منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  چهارشنبه سیاه بیت کوین: تأثیرگذاران بازار ارزهای دیجیتال چگونه واکنش نشان دادند
اصلاح ادامه‌دار بیت کوین را تا زیر 50 هزار دلار کاهش داد. آیا یک اصلاح دیگر ممکن است؟

چهارشنبه سیاه بیت کوین: تأثیرگذاران بازار ارزهای دیجیتال چگونه واکنش نشان دادند

در این مطلب سعی داریم به واکنش اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال پس از بحران دراماتیک چهارشنبه سیاه بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال بپردازیم.

به هر طریقی که نگاه کنید، فروش گسترده بازار رمزنگاری مردم را به گفتگو وا می‌دارد. در حال حاضر، همه دارایی‌های دیجیتال در کف قیمتی سال 2021 قرار دارند. بیت کوین طی 24 ساعت 30٪ سقوط کرد و کل بازار رمزنگاری بیش از 500 میلیارد دلار ضرر کرده است.

آه، توییتر ارزهای دیجیتال. آن مکان جادویی که می‌تواند دارایی‌های دیجیتال گرانبهای شما را به ماه بفرستد، همین طور در کمتر از چند ساعت دو سوم ارزش آنها را به باد بدهد. تمام آنچه که معمولاً لازم است این است که یک میلیاردر عجیب و غریب شروع به ارائه توییت های بی ربط راجع به یک دارایی خاص کند. شاید هم چند شرکت با سونیت و یا کاملاً سهوی اطلاعات نادرستی از بازار را توییت کنند.

در حال حاضر توییتر ارزهای دیجیتال حدود 280 نفر تاثیرگذار دارد که هر کدام به نوبه خود سهمی از دارایی‌های دیجیتال دارند. این افراد با توییت های خود می‌توانند روند بازار را تغییر دهند.تأثیرگذاران بزرگ رمزنگاری توییتر در مورد چهارشنبه سیاه بیت کوین چه می گویند؟

خوب، نظرات اینفلوئنسرها درباره چهارشنبه سیاه بیت کوین تا حد زیادی مثبت است. اما اگر در این بازی فراتر از یک سرمایه گذار معمولی بودید و می‌توانستید با آنچه در توییتر خود منتشر می‌کنید بازارها را جابجا کنید، احتمالاً شما نیز به آینده بازار خوش بین می‌بودید.

البته اول از همه، ایلان ماسک مرموز. اگرچه این میلیاردر عجیب در دنیای بیت کوین و ارزهای دیجیتال تازه وارد است، اما مسلماً یکی از تأثیرگذارترین اینفلوئنسرها در طول تاریخ این بازار به حساب می آید. بعلاوه، ماسک تا حدودی مسئول افت ارزش فعلی بیت کوین محسوب می‌شود.

روز گذشته در چهارشنبه سیاه او ایموجی هایی امیدوار کننده توییت کرد. این متن تصویری به شدت اشاره می‌کند شرکت او، شرکت اتومبیل‌های الکتریکی تسلا، هیچ یک از سرمایه گذاری بزرگ بیت کوین خود را نمی‌فروشد. شاید همه خبر داشته باشند که تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در فوریه خریداری کرده است. حتی به گفته برخی کارشناسان دور از ذهن نیست که یکی از خریداران بزرگ دیروز بیت کوین همین شرکت باشد.

در این توییت وی به این نکته اشاره کرد که تسلا دیاموند هندز دارد. این مفهوم در بازار ارزهای دیجیتال به این معناست که سرمایه گذار در هر شرایطی دارایی‌های خود را نمی‌فروشد و از آینده بازار مطمئن است.

تسلا 🙌 💎 دارد

– ایلان ماسک (elonmusk) 19 مه 2021

مایکل سایلور، رئیس شرکت نرم افزاری مایکرو استراتژی (MicroStrategy) و یکی از بزرگترین مبلغین بیت کوین است. شرکت او اکنون 4.5 میلیارد دلار ارز دارد. وی پس از بهت جامعه رمزنگاری از چهارشنبه سیاه بیت کوین سریع گفت که او نگران این اتفاق نیست.

وی در یک توئیت گفت:

“شرکتی که من کنترل می‌کنم 111،000 بیت کوین به دست آورده است. مایکرو استراتژی حتی یک ساتوشی هم نفروخته است.”

– مایکل سایلور (@ Michael_saylor) 19 مه 2021

ژائو و پمپلیانو نگران نیستند

تأثیرگذار رمزنگاری آنتونی پمپلیانو – “Pomp” به کسانی که توصیه‌های مالی نیمه انجیلی او را دنبال می‌کنند قوت قلب داد. پمپلیانو همچنین گفت که او نگران نیست. وی گفت: “نوسان و ناپایداری ذات بازی ارزهای دیجیتال است.”

هر بازار گاو نر باید طبقه جدیدی از علاقه مندان به رمزنگاری را به خود جذب کند.

ناپایداری نام بازی است.

– پمپ 🌪 (APompliano) 19 مه 2021

و چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بزرگترین صرافی رمزنگاری، بایننس، به صراحت بیان کرد که “HODLing” بهترین کار است. وی نوشت، “اگر دچار پنیک سل شوید، جز ثروتمندان بازار ارزهای دیجیتال نمی شوید”. او مثل همیشه به صراحت گفت که این توصیه مالی نیست که البته بسیار شبیه به آن است.

اگر وحشت کنید و از سر ترس دارایی های خود را بفروشید، ثروتمند ارز دیجیتال نخواهید بود.

NFA

– CZ 🔶 Binance (cz_binance) 19 مه 2021

 منتقدین پس از چهارشنبه سیاه بیت کوین شروع به کار کردند

منتقدان بیت کوین همانطور که انتظار می‌رفت گفتند چهارشنبه سیاه نشانه‌ای از به دردنخور بودن ارز دیجیتال است. یکی از فعال‌ترین شکاکان رمزنگاری توییتر، پیتر شیف، گفت: “امروز باید بالاخره این بحث را به پایان برسانیم.”

“# بیت کوین یک مکان امن، # پرچین تورم یا ذخیره ارزش دارایی مشابه # طلا نیست. این یک توکن دیجیتالی بسیار سوداگرانه است که با دارایی‌های با ریسک بالا تجارت می‌شود. “

اما خارج از دنیای پر سر و صدا رمزنگاری توییتر، تحلیل‌های جالبی وجود داشت

برایان بروکس، سرپرست سابق و مدیر اجرایی کوین بیس و مدیر عامل فعلی بایننس آمریکا (Binance US) است. وی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت که بیت کوین به دلیل نحوه تفسیر اخبار مبنی بر اینکه چین شروع به یک سرکوب جدید علیه دنیای رمزنگاری می‌کند، از کار افتاده است.

“یکی از دلایل پایین آمدن # بیت کوین امروز – تفسیر مردم از رفتار دولت چین است. آن‌ها گفته‌اند ما اساساً رمزنگاری را تحریم می‌کنیم. ” به یاد داشته باشید هیچ کس ارز دیجیتال را ممنوع نمی‌کند. این کلاس دارایی بازاری 2 تریلیون دلاری دارد. “

– Bloomberg Live (BloombergLive) 19 مه 2021

روز گذشته سه انجمن بانکی و پرداخت در آمریکا بار دیگر بر حمایت خود از ممنوعیت معاملات ارزهای دیجیتال بانک مرکزی برای مؤسسات مالی و شرکت‌های پرداخت در سال 2017 تأکید کردند. آن‌ها همچنین به سرمایه گذاران در مورد سرمایه گذاری در دنیای “سوداگرانه” دارایی‌های دیجیتال هشدار دادند.

اما بروکس گفت که در ایالات متحده “هیچ کس بیت کوین را ممنوع نمی‌کند”. وی افزود که “خوب است که در کلاس دارایی‌ها باشی و SEC باید در مورد مقررات وضوح بیشتری داشته باشد”.

در حالی که کتی وود، مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری آرک اینوست (Ark Invest)، در مصاحبه‌ای متفاوت با بلومبرگ گفت که “برخی از معامله گران فقط دارایی هایشان رها می‌کنند و آن ها را اداره نمی‌کنند.” وی افزود که شواهد نشان می‌دهد بیت کوین در مرحله بیش از حد فروخته شده یا زمان مناسب برای خرید است. وی گفت: “این فرصتی برای خرید با تخفیف است.”سلب مسئولیت

نظرات منتشر شده در این مقاله صرفاً نقل قول‌های اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال در توییتر پس از چهارشنبه سیاه بیت کوین است. بدیهی است که بیت پارس هیچ کدام از این نظرات رد یا تأیید نمی‌کند.

مطالب مرتبط
حرکات بزرگ قیمت بیت کوین از سال 2009 تا کنون: BTC با چه فراز نشیبی به قیمت 64 هزار دلار رسید
راه اندازی اتریوم 2.0 آغاز شد، حل مشکل مقیاس پذیری و امکان استکینگ در این به روزرسانی
نتیجه انتخابات آمریکا باعث افت بازار ارزهای دیجیتال شد. بیت کوین به محدوده 15 هزار دلار بازگشت
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
کیف پول‌های اسمارت چین بایننس: ولت‌هایی که برای استفاده از اسمارت چین مناسب هستند
تأثیر هاردفورک لندن بر قیمت اتریوم: EIP1559 و هالوینگ سه گانه چگونه ارزش اتریوم را بالا می‌برد؟
فراکتال نمودار بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت این ارز تا سپتامبر به حداقل 80 هزار دلار افزایش می‌یابد
نبرد بیت کوین با فاد: عواملی که در این هفته باید در مورد BTC زیرنظر داشته باشید
وحشت در بازار ارزهای دیجیتال: رکود تتر و لایحه جدید آمریکا فعالان بازار کریپتو را ترسانده است
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
سنتیمنت بازار ارز دیجیتال: احساسات در بازار رمزنگاری چه تاثیری دارد و چگونه می‌توان آن را شناسایی کرد؟
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان