قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

تحلیلگر مطرح بیت کوین الکس ساندرز می‌گوید، بیت کوین می‌تواند طی چند هفته از رقم 20،000 دلاری خود عبور کند. این در حالی است که اتر برای شکستن رکورد خود به حدود یک سال زمان نیاز دارد.

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

الکس ساندرز، مدیر عامل ناگت نیوز به پایگاه خبری کوین تلگراف گفته است که بیت کوین می‌تواند در مدت 5 سال به قیمت 100000 دلار و تا سال 2035 به 1 میلیون دلار برسد.

ساندرز در 18 نوامبر در مصاحبه با مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر بازار در نشریه اینترنتی کوین تلگراف، شرایط فعلی را به عنوان یک “زمینه عالی” برای اوج‌های جدید توصیف کرد.ساندرز: قیمت بیت کوین تا سال 2035 به 1 میلیون دلار خواهد رسید

این تحلیلگر مطرح بیت کوین گفت: “روند صعودی بیت کوین یا تا چند هفته آینده ادامه خواهد داشت و خیلی سریع به 20،000 دلار می‌رسد. یا اینکه در حال حاضر کمی در محدوده 16500 تا 18500 دلار آرام خواهد گرفت و ادامه حرکت را به سال آینده میلادی موکول خواهد کرد..”

تحلیلگر مطرح بیت کوین ساندرز، خاطر نشان کرد بیت کوین به سرعت از مقاومت‌های اصلی موجود در مسیر عبور کرده است. این امر باعث می‌شود بازده طی یک هفته 15 درصد باشد که برای برداشت سود معامله گران بسیار عالی است. این ارز در چند ساعت از قیمت 16000 دلار به 18500 دلار رسید. این نوع حرکت صعودی بدون اصلاح و استراحت قیمت در محدوده‌ها ممکن است باعث تضعیف روند صعودی شود.نگرانی هایی از افزایش چشمگیر قیمت

با نگاه به جلو، ساندرز معتقد بود که قیمت شش یا هفت رقمی برای بیت کوین بعید نیست. اما هنوز تا رسیدن به آن‌ها زمان نسبتاً زیادی باقی مانده است.
“من صادقانه فکر می‌کنم که بیت کوین در پنج سال آینده به 100000 دلار برسد. سپس می‌توان گفت تازه روند صعودی اصلی شروع خواهد شد. مساله اصلی این است آیا قانون گذاران واقعاً سعی می‌کنند آن را تعطیل کنند یا چگونه می‌خواهند بیت کوین را قانون گذاری و معامله کنند؟”

این تحلیلگر مطرح بیت کوین در ادامه افزود:

” اگر اجازه داده شود که بیت کوین به روند خود ادامه دهد و تمام پول را از سراسر جهان جذب کند و به یک ارز ذخیره جهانی تبدیل خواهد شد … من فکر می‌کنم تا 15 سال دیگر، می‌توانیم به بیت کوین 1 میلیون دلاری برسیم.”

در واقع تخمین‌های این تحلیلگر مطرح بیت کوین در مقایسه با برخی پیش بینی‌های قیمت موجود تا حدودی محافظه کارانه به نظر می‌رسند. بسیاری از معامله گران و کارشناسان از جمله تحلیگران محبوب استاک آن فلو و برادران وینکلاوس حداقل قیمت 100000 دلار تا سال آینده برای بیت کوین پیش بینی می‌کنند.

تنها ساندرز نیست که در مورد قانونی بودن این ارز در صورت افزایش قیمت‌های عمده نگران است. تحلیلگر و سرمایه گذار مطرح بیت کوین ری دالیو نیز این هفته نظرات ساندرز را مورد تاکید قرار داده است.آیا نوبت اتریوم برای رشد و به جا گذاشتن رکوردهای جدید فرا رسیده است؟

در عین حال، برای بزرگترین آلتکوین بازار اتر نیز آینده‌ای حتی بهتر از بیت کوین در نظر گرفته شده است. ساندرز معتقد است که احتمال قوی وجود دارد که بالاترین نرخ‌های جدید برای اتریوم در یک سال – یا کمتر از آن ثبت شود.

تحلیلگر مطرح بیت کوین: قیمت تا 100 هزار دلار بالا خواهد رفت، رشد تا 1 میلیون دلار ممکن است

نمودار اتریوم-بیت کوین

با توجه به عملکرد فعلی، این ارز تقریباً به 200٪ افزایش نیاز دارد تا از قیمت حدود 470 دلار فعلی به اوج قیمت خود در سال 2017 برسد.

Ether، مانند اکثر آلتکوین هانتوانسته است پیشرفت‌های اخیر بیت کوین را دنبال کند. این ارز علی رغم ارائه نسخه بسیار مورد انتظار اتریوم 2.0 و نقشه راه جدید از رشد بیتکوین جامانده است. این نسخه باعث اضافه شدن الگوریتم اثبات سهام به این بلاکچین خواهد شد. انتظار می رود مقیاس پذیری بلاکچین اتریوم  پس از این بروزرسانی بهبود یابد.

با این وجود تحیلیگران مطرح آینده بسیار روشن‌تری برای اتریوم نسبت به بیت کوین متصور می‌شوند. گاوهای جدید که وارد این بازار شده‌اند فقط در اوج‌های قیمتی بالاتری نسبت به قبل متوقف خواهند شد.

وی روز چهارشنبه به دنبال کنندگان توییتر گفت: ” قیمت ETH دوره بعدی ATH احتمالاً بین 10،000-20،000 دلار خواهد بود.”

مطالب مرتبط
روند رشد بیت کوین ادامه دارد، بازار ارزهای دیجیتال در انتظار حرکت این ارز است
تردید بیت کوین؛ نوسان شدید قیمت 1000 دلاری در هر ساعت بازار را ناآرام کرده است
چرخه افزایشی بیت کوین 2013 در مقابل 2017 در مقابل 2021: عامل تعیین کننده چیست؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز