منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  سطح کلیدی بیت کوین: عبور بیت کوین از 40 هزار دلار مسیر را برای 100 هزار دلار باز می‌کند
سطح کلیدی بیت کوین: عبور بیت کوین از 40 هزار دلار مسیر را برای 100 هزار دلار باز می‌کند

سطح کلیدی بیت کوین: عبور بیت کوین از 40 هزار دلار مسیر را برای 100 هزار دلار باز می‌کند

معامله گران 40 هزار دلار را به عنوان سطح کلیدی قیمت بیت کوین جهت حرکت به سمت بالا تعیین کرده‌اند. تحلیلگران بلومبرگ از رقم 100 هزار دلار برای BTC صحبت کرده اند.

خوش بینی گاوها حاصل احساسات مثبت پس از بازگشت قیمت بیت کوین (BTC) به سطح کلیدی 40،000 دلار است. علاوه بر این صحبت‌های رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز از نظر روانی تاثیرگذار بوده است.

علاوه بر برگشت از پایین‌ترین سطح این هفته در 37،500 دلار گری جنسلر (Gary Gensler)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، اظهارنظرهای مثبتی در مورد صنعت رمزنگاری کرد. وی مجدداً هدف خود را از بین بردن تقلب در این اکوسیستم اعلام نمود کرد.

سطح کلیدی بیت کوین: عبور بیت کوین از 40 هزار دلار مسیر را برای 100 هزار دلار باز می‌کند

تلاش بیت کوین برای تصاحب سطح 40 هزار دلار

اکنون که قیمت بیت کوین در مسیر 40 هزار دلار حرکت می‌کند تحلیلگران و معامله گران در مورد ادامه حرکت این ارز دیجیتال برتر پیش بینی‌هایی دارند.

سطح کلیدی 40 هزار دلاری بیت کوین باید از مقاومت به حمایت تبدیل شود

برای بسیاری از معامله گران، 40،000 دلار یک سطح کلیدی برای تشخیص ادامه روند بیت کوین است. نحوه عملکرد قیمت از اینجا می‌تواند تعیین کند که بازار وارد مرحله صعودی دیگری شود. در صورت شکست در این سطح کلیدی، بیت کوین احتمالاً به آزمایش مجدد سطوح پایین‌تر خود بپردازد.

همانطور که توسط تحلیلگر رمزنگاری رکت کپیتال (Rekt Capital) اشاره شد، قیمت 40،000 دلار نزدیک به 200-EMA است. بسیار مهم است که بیت کوین بتواند بالاتر از این سطح کلیدی میانگین متحرک قیمت خود را تثبیت کند.

اگر بیت کوین نتواند این سطح کلیدی را حفظ کند، میانگین متحرک نمایی 50 روزه در 26723 دلار می‌تواند منطقه پشتیبانی بعدی را ارائه دهد. عدم حفظ این سطح احتمال اینکه BTC پایین‌ترین سطح خود در ژوئیه را آزمایش کند افزایش می‌دهد.

رکت کپیتال گفت:

“اگر BTC نتواند میانگین متحرک نمایی 200 روزه را به زودی پس بگیرد، این سطح به مقاومت تبدیل خواهد شد. این می‌تواند قیمت را تا اواسط کانال 30،000 دلار پایین بیاورد. “

بیت کوین در مرحله حساس شروع حرکت یا سقوط مجدد است

اهمیت سطح کلیدی بالای 40،000 دلار نیز توسط فوموکپ (Fomocap) تحلیلگر مستعار توییتر برجسته شد. وی در توییت خود قیمت 40،400 دلار را به عنوان یک سطح کلیدی برای تماشا مشخص کرد.

به گفته فوموکپ، قیمت بیت کوین برای تحکیم روند صعودی باید بالای 40،400 دلار بسته شود. رد شدن از این سطح، راه را برای سقوط مجدد به محدوده 30،000 دلار باز می‌کند.

بر اساس نمودار ارائه شده توسط وی، سطوح بعدی پشتیبانی زیر 37000 دلار در 34300 دلار و 32000 دلار یافت می‌شود.

معامله گران همچنان بلاتکلیف هستند

بلاتکلیفی که قیمت بیت کوین را در طول ماه ژوئیه کنترل می‌کرد، هنوز در ماه آگوست ادامه دارد. معامله گران حتی اگر سطح 40،000 دلار نیز باز پس گرفته شود، محتاط‌تر حرکت می‌کنند.

با توجه به شرایط فعلی یک حرکت مستحکم بین 40 تا 43 هزار دلار می‌تواند اعتماد را به معامله گران بازگرداند. پس از این می‌توانیم شاهد دستیابی به اوج‌های جدید باشیم. هرچند بسیاری از تحلیلگران بازار کنونی را آماده صعود می‌دانند.

گزارش بلومبرگ: قیمت بیت کوین در راه 100000 دلار است

گزارش جدیدی از بلومبرگ اینتلیجنس (Bloomberg Intelligence) نشان می‌دهد که در صورت تداوم روندهای تاریخی، قیمت بیت کوین به زودی به 100000 دلار نزدیک می‌شود.

این ماه بلومبرگ کریپتو اوت لوک “Bloomberg Crypto Outlook” مسیر آینده صعودی بیت کوین را پیش بینی می‌کند. تحلیلگران در این گزارش بیان کردند:

“ما عملکردی را مشاهده می‌کنیم که می‌تواند پادشاه ارزهای دیجیتال را به مسیر 100000 دلار بازگرداند.”

در گزارش بلومبرگ آمده است: “در حدود سه سال پس از اوج قبلی همه چیز تغییر کرده است. این تغییرات برای حفظ همان چیزی است که در بیشتر تاریخ بیت کوین وجود داشته است. افزایش قیمت‌ها، با سرعتی باور نکردنی رخ می‌دهد. عرضه بیت کوین در حال کاهش است. این در حالی است که تقاضا و پذیرش در بیشتر کشورهایی که از گفتمان باز و سرمایه داری بازار آزاد استقبال می‌کنند، رو به افزایش است. “

این گزارش خاطرنشان می‌کند که “بیت کوین در دنیایی که به این ترتیب پیش می‌رود به طلای دیجیتالی تبدیل می‌شود”. “سرمایه داری بازار آزاد از طریق دارایی‌های دیجیتالی در حال افزایش است. تا زمانی که روند پایدار معکوس نشود، دلار آمریکا و بیت کوین سرمایه‌های اصلی هستند”.

در این چشم انداز بیت کوین به کشورهای در حال توسعه مانند السالوادور و دیگر جمعیت‌هایی که تا حد زیادی بدون بانک هستند سرمایه گذاری و امنیت را ارائه می‌دهد.

طلا و بازارهای سنتی باید با BTC کنار بیایند

در مورد تقابل بیت کوین با بازارهای مالی سنتی، این گزارش می‌گوید: “هنگامی که دیدگاه‌های مخالف روندهای بلندمدت رد شوند، احتمالات اغلب به مسیرهای پایدار، که چشم انداز صعودی بیت کوین است، برمی گردند”.

این گزارش همچنین دارای گرافیک‌های بسیاری است که صعود بیت کوین را در مقایسه با کاهش بازده اوراق قرضه، قیمت طلا و آلت کوین‌ها نشان می‌دهد. این گزارش می‌گوید اگر طلا نتواند با بیت کوین پیوند بخورد بازار را از دست خواهد داد.

این گزارش به “پایه‌های فاندامنتال صعودی” بیت کوین اشاره کرد. گزارش بلومبرگ ویژگیهای این ارز را به عنوان محافظی در برابر تورم برشمارد.

“[بیت کوین] نشان دهنده پیشرفت سریع فناوری است که تورم را تحت فشار قرار می‌دهد. این ارز از دسترسی ساده مردم به پول حمایت می‌کند، که باعث تقویت بازار سهام خواهد شد.”

گزارش اطلاعاتی بلومبرگ فاینانس با مقایسه بیت کوین و نفت خام سیگنال‌های صعودی را ارائه داده است. این گزارش اظهار داشت: “نرخ هش بیت کوین و نفت خام ممکن است اشتراکات کمی داشته باشند. با این حال بازگشت ماینرها به کار می‌تواند موجب روندهای صعودی بعدی شود. درست همانگونه که در مورد نفت خام رخ می‌دهد.”

اصلاح نرخ هش به پایان رسیده است

بلومبرگ به خروج ماینرها از چین نیز اشاره کرد. در این گزارش ذکر شده است “اصلاح نرخ هش بیت کوین به احتمال زیاد کامل شده است. اگر الگوهای قبلی دوباره ظاهر شوند، احتمالاً شدیدترین سقوط در نرخ هش بیت کوین به پایان رسیده و قیمت آن همچنان در حال بهبود است. “

در ادامه این گزارش آمده است: “کاهش شدید نرخ هش منعکس کننده اختلال در کار ماینرهای چینی است. این یک افت موقت در روند کشف قیمت بیت کوین محسوب می‌شد.”

“چشم انداز رمزنگاری بلومبرگ” حتی بحث انرژی بیت کوین را مورد بحث قرار داد. در این گزارش آمده است: “تولید کربن مشکلی است که استخراج بیت کوین به حل آن کمک می کند. بیت کوین می‌تواند علاوه بر افزایش استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر به مدیریت شبکه‌های برق نیز کمک کند.”

این گزارش همچنین ارتباطات ضعیفی بین بیت کوین و بازار نفت ایجاد کرد و نوشت: “افت در بازار صعودی بیت کوین به پایان می‌رسد و پایان جهش در نفت خام ممکن است پایه‌های فاندامنتال را فراهم کند.”

بلومبرگ همچنین در مورد تسلط بیت کوین بر جایگزین‌های متمرکز مانند اتریوم اظهار داشت: “ارز دیجیتال شماره 2 به احتمال زیاد بیشتر در معرض عقب نشینی در بازار سهام است تا بیت کوین با ویژگی ذخیره ارزش”.

مطالب مرتبط
چالش بیت کوین در سطح 19 هزار دلار: آیا این نشانه ضعف بیت کوین است؟
روند صعودی قیمت بیتکوین با وجود اخبار جدید از سر گرفته شد، بیتکوین به 11400 دلار بازگشت
با جهش ناگهانی بیت کوین به بالای 60 هزار، 850 میلیون دلار از پوزیشن های شورت منحل شدند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether