قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل فاندامنتال  »  تحلیل فاندامنتال بیت کوین  »  چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

تحلیل فاندامنتال بیت کوین
رضا باغانی
1399/09/17
۰
چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

بیشتر آلت‌های بازار ارزهای دیجیتال همچنان آرام هستند. با توجه به چالش بیت کوین بالاتر از سطح 19000 دلار و تقلای اتریوم در سطح 600 دلار بازار تقریبا بدون تغییر مانده است. با این حال به نظر می‌رسد از انتظارات افزایشی بیت کوین کاسته شده است.

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

بیت کوین در طول آخر هفته با نوسانات کمی‌در حدود سطح 19000 دلار نسبتاً آرام باقی مانده است. بازار آلتکوین‌ها همچنین با عدم وجود حرکات دو رقمی‌قیمت، حرکت غیرمعمولی را نشان نداده است.آرام گرفتن بیت کوین در آخر هفته

به دنبال یک هفته بسیار ناپایدار با دو اوج متوالی در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال و ریجکت شدن شدید، بیت کوین در این آخر هفته آرام گرفت. همانطور که دیروز نیز در بازار مشهود بود، پادشاه ارزهای دیجیتال توانست ضررهای خود را بازیابد و دوباره در کانال 19000 دلار به کارش ادامه دهد.

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

نمودار قیمت بیت کوین

در 24 ساعت گذشته وضعیت تغییر چندانی نکرده است. BTC به پایین‌ترین قیمت یعنی سطح 18 هزار و 900 دلاری روزانه شیرجه کاهش یافت. پس از آن به قیمت 19 هزار و 400 دلار رسید. به دنبال این نوسانات کوتاه مدت قیمت، بیت کوین همچنان در حدود 19200 دلار معامله می‌شود. تا حدودی انتظار می‌رود، عدم توانایی بیت کوین برای شکستن سطح 20 هزار دلار، بر احساسات عمومی‌جامعه ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

شرکت تحلیلی سانتیمنت اظهار داشت که حجم انتظارات اجتماعی تفسیرهای مثبت و منفی در توییتر “کمی‌کاهش یافته است زیرا قیمت بازار در مقایسه با تلاش‌های قبلی خیلی دورتر از 20،000 دلار بود.” با این حال، این شرکت اظهار داشت که سطح خوش بینی هنوز کمی‌بیشتر است.

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

انتظارات بازار بیت کوین

در هر صورت، به دنبال دوره‌های نسبتاً طولانی محدود ماندن مانند دوره‌ای که در حال حاضر شاهد آن هستیم، معمولاً یک حرکت بزرگ را شاهد خواهیم بود.آرامش غیرمعمول در میان آلتکوین ها

آلتکوین‌ها به ویژه سکه‌های میانی و پایین جدول از نظر حجم سرمایه بازار، به دلیل سطح بالای نوسانات شناخته شده‌اند. همین هفته گذشته، چندین توکن از بالاترین قیمت سالانه به از دست دادن درصد دو رقمی‌در طول سقوط روز شکرگذاری رسیدند.

با این حال، آن‌ها عملکرد BTC را در این آخر هفته تقلید کرده‌اند و اکثر آلت‌ها نسبتاً ثابت مانده‌اند. ده سکه برتر از نظر حجم بازار فقط دو نماینده با حرکت 24 ساعته بالاتر از 1٪ دارند. این‌ها ریپل (1.1٪) و بیت کوین کش (1.4٪) هستند.

چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

اتریوم، بایننس کوین، چین لینک، پلکادات، کاردانو و لایتکوین اساساً همان قیمت دیروز را نشان می‌دهند.

وضعیت در میان آلت کوین‌هایی با حجم پایین و متوسط نیز مشابه است. مهم‌ترین سودآور، اوه (Aave)، کمتر از 3 درصد افزایش یافته است. بیت کوین اس وی (2.7٪)، انجین کوین (2.6٪)، ترا (2.3٪) و رونکوین (2٪) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در مقابل، کوساما بیشترین ارزش را از دست داده است – 2.6٪. نانو، زیلیکا و اورکید نیز تقریباً 2٪ کاهش یافته‌اند.تقریباً می‌توان گفت بازار آخر هفته بسیار آرامی‌را سپری کرده است. با کاهش انتظارات عمومی‌برای رشد بیت کوین به نظر می‌رسد این ارز در حال ضعیف شدن است. با این وجود بیت کوین همیشه غیرقابل پیش بینی نشان داده است. باید منتظر بود و دید در آغاز هفته کاری بازارهای مالی چه اتفاقی برای این ارز دیجیتال مطرح رخ خواهد داد. چالش فعلی بیت کوین شکستن مقاومت روانشناختی 20000 دلار است. پس از این حرکت به سمت اوج قیمتی پیش بینی شده که می‌تواند نقطه عطف جدیدی برای این ارز باشد.

مطالب مرتبط
مقصد بعدی بیتکوین پس از 56 هزار دلار کجاست؟ چه احتمالات صعودی و نزولی‌ای وجود دارد
جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد
رکورد قیمت بیت کوین در همین نزدیکی است؟ 5 دلیل برای نزدیک بودن بازار صعودی بیت کوین
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021
بررسی ربات Shrimpy : ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدیریت پورتفولیو اجتماعی