قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 

تسلط بیت کوین به بالاترین سطح از ژوئن 2020 افزایش یافته است. بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا شد. با رسیدن قیمت این ارز به  14،500 دلار سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال 17 میلیارد دلار رشد پیدا کرد.

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته

با یک صعود دیگر، بیت کوین به بالاترین قیمت سالانه و سطح 14،500 دلار رسید. بیشتر آلتکوین ها از روند صعودی بیتکوین جا مانده اند. این امر باعث شده تسلط بیتکوین بر بازار بیشتر شده و تقریباً به 65٪ رسیده است.

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته

بیت کوین هم زمان با انتخابات آمریکا رکورد جدیدی در سطح 14498 دلار ثبت کرد.

به راحتی می توان گفت که پادشاه ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته توفان به پا کرده است. بیت کوین در ماه اکتبر به صورت متوالی اوج‌های قیمتی سالانه جدیدی ثبت کرد. بیتکوین در نهایت شنبه گذشته بالاتر از بالاترین نرخ 2019 قرار گرفت. پس از آن، BTC بالاترین قیمت 1000 روزه خود را به ثبت رساند و سطح 14100 دلار را فتح کرد.

نمودار قیمت بیتکوین

این دارایی دیجیتال در روزهای بعد تا دیروز با حفظ قیمت خود بالاتر از قیمت 13300 دلار عملکرد خوبی نشان داد. هنوز مشخص نیست که آیا انتخابات ایالات متحده مستقیماً قیمت را تحت تأثیر قرار می دهد یا خیر. با این وجود به نظر می رسد بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا شده است. این ارز با صعود قدرتمندی اکنون در قیمت 14423 دلار معامله می شود.

حرکت صعودی قیمت بیتکوین این بار پس از ثبت کمترین قیمت روزانه خود به میزان 13،550 دلار شروع شد. اگرچه پیش‌بینی ها مبنی بر یک اصلاح قدرتمند تا کانال 12000 دلار بود، بیت کوین نشان داد بسیار غیرقابل پیش‌بینی است. این دقیقاً همان چیزی است که ساعاتی پیش رخ داده است.

برای بار سوم در کمتر از یک هفته، بیت کوین به بیش از 14000 دلار افزایش یافت. با این حال، این بار بلافاصله سقوط نکرد. در عوض، این روند رو به افزایش بود و YTD دیگری را بالای 14،500 دلار در صرافی بایننس ثبت کرد. این جدیدترین اوج قیمتی است که بیت کوین از ژانویه 2018 دیده است.تسلط بیتکوین بر بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است

بیشتر آلتکوین‌ها مثل چند هفته گذشته سهم بازار خود را به طلای ارزهای دیجیتال باختند. اتریوم البته از معدود موارد استثنا است. ETH پس از افزایش 5.1 درصدی توانست به بالای 400 دلار بازگردد. پیشرفت مثبت قیمت را می توان تا حد زیادی به دلیل انعقاد قرارداد استیکینگ اتریوم (Ethereum 2.0) نسبت داد که دیروز توسط ویتالیک بوترین اعلام شد.

بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

بایننس‌کوین (4.3٪) و لایتکوین (4.8٪) نیز در برابر دلار ارزش پیدا کرده اند. بسیاری از ارزهای رمزپایه باقیمانده نیز افزایش جزئی داشته اند، البته به اندازه BTC قابل توجه نیستند.

در نتیجه، معیار سنجش سهم نسبی بیت کوین از کل بازار، یعنی تسلط BTC بر بازار ارزهای دیجیتال، به افزایش تدریجی خود ادامه دادهاست. تسلط بیتکوین بر بازار در حال حاضر بالای 64.8٪ است. شایان ذکر است که کمتر از یک ماه پیش این شاخص به 58.2٪ کاهش یافته بود. این افزایش 6.6 درصدی طی سه هفته، سلطه بیت کوین را به بالاترین سطح از ژوئن 2020 رسانده است. به نظر می رسد با احتمال تاخیر در شمارش آرا فعلا بیتکوین برنده اصلی انتخابات آمریکا است. 

مطالب مرتبط
توکن DOT رهبر آلتکوین ها در حرکت صعودی جدید، سرمایه بازار از 1 تریلیون دلار عبور کرد
رشد ارزش کاردانو، توکن ADA را با کنار زدن BNB و USDT به رتبه سوم جدول رساند.
کاهش ارزش بیتکوین: با حرکت نزولی BTC و دیگر ارزها سرمایه بازار 80 میلیارد از دست داد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)