قیمت بیت کوین
۱,۲۲۱,۷۲۹,۷۹۰تومان
46,229دلار
2.65
قیمت اتریوم
۳۸,۰۲۷,۳۰۹تومان
1,440.68دلار
3.28
قیمت کاردانو
۳۳,۳۶۴تومان
1.26دلار
2.57
قیمت تتر
۲۶,۴۶۳تومان
1دلار
0.04
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  سقوط بیت کوین متوقف شده و این ارز توانسته خود را بالای سطح 10 هزار دلار نگه دارد.

سقوط بیت کوین متوقف شده و این ارز توانسته خود را بالای سطح 10 هزار دلار نگه دارد.

سقوط بیت کوین متوقف شده و این ارز توانسته خود را بالای سطح 10 هزار دلار نگه دارد.

علی رغم سقوط بیت کوین به زیر 10،000 دلار ، قیمت بیت کوین بهبود یافته و حالا بالاتر از این سطح ایستاده است. بعد از این اتفاق اکثر آلتکوین ها نیز شروع به رشد کرده اند اما هنوز از قیمت های سه تا چهار روز پیش خود بسیار فاصله دارند. بیت کوین یک بار دیگر زیر مارک 10،000 دلار شیرجه رفت، اما به سرعت برگشت و بالاتر از آن قرار گرفت. بقیه بازار نیز از حرکت BTC پیروی کرد و پس از ریزش کوتاهی، بازیابی خود را از سر گرفت.

سقوط بیت کوین دوباره به زیر 10000 دلار رسید

با توجه به همبستگی زیاد، همه نگاه ها به وال استریت معطوف شده است زیرا امروز این بازار پس از سقوط بیت کوین در جمعه شروع به کار می کند و جالب است که ببینید این موضوع چه تاثیری بر قیمت بیت کوین خواهد داشت.

همانطور که روز گذشته گزارش شد، بیت کوین در تلاش بود تا بالاتر از 10000 دلار باقی بماند. چند ساعت پیش، خرس ها کنترل بازار را به دست گرفتند و آن را بار دیگر زیر این حمایت قرار دادند. دارایی به پایین 8،880 دلار (در بیت استامپ) رسید و نزدیک بود که شکاف CME را با 9،600 دلار پر کند.

با این حال، به جای سقوط بیت کوین و کاهش بیشتر و فاصله گرفتن از 10000 دلار، قیمت معکوس شد و افزایش یافت. برترین ارز دیجیتال به بالاترین قیمت روزانه 10400 دلار رسید اما اکنون کمی کاهش یاافته و به 10،280 دلار رسیده است.

سقوط بیت کوین متوقف شده و این ارز توانسته خود را بالای سطح 10 هزار دلار نگه دارد.

سقوط بیت کوین متوقف شده و این ارز توانسته خود را بالای سطح 10 هزار دلار نگه دارد.

طبق داده های پایگاه تجزیه و تحلیل سانتی منت، با وجود آخرین سقوط بیت کوین در زیر 10،000 دلار، فعالیت شبکه بیت کوین رفتار صعودی را نشان می دهد. این شرکت خاطرنشان کرد که آدرس های فعال روزانه، که گاه می تواند نشان دهنده تحولات قیمت های آینده باشد، “تعداد قابل توجهی دارد”.

علاوه بر این، سانتیمنت گزارش داد که حجم معاملات BTC اخیراً در حال افزایش است که این نشان دهنده “افزایش علاقه به این سطح قیمت 10 هزار دلار است.”


✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

آلتکوین ها از بیت کوین پیروی می کنند

بازار آلتکوین ها معمولاً حرکتهای بزرگتر بیت کوین را دنبال می کند پس از سقوط بیت کوین ، دیروز نیز از این قاعده مستثنی نبود. پایینترین قیمت اتریوم 325 دلار بود و این ارز در بالاترین قیمت روزانه ی خود به 350 دلار رسید و اکنون دوباره در سطح 345 دلار قرار گرفته است. ریپل همچنین ارزش خود را تا 0.23 دلار از دست داد، اما بعد از این سقوط اندک دوباره به سمت بالا حرکت کرد و در حال حاضر 0.24 دلار است.

حجم کل بازار 15 میلیارد دلار در پایین ترین سطح روزانه سقوط کرد، اما اکنون حدود 330 میلیارد دلار است.

در مقیاس 24 ساعته، بیشتر بازار به رنگ سبز است. با وجود افت های روزانه، چین لینک (LINK) پس از افزایش 1 درصدی، موقعیت خود را در میان 5 تیم برتر حفظ کرد. بیتکوین کش ( (BCH 0.5درصد، بیتکوین ساتوشی ویژن(BSV) با 5.2 درصد بایننس کوین (BNB) با 2.4 درصد و لایت کوین (LIT) با 1.3 درصد رشد حجم سرمایه در بازار بین 10 سکه برتر هستند. برعکس این کوین های، پلکادات (DOT)، چهار درصد سقوط را تجربه کرد و هم اکنون با قیمت 4.5 دلار معامله می شود.

IOST پس از 28 درصد افزایش وارد 100 ارز برتر شده است. دو سکه حفظ حریم خصوصی Zcash و Dash با افزایش دو رقمی قیمت به ترتیب 10 و 10.5 درصد افزایش داشته اند.

الروند با 9 درصد افزایش به 14 دلار رسیده است. شایان ذکر است که این شرکت اخیراً مبادله رمز 1000: 1 را انجام داده و رمز ارز بومی خود را از ERD به eGLD تغییر نام داده است.

از طرف دیگر، آمپلفورت با 12٪ کاهش به 0.7 دلار رسید و پس از آن یی ارن فتیننس با 10 درصد کاهش ، سرم با 9درصد و دیفای مانی با 8 درصد سقوط قرار دارند.

مطالب مرتبط
آغاز روند افزایشی بیت کوین به دنبال نشانه‌هایی در خبر های فاندامنتال
بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود
رکورد اخیر بیت کوین قیمت را به بالاتر از 52 هزار دلار رساند، اتریوم به 2000 دلار نزدیک‌تر شد.
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)