها
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس