منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند
میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند

میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند

رضا باغانی
1399/09/11
۰

رائول پال می‌گوید بیت کوین در حال حاضر هر کلاس دارایی دیگر را می‌بلعد. برادران وینکلوس نیز ادعا کردند بیت کوین خود را حتی در اوج قیمتی جدیدش نیز نگه داشته‌اند. به این ترتیب میلیونرهای بیت کوین به میلیاردهای بیت کوین تبدیل شدند.

میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند

میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند

میلیونرهای بیت کوین و سرمایه گذار با سابقه بازار از اطمینان به آینده طلای دیجیتال می گویند

به طور خلاصه

  • رائول پال سرمایه گذار کهنه کار بازار حدود 75٪ از دارایی‌های نقدی خود را در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کرده است.
  • پال از زمان بازنشستگی در 36 سالگی، ریل ویژن (Real Vision) را تأسیس کرد که در آن به بیش از 10 هزار مشترک خدمات ارائه می‌دهد.
  • دوقلوهای وینکسلو ادعا کردند که آنها بیت کوین خود را در طول تجمع عظیم و رکوردشکنی اخیر نگه داشته‌اند
  • طبق توئیتی که امروز ارسال شد، رائول پال، مدیر سابق صندوق هجینگ، سرمایه گذاری زیادی در بیت کوین و اتریوم انجام داده است.

پال یک معامله گر با سابقه در گلدمن ساکس است که در سن جوانی، 36 سالگی از کار مدیریت موفق صندوق‌های سرمایه گذاری بازنشسته شد. از آن زمان، وی برای ایجاد برابرسازی دسترسی به اطلاعات مالی، (Real Vision) را تأسیس کرد. نظرات پال با بیش از 10 هزار مشترک در 100 کشور، توجه زیادی را جلب می‌کند. با این سیستم عامل پر رونق، وی با سرمایه گذاری 75 درصد از دارایی‌های نقدی خود در بیت کوین، تمایلات خود را کاملاً بیان کرد.

پال گفت:

“بیایید فکر کنیم که من اشتباه می‌کنم. آیا می‌توانم پول خود را از طریق کسب درآمد، اداره مشاغل جبران کنم؟ آیا این امر من را تحت فشار مالی قرار می‌دهد؟ نه، بنابراین من می‌توانم ریسک کنم. حتی اگر من خرید بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری غیرمسئولانه طولانی برچسب گذاری کنم، با روند حال حاضر این ارز خیلی غیرمسئولانه نیست، “در واقع، دیدگاه پال در مورد بیت کوین بسیار خوش بینانه است

پال در ویدئویی که هفته گذشته منتشر شد، گفت: “این فرصتی است که یک بار در طول زندگی به ما داده می‌شود. ما می‌توانیم پادشاهی کنیم”. “این بزرگترین و بهترین شرط بندی من است. در زندگی حرفه‌ای من از هر دارایی که دیده‌ام خریداری شده است”.

سقوط اخیر در بازار ارزهای دیجیتال که باعث شد بیت کوین بار دیگر از بالاترین سطح خود عقب نشینی کند نیز نتوانست اشتیاق پال به بیت کوین را کم کند.

پال گفت: “20،000 دلار در آن زمان 20،000 دلار امروز نیست. در آن زمان بیت کوین با رسیدن به 20،000 دلار صد برابر شده بود. در 2020 ما حتی هنوز این کار را شروع نکرده‌ایم”.

بیشتر اینکه، بیت کوین اکنون از سه سال پیش در وضعیت بهتری قرار دارد، زیرا سبد سرمایه گذاری آن تغییر کرده است. در سال 2017، سرمایه گذاران بیت کوین تقریباً تمام سرمایه گذاران خرد بودند. اما اکنون بیت کوین سرمایه‌هایی را از سراسر دنیای مالی جذب می‌کند.

پال گفت: “در آن زمان، تنها سرمایه گذاران خرد بودند”. افزود: “آنچه من هر روز از هر تماس می‌شنوم، پول هوشمند و سرمایه گذاران شرکتی است”.

پال در اتریوم نیز سرمایه گذاری می‌کند

مدیرعامل ریل ویژن همچنین از سرمایه گذاری در اتریوم می‌گوید. البته این سرمایه گذاری به میزان بسیار کمتری نسبت به بیت کوین است.

طبق توئیت اخیر، سبد سرمایه گذاری بیت کوین و اتریوم پال تقریباً با نسبت 80/20 است. پال دلیل این امر را این می‌داند که اتریوم می‌تواند 5 برابر از بیت کوین بهتر عمل کند. با این حال اطمینان وی به بیت کوین بسیار بیشتر است.

پال گفت: “مؤسسات هنوز حتی درباره اتریوم فکر هم نمی‌کنند. البته بعضی از آنها تازه خرید این ارز را شروع کرده‌اند.”

به عبارت دیگر، در حالی که پال مقداری اتریوم در اختیار دارد، انتظارات وی در مورد پذیرش بیت کوین توسط جریان اصلی نسبت به اتریوم بیشتر است. از نظر وی، این بدان دلیل است که درک بیت کوین به مراتب آسان‌تر از اتریوم است.

به گفته پال، “وقتی می گویید طلای دیجیتال، [سرمایه گذاران] به نوعی آن را دریافت می‌کنند. اما وقتی می گویید بستری برای برنامه نویسی قراردادهای هوشمند و امور مالی غیرمتمرکز است؛ که اتفاقاً آن‌ها می‌خواهند الگوریتم را تغییر دهند، “همه چیز خیلی پیچیده می‌شود.

آیا اتریوم به یک ارائه ارزش ساده‌تر نیاز دارد؟برادران وینکلوس بیت کوین را طلای 2.0 می‌دانند

دیگر سرمایه گذاران قدیمی و وفادار بیت کوین نیز فکر می‌کنند بیت کوین محبوب‌تر از همیشه در صحنه حضور پیدا کرده است.

بیت کوین سقوط عید شکرگذاری خود را به طور کامل جبران کرد. این ارز با رسیدن به سطح 19860 دلار اوج قیمتی تاریخی جدیدی ثبت کرد. پادشاه ارز های دیجیتال در حال حاضر با کمی اصلاح با قیمت 19350 دلار در صرافی بیت استمپ معامله می‌شود.

در هنگام حضور روز دوشنبه خود در برنامه اسکوآک باکس (Squawk Box) شبکه ” “CNBC، دوقلوهای وینکلوس (Winklevoss) ادعا کردند که آنها بیت کوین خود را حتی در طول این تجمع عظیم نگه داشته‌اند. تایلر وینکلوس بیت کوین را طلای 2.0 می‌نامد. کامرون وینکلوس معتقد است طلای ارزهای دیجیتال یک محافظ کامل در برابر “چاپ پول” است.

“ما همه دارایی بیت کوین خود را نگه داشته‌ایم. تز ما این است که بیت کوین طلای 2.0 است. “

پرونده‌ای برای مقررات اندیشمندانه

تایلر وینکلوس، خواستار رویکردی متفکرانه در مورد قانون گذاری بیکوین شد. او با اشاره به شایعات مربوط به قوانین جدید کیف پول ارزهای دیجیتال گفت این امر مانع این دو نفر نمی‌شوند.

 “ببینید، بیت کوین هنوز هم بهترین دارایی سال است (حتی در مقایسه با سهام). در سال 2013، این سؤال وجود داشت که آیا بیت کوین غیرقانونی اعلام می‌شود؟ ما از آن گذشته‌ایم. ما به مقررات سالم و متقن اعتقاد داریم. این امر در دهه گذشته در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر مورد استفاده قرار گرفته است”.

میلیونرهای بیت کوین در مورد رئیس سابق فدرال رزرو، جانت یلن – منتقد بیت کوین که انتظار می‌رود به عنوان وزیر جدید خزانه داری معرفی شود نیز صحبت کردند. تایلر وینکلووس در این باره می‌گوید آموزش کلید اصلی است.

“ما از آموزش و گفتگو خوشحالیم. شاید ما باید به جانت یلن تماس بگیریم و با او صحبت کنیم. شرکت‌هایی مانند اسکوئر (Square) و مایکرو استراتژی (MicroStrategy) که به صورت عمومی مورد معامله قرار می‌گیرند، خزانه خود را به بیت کوین اختصاص می‌دهند. آن‌ها می خواهند از سرمایه خود محافظت کنند زیرا پول نقد زباله است. این شرکت‌ها نیز این موضوع را درک کرده‌اند. این چیزها کمک زیادی به پذیرش بیت کوین توسط جریان اصلی می‌کنند. در برخی موارد، دشوار است که به آن نقاط داده نگاه کنید و انکار کنید که بیت کوین یک فناوری باورنکردنی است، اما همچنین یک ارزش باورنکردنی دارد. “میلیونرهای قدیمی، میلیاردرهای جدید

براساس گزارش بلومبرگ، دوقلوهای وینکلوس از اوایل ماه نوامبر دیگر میلیونرهای بیت کوین نیستند. آن‌ها با نگه داری بیت کوین تبدیل به میلیاردرهای بیت کوین شدند. هر دوی آنها اکنون ثروت ده رقمی دارند.

برادران مشهور در مورد تعداد سکه‌های خود رازدار باقی می‌مانند. با این وجود تخمین می‌زنند که حدود یک درصد از عرضه کل این ارز دیجیتال را در اختیار دارند.

نام بزرگترین میلیاردرهای بیت کوین جهان شامل مدیر عامل گروه ارزی دیجیتال، باری سیلبرت و سرمایه گذار افسانه‌ای تیم دراپر است.

مطالب مرتبط
گزارش صرافی کوین بیس: تقاضای شرکت‌ها برای خرید اتریوم بیشتر شده است
دامپ بیت کوین در اثر خطای تحلیلگران؟ نبرد کریپتو کوآنت، گلس نود و ویلی وو
ریکاوری بیت کوین به همراه پامپ شدید آلتکوین ها در روز گذشته صورت گرفت
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether