سهم گذاری دارایی یا لانچ پول محصول جدید بایننس برای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری

صرافی محبوب رمزنگاری بایننس از راه اندازی لانچ پول خبر داد، روشی که کاربران می توانند از طریق سهم گذاری دارایی های دیجیتالشان درآمد کسب کنند.

سهم گذاری دارایی یا لانچ پول محصول جدید بایننس برای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری

بر اساس اعلامیه بایننس در روز یکشنبه، کاربران لانچ پول می توانند برای دریافت سود، توکن BNB و BBDBUSD بایننس، و همچنین توکن ARPA را سهم گذاری دارایی کنند.

اولین پروژه ای که در لانچ پول میزبانی می شود، بلا پروتکل (Bella Protocol (BEL است که اخیراً 4 میلیون دلار سرمایه ی راه اندازی به رهبری Arrington XRP Capital جمع آوری کرده است.

"<yoastmark

پروژه BEL با هدف رفع مشکلات پیچیده تجربه کاربر مربوط به دارایی های دی فای، مانند نیاز به جستجوی بازده بالاتر در میان پروتکل ها و سیستم عامل های مختلف ایجاد شده است.

کاربران می توانند در سه استخر جداگانه سهم گذاری دارایی خود را انجام دهند و از طریق کمک در تامین نقدینگی سود کسب کنند. توکن های BEL پس از یک دوره 30 روزه از چهارشنبه شروع به کار می کنند.

یک هفته بعد، در 16 سپتامبر، بایننس BEL را برای معاملات در جفت های BEL / BTC ، BEL / BNB ، BEL / BUSD و BEL / USDT لیست می کند.

این صرافی همچنین در هفته گذشته یک پلت فرم جدید دی فای مانند را راه اندازی کرد که امکان تجارت از طریق سازنده خودکار بازار را فراهم می کند.


✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

چه چیز دیگری را شامل می شود.

سهم گذاری دارایی شامل تعهد وجوه به عنوان وثیقه برای پروتکل موجود به منظور افزایش نقدینگی پروژه است و حق رأی را برای تصمیم گیری در مورد مسائل حاکمیت به ارمغان می آورد.

مشارکت کنندگان در پروژه های مالی غیرمتمرکز سودی تا 10٪ کسب می کنند، اگرچه بر اساس نرخ دی فای این سود می تواند بسیار بیشتر باشد.

برای سهم گذاری دارایی یا لانچ پول، بایننس پاداش BEL را با 1٪ پاداش برای کاربرانی با ARPA سرمایه گذاری می کنند، 9٪ برای آنهایی که توکن BUSD سهم گذاری می کنند و در آخر، 90٪ برای سرمایه گذاران BNB در نظر گرفته است.

5/5 (2 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون "موضع غیر سیاسی" از دست داد

کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون “موضع غیر سیاسی” از دست داد

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس ، اعلام کرد که 5٪ از کارگران شرکت تصمیم گرفته‌اند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *