قیمت بیت کوین
۱,۲۷۵,۷۰۵,۶۶۰تومان
49,804دلار
1.31
قیمت اتریوم
۴۰,۱۴۶,۲۹۲تومان
1,563.73دلار
0.97
قیمت کاردانو
۳۱,۰۷۶تومان
1.21دلار
2.27
قیمت بایننس کوین
۶,۲۴۶,۱۵۰تومان
242.91دلار
0.77
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

تحلیل تکنیکال بیت کوین
رضا باغانی
12 آبان 99
۰
کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

به نظر می‌رسد بیت کوین در پی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بی ثبات شده است. کاهش قیمت بیت کوین با سرعت زیادی رخ داد. فقط در چند دقیقه 300 دلار از ارزش این ارز کاسته شد.

کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

در دو روز گذشته بیتکوین نتوانست خود را بالای سطح 14000 دلار حفظ کند. با این وجود قیمت این ارز در حدود 13650 تا 13800 دلار نوسان اندکی داشت. با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا امروز صبح، طلای ارزهای دیجیتال تنها در عرض چند دقیقه با افت شدیدی روبرو شد. تسلط بیتکوین نیز طی 24 ساعت گذشته تقریباً 0.5 درصد کاهش یافته است، این بدان معنی است که آلتکوین‌ها در تلاشند سهم بیشتری از بازار بگیرند.کاهش قیمت بیت کوین به زیر مقاومت 13600 دلار

پادشاه ارزهای دیجیتال روز شنبه خبرساز شد زیرا سرانجام توانست بالاترین قیمت دو سال گذشته را ثبت کند. در حقیقت، بیتکوین برای اولین بار از ژانویه 2018 بالاتر از 14000 دلار معامله شد. بیت کوین اوج قیمتی جدید 14100 دلار را ثبت کرده است.

با این حال، خرس‌ها این حرکت را رهگیری کرده و با یک حرکت تهاجمی کاهش قیمت بیت کوین را رقم زدند. از زمان نوشتن این مقاله، قیمت BTC به حدود 13،500 دلار رسیده است. علاوه بر این، تسلط این ارز بر بازار طی 24 ساعت گذشته حدود 0.5 درصد کاهش یافته است.

کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

نمودار قیمت بیتکوین

اگر کاهش قیمت بیت کوین ادامه یابد، مهم‌ترین سطوح پشتیبانی 13،270 دلار، 13190 دلار خواهند بود. پس از این‌ها احتمالاً سطح 12970 دلار مهمترین حمایت است. البته اگر گاوها در قیمت‌های پایین‌تر وارد بازار شوند، مقاومت 13800، 13900، 14170 و 14380 دلاری پیش روی بیتکوین خواهد بود.

شایان ذکر است که نتایج نهایی انتخابات آمریکا در سال 2020 نیز به زودی اعلام خواهد شد. تاریخ نشان داده است که نتیجه انتخابات آمریکا بر بازارهای مالی سنتی تأثیر می‌گذارد. گمانه زنی درباره تأثیر نتیجه انتخابات بر روی قیمت بیتکوین در بین جامعه کریپتو بالا گرفته است. مجری محبوب تلویزیون ماکس کیزر معتقد است مهم نیست که چه کسی به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده ظاهر شود، بیت کوین برنده نهایی خواهد بود.آلتکوین‌ها با کاهش تسلط بیتکوین بر بازار در پی گرفتن سهم

طی چند روز گذشته، در حالی که BTC اوج‌های جدیدی را ثبت می‌کرد، بیشتر آلتکوین‌ها راکد مانده بودند. به همین ترتیب، تسلط بیت کوین بر بازار طی چند هفته تقریباً 6٪ افزایش یافت.

کاهش قیمت بیت کوین: 300 دلار تنها در چند دقیقه، آیا نوسانات انتخابات آمریکا شروع شده است

نمای کلی بازار رمزارزها

کاهش قیمت بیت کوین به نظر فضا را برای رشد دیگر آلتکوینها باز خواهد کرد و چند آلتکوین رشد کمی را تجربه کرده اند.

در زمان نوشتن این مقاله، اتریوم حدود 385 دلار می‌شود. با این حال ساعاتی پیش ملکه ارزهای دیجیتال قیمت 404 دلار را لمس کرد. ریپل همچنان زیر 0.24 دلار است. این در حالی است که اکثر ارزهای بزرگ‌تر نیز با کمی حرکت مثبت در ساعات اولیه روز اکنون روند نزولی را آغاز کردند.پروتکل اوشن با افزایش 14.5 درصدی مهمترین رشد را در 24 ساعت گذشته داشته است. این افزایش پس از آن رخ داد که صرافی بایننس (Binance) اعلام کرد قرارداد دائمی مارجین OCEAN / USDT را با حداکثر اهرم 50 برابر آغاز کرده است. امپلفورث (5.5٪)، و کامپوند (5٪) نیز این رشد را دنبال می‌کنند. چند سقوط قابل توجه مانند سایبروین (-16) و ای‌بی‌بی‌ای کوین (-9) نیز اتفاق افتاده است.

در واقع، فقط در طول چند ساعت گذشته، سقف کل بازار حدود 6 میلیارد دلار کاهش یافته است. به نظر می‌رسد دیگر ارزها نیز کاهش قیمت بیت کوین را دنبال خواهند کرد.

 

مطالب مرتبط
بایننس کوین (BNB) با رشد 20 درصدی، بیتکوبن پشت مقاومت 11000 دلار
د دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است
کریسمس خونین آلتکوین ها: سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال بیش از 40 میلیارد دلار از دست داد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند