قیمت بیت کوین
۱,۲۴۷,۵۹۶,۱۹۱تومان
50,572دلار
4.30
قیمت اتریوم
۴۱,۱۰۳,۸۵۶تومان
1,665.97دلار
5.83
قیمت تتر
۲۴,۶۶۹تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۹۲۹,۹۶۴تومان
240.40دلار
5.89
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  رشد دوباره بیت کوین، قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

رشد دوباره بیت کوین، قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

تحلیل تکنیکال بیت کوین
رضا باغانی
16 نوامبر 20
۰
د دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

رشد دوباره بیت کوین باعث شد افت قیمت آخر هفته این ارز بازیابی شود. بیت کوین اکنون بالاتر از سطح 16000 دلار قرار دارد. بیت کوین کش (Bitcoin Cash) تحت هارد فورک برنامه ریزی شده خود قرار گرفت اما یکی از شبکه‌ها فاقد قدرت هش است.

رشد دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

رشد دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

رشد دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

بیت کوین پس از تلاش برای ماندن در بالاترین سطح سالانه خود در آخر هفته، از قیمت 16000 دلار پیشی گرفته است. آلت کوین‌های بزرگ با کاهش اندکی از رشد دوباره بیت کوین عقب افتاده‌اند. در همین حال توکن های حوزه دیفای (DeFi) یک بار دیگر شاهد نوسانات بالایی هستند.بیت کوین سطح 16 هزار دلار را پس می‌گیرد

همانطور که جمعه گذشته گزارش شد، عملکرد چشمگیر بیت کوین در هفته گذشته این دارایی را به بالاترین قیمت سالانه 16،500 دلار رساند. با این وجود، پس از تسخیر این نقطه عطف مهم، پادشاه ارزهای دیجیتال افت کرد.

بیت کوین آخر هفته آرامی را سپری کرد و اتفاق خاصی برای قیمت رخ نداد. البته در چند نقطه قیمت زیر 16000 دلار رسید. این ارز پایین‌ترین قیمت خود را در سطح 15750 دلار ثبت کرد.

د دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

نمودار قیمت بیت کوین

با وجود از دست دادن 750 دلار نسبت به بالاترین سطح سالانه، به نظر می‌رسد که گاوها بار دیگر فرمان بازار را به دست گرفته‌اند. این ارز با پشت سر گذاشتن 16000 دلار، حدود 500 دلار سود کسب کرده است. به نظر می‌رسد رشد دوباره بیت کوین شروع شده است. طلای ارزهای دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله، حدود 16،250 دلار معامله می‌شود.

شاخص‌های فنی نشان می‌دهد که بیت کوین باید قبل از ثبت بالاترین رقم سالانه جدید، با سطوح مقاومت 16380 دلار و 16،475 دلار مبارزه کند. از طرف دیگر، سطح حمایت 16000، 15700 دلار و 15410 دلار می‌تواند از افت احتمالی قیمت جلوگیری کند.توقف آلتکوین ها، توکن های دیفای در حال رشد

طی چند روز گذشته بیشتر آلتکوین‌های بزرگتر بازار ارزش خود را از دست داده‌اند. اتریوم در جریان رونق قیمت جمعه به 480 دلار نزدیک شد، اما از آن زمان به تدریج کاهش یافته است. افت 1.5 درصد دیگر از دیروز منجر به کاهش قیمت زیر 455 دلار شده است.

د دوباره بیت کوین قیمت این ارز را از دیروز 500 دلار افزایش داده است

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین کش یک هارد فورک موفق را پشت سر گذاشت تا شبکه را به دو بلاکچین جدید تقسیم کند. داده‌های coin.dance نشان می‌دهد که گره (BCHN) تقریباً همه قدرت هش را دریافت کرده است. به همین دلیل برای گره (BCH ABC) هیچ گونه قدرت هشی باقی نمانده است. قیمت بیت کوین کش تقریباً 10 درصد نسبت به قبل از هارد فورک افت کرده است.

بایننس کوین (-1٪)، چین لینک (-2.4٪)، پلکادات (-0.5٪) و کاردانو (-2.5٪) نیز از ده ارز برتر هستند که در 24 ساعت گذشته افت قیمت را تجربه کرده‌اند. لایتکوین با 5٪ افزایش تنها استثنا در میان بزرگان بازار است. LTC در مقیاس هفتگی با 10 درصد رشد نیز در زمره معدود سود آوران است. این ارز اکنون بالای 65 دلار معامله می‌کند.

همانطور که در چند روز گذشته شاهد بودیم، توکن های دیفای نوسانات بالاتری را نشان داده‌اند. ثورچین (15٪) بیشترین رشد را داشته است. سولانا (14٪)، سوشی سوآپ (11٪)، ویوز (10٪) و تلور (10٪) نیز این روند را دنبال می‌کنند.مطالب مرتبط
حرکت قیمت بیت کوین در ماه اول 2021 چگونه خواهند کرد؟ انتظار رشد قیمت بیشتر می‌رود؟
قیمت ارز بیت کوین دوباره به سطح 16000 دلار حمله می‌کند، آلتکوین ها در حال اصلاح
نهنگ‌های بیت کوین در هر اوج قیمت شروع به فروش می‌کنند، اکثر آلت‌ها در وضعیت برداشت سود
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
صرافی بکت (Bakkt) چیست؟ خرید و فروش ارزهای دیجیتال با نظارت دولت
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟