قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

وند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

روند صعودی بیت کوین هنوز هم ادامه دارد. این ارز پس از یک افزایش قیمت دیگر به 16500 دلار دست یافت و تسلطش بر بازار بار دیگر به بیش از 64 درصد رسید. این اتفاق آلتکوین ها را بسیار آسیب پذیر کرده است.

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

در حالی که اکثر آلتکوین ها از تعقیب روند صعودی بیت کوین باز مانده‌اند، بیت کوین با اطمینان به سمت بالاترین قیمت سالانه خود حرکت کرد. در صورت ادامه این روند صعودی بیت کوین ممکن است سهم بزرگتری از بازار را از آن خود کند.آلتکوین ها دوباره از روند صعودی بیتکوین آسیب دیدند

در 24 ساعت گذشته، بیشتر آلتکوین ها از نظر ارزش کاهش یافته یا راکد مانده‌اند. اتریوم که روند صعودی برای رسیدن به بالاتر از 470 دلار را آغاز کرده بود شکست خورد. خرس‌ها اجازه افزایش بیشتر را به این ارز ندادند و قیمت را 354 دلار کاهش دادند. در واقع، آن‌ها قیمت ETH را به سمت پایین هدایت کردند و ملکه ارزهای دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 460 دلار در جنگ است.

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

نمای کلی ارزهای دیجیتال

ریپل نیز پایین مقاومت ۰.۲۶ دلار گیر افتاده است. این ارز چندین بار در روزهای گذشته برای تصاحب این مقاومت اقدام کرده که همگی آنها با شکست موجه شدند. XRP پس از لمس قیمت 0.26 دلار تاکنون افت کرده و معاملات آن زیر 0.255 دلار را انجام می‌شود.

پلکادات (-0.6٪)، بایننس کوین (-0.8٪) و کاردانو (-0.9٪) همگی از ده مورد اول کمی کاهش یافته‌اند. با این حال، بیتکوین کش و چین لینک در اینجا بیشترین ارزش را از دست داده‌اند. افت 5٪ BCH دارایی را به 250 دلار کاهش داده است، در حالی که LINK با-3٪ زیر 12.5 دلار قرار گرفته است.

لایتکوین تنها استثنا در بین ارزهای دیجیتال برتر بازار است. LTC با پامپ 4.5٪ به بالای 60 دلار رسیده است.

ضرر بیشتر در ای‌بی‌بی‌ای کوین (-11.6٪)، اوشن پروتکل (-11٪) و نیر پروتکل (-10٪) مشهود است. در مقابل، دکرد (Decred) با افزایش قیمت 15 درصدی قابل توجه ترین سود را از دیروز کسب کرده است.تسلط بیت کوین با رکورد شکنی جدید این ارز افزایش یافت

همانطور که اوایل امروز گزارش شد، روند صعودی بیت کوین همچنان ادامه دارد. کمتر از یک هفته پس از افت شدید قیمت به 14300 دلار، BTC از مانع 16000 دلار عبور کرد. این ارز به نظر پرقدرت‌تر از همیشه نشان داده است و کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر خود قرار داده است.

روند صعودی بیت کوین تسلطش را بر بازار ارزهای دیجیتال افزایش داد

نمودار قیمت بیت کوین

با این حال، به نظر می‌رسد این قیمت نیز برای پادشاه ارزهای دیجیتال کافی نیست و روند صعودی بیت کوین همچنان ادامه خواهد داشت. گاوها در ساعات بعدی یک قدم جلوتر رفتند و بیت کوین 16،500 دلار را لمس کرد. این قیمت بالاترین قیمت جدید از ژانویه 2018 است.

اگرچه بیت کوین کمی اصلاح شده است و اکنون به حدود 16،180 دلار رسیده است، اما این همچنان 2.3٪ افزایش در یک روز را تجربه کرده است.

تسلط بیت کوین در نتیجه تحولات قیمت فوق الذکر برای BTC و آلتکوین ها افزایش یافته است. معیار مقایسه کل سرمایه بازار اولین دارایی دیجیتال با سایر سکه‌ها در حال حاضر به نزدیکی 65٪ را رسیده است. بیت کوین 1 درصد سهمش از بازار را که در روزهای گذشته توکن های دیفای از آن خود کردند پس گرفته است. البته توکن های دیفای علی رغم عقب نشینی دیروزشان کمی رو به جلو حرکت کرده‌اند. 

مطالب مرتبط
بیت کوین سطح 13000 دلار را علی رغم سقوط دوشنبه وال استریت حفظ کرد
صعود آلتکوین ها تقریباً 40 میلیارد دلار به سرمایه کلی بازار افزود. BTC دیروز متوقف شد
بیت کوین و وال استریت: علی رغم سقوط سهام بیت کوین توانست سطح 30 هزار دلار را حفظ کند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)