قیمت بیت کوین
۱,۲۴۷,۵۹۶,۱۹۱تومان
50,572دلار
4.30
قیمت اتریوم
۴۱,۱۰۳,۸۵۶تومان
1,665.97دلار
5.83
قیمت تتر
۲۴,۶۶۹تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۹۲۹,۹۶۴تومان
240.40دلار
5.89
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

به دنبال یک صعود دیگر، قیمت بیت‌کوین توانسته است به سطوحی برسد که از ژانویه 2018 تاکنون ندیده‌ایم. این سطوح برای قبل از آغاز بازار خرسی طولانی مدت 2018 بود.

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

بیت کوین علی رغم وحشت ویروس کرونا و عصبی بودن بازارها سال خوبی را سپری می‌کند. قیمت بیت‌کوین پس از رسیدن به بالاترین میزان سالانه 13863 دلار در 28 اکتبر، همراه با سرمایه بازار کاهش یافت و پس از تثبیت در 13281 دلار، تقریباً 1000 دلار اصلاح شد. از آن زمان به بعد، روند بهبودی پایدار، با رشد اندک روزانه، باعث شد قیمت بیت‌کوین در روز جمعه و رسیدن قیمت به نزدیکی 13680 دلار شد.

امروز 31 اکتبر، بیت کوین موفق به شکستن رکورد جدیدی شد و در زمان نوشتن این مقاله به 13950 دلار رسید. این نشان دهنده رشد 5 درصدی در 24 ساعت گذشته است.قیمت بیتکوین به قله‌های جدیدی در 2 سال گذشته دست یافت

بیت کوین از ماه مارس، که سقوط در بازارهای مالی قیمت این ارز را به نصف کاهش داد تا کنون روند بسیار خوبی را طی کرده است. برای آن دسته از معامله گران نوسان‌گیر، اوضاع بسیار مطلوب به نظر می‌رسد. طلای ارزهای دیجیتال در کانال صعودی‌ای که از ماه مارس تشکیل شده است به کار خود ادامه می‌دهد. در صورت ادامه روند، قوی‌ترین پشتیبانی در کانال می‌تواند نزدیک به 11،500 دلار باشد. البته مقاومت قابل توجهی بالاتر از 14،500 $ نیز وجود خواهد داشت، سطحی که از اوایل سال 2018، زمانی که روند نزولی BTC پس از ترکیدن حباب 2017 آغاز شد، تجربه نشده است.

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

نمودار قیمت بیتکوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت‌کوین

از نظر تکنیکال، بیت‌کوین در یک منطقه خرید بیش از حد قرار دارد. RSI بالاتر از 70 واحد است، بنابراین در صورت فروش احتمالی بعدی، احتیاط در معاملات توصیه می‌شود. احساسات بازار و اعلامیه‌های مؤسسات مالی بزرگ در حال حاضر به عنوان پشتیبانی برای ادامه افزایش قیمت‌ها عمل می‌کنند.

به عنوان مثال، مایکرواستراتژی (MicroStrategy) اخیراً سرمایه گذاری خود را در بیت کوین به 450 میلیون دلار رسانده است. اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد و پی پال پشتیبانی از خرید ارز رمزپایه را نیز اضافه کرد. این بدون شک به افزایش اعتماد سرمایه گذاراین که تقریباً از 2 سال تلاش خسته شده‌اند، کمک کرده است.

MACD سیگنال روشنی به معامله گران نمی‌دهد. با این وجود، به ادامه روند صعودی در کوتاه مدت اشاره دارد. – اگرچه نزدیکی بین خطوط “فروش” و “خرید” نشان می‌دهد که اصلاح طبیعی در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد.پیشی‌بینی قیمت بیت کوین در کوتاه مدت

در کوتاه مدت، بیت کوین به فیبوناچی پاسخ داده است: اصلاح زیر 12900 دلار پشتیبانی نرسیده است و RSI و MACD به اصلاح قیمت احتمالی پس از بهبود اشاره دارند.

مجاورت انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده همچنین می‌تواند در رفتارهای بیت کوین در هفته‌های آینده نقشی اساسی داشته باشد. یک باور عمومی وجود دارد که پیروزی نهایی ترامپ می‌تواند خوش بینی سرمایه گذاران را از بین ببرد. در عین حال، بایدن می‌تواند باعث عصبی شدن و سقوط احتمالی در بازار سهام شود.

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

پیش بینی حرکت بعدی بیتکوین

بیت کوین می‌تواند این روندها را دنبال کند، اگرچه گزارش‌هایی وجود دارد که به طور کلی، این ارز رمزنگاری در حال جدا شدن از هر بازار مالی سنتی دیگر است. با این حال، تغییر رئیس جمهور ایالات متحده رویدادی به اندازه کافی بزرگ است که می‌تواند قبل از هرگونه سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد.

اگر اوضاع در حد معمول باقی بماند، بیت کوین می‌تواند بالاترین قیمت تاریخ ATH خود را در نیمه سال بعدی تصاحب کند. برای مدت زمان این چنین طولانی هرگز قیمت بیت‌کوین بالای 10،000 دلار نبوده است و این نشانه قدرت است.

روند صعودی چند ماه گذشته را نیز می‌توان بارزترین روند صعودی از زمان حباب 2017 دانست. در حقیقت، این حرکت طبیعی‌تر و پخته‌تر از حرکت 3 سال پیش است. 

مطالب مرتبط
رشد بازار ارزهای دیجیتال به دنبال سبز شدن ارزهای برتر بازار، بیت کوین به 49 هزار دلار رسید
بیت پارس مرجع تخصصی آموزش بلاک چین و ارزهای دیجیتال
روندهای درون زنجیره‌ای بیت کوین علیرغم اصلاح اخیر، نشان از حرکت افزایشی‌اش دارد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
صرافی غیرمتمرکز بایننس دکس (Binance DEX)، راهنمای استفاده برای کاربران باتجربه
صرافی بکت (Bakkt) چیست؟ خرید و فروش ارزهای دیجیتال با نظارت دولت
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.