کانی وست از دوستداران بیت کوین در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا

کانی وست که از دوستداران بیت کوین است دوباره برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده آمریکا وارد میدان می شود : در صورت موفقیت، وست به اولین رئیس جمهور طرفدار بیت کوین در تاریخ ایالات متحده آمریکا تبدیل می شود.

کانی وست از دوستداران بیت کوین در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا

رپر و کارآفرین معروف امریکایی، کانی وست Kanye West به تازگی نامزد شدن خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده امریکا را اعلام کرده است.

این تهیه کننده برای اولین بار در سخنرانی MTV در سال 2016 به این هدف خود اشاره کرد اما این اقدام را تا سال 2019 به تأخیر انداخت.

کانی یکی از طرفداران شناخته شده فن آوری های غیرمتمرکز و بیت کوین است و در صورت موفقیت در انتخابات نوامبر، اولین رئیس جمهور آمریکا است که طرفدار بیت کوین خواهد بود.


شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد : 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


رپر، تهیه‌کننده موزیک و کارآفرین آمریکایی، کانی وست به تازگی اعلام کرده است که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به عنوان کاندیدا شرکت خواهد کرد.

وست که با نام “ییزی Yeezy” نیز شناخته می شود، امروز صبح این خبر را در توییترش منتشر کرد، این بمب خبری در معرض دید تقریباً 30 میلیون دنبال کننده اش قرار گرفت.

آیا یکی از دوستداران بیت کوین و ارزهای دیجیتال می تواند رییس جمهور آمریکا شود؟

او در پلتفرم رسانه ای محبوب رئیس جمهور فعلی گفت :

“اکنون باید به وعده آمریکا بزرگ، با اعتماد به خداوند، متحد کردن بینش و ساختن آینده خود تحقق بخشیم.” و با این نوشته که”من در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده هستم! # 2020VISION.” ” همه را شگفت زده کرد.

این می تواند برای بیت کوین خبر خوبی باشد. وست در مصاحبه ای با شخصیت تلویزیونی Charlamagne در سال 2018 ، از نارضایتی خود از سبک پرداخت 20 دلاری گفت و خاطرنشان كرد :

این امر برای او یادآور دوران بردگی است و باعث می شود او بیت کوین را ترجیح دهد.

تا کنون، جامعه توئیتر تا حد زیادی نسبت به این اعلامیه واکنش مثبت نشان داده است، و وست درحال حاضر از حمایت چندین نام بزرگ از جمله بنیانگذار تسلا و SpaceX ایلان ماسک و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جان مک آفی برخوردار است.

کانی وست از دوستداران بیت کوین در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا
کانی وست از دوستداران بیت کوین در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا

تصمیمی که چهار سال است گرفته شده

این اولین باری نیست که کانی، طرفدار شناخته شده و از دوستداران بیت کوین و سایر فناوری های غیر متمرکز، اعلام کرده است که قصد دارد برای ریاست جمهوری کاندید شود.

در جشنواره جوایز موسیقی MTV 2015 ، كانی همچنین اعلام كرد كه وی برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 نامزد خواهد شد. كانی در نمایش این جایزه سالانه گفت : “من تصمیم گرفتم كه در سال 2020 ، نامزد ریاست جمهوری شوم.”

اما به نظر می رسید که این برنامه ها پس از آنکه وست در نوامبر سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات 2024 شرکت کند، به حالت تعلیق درآمده است.

علیرغم این، اکنون به نظر می رسد که وست از این تأخیر پا پس کشیده است و اکنون می خواهد علیه دونالد ترامپ میلیاردر، دوست دیرینه ی خود در کارزارهای تبلیغاتی مبارزه کند.

با این حال، مردم آنقدر مطمئن نیستند که ادعای او واقعی است. از این گذشته، به نظر نمی رسد که کانی نام خود را در کمیسیون فدرال انتخابات (FEC)یک آژانس فدرال ثبت کرده باشد.

وظیفه این کمیسیون این است که از پیروی نامزدها از قانون مبارزات انتخاباتی فدرال، اطمینان حاصل کند. وست در ابتدا ادعا كرد كه وی با استفاده از نام “مسیحی نابغه میلیاردر كانی وست” ثبت نام کرده است، اما نه این نام و نه نام واقعی او در FEC ثبت نشده است.

نیت کانی وست برای انتخابات توسط یوتوبر محبوب ( Marques Brownlee MKBHD) نیز تکرار شد، که فکر می کند کانی “ممکن است کمی دیر برای شرکت در این انتخابات وارد میدان شده باشد”.

با این وجود، در صورت موفقیت، كانی با موضع گیری مثبت در مورد بیت کوین به اولین رئیس جمهور تاریخ امریکا تبدیل می شود که به طور بالقوه مشروعیت بیشتری را به اولین و نیز محبوب ترین رمزنگاری خواهد افزود.

5/5 (1 نظر)

درباره ی رضا باغانی

علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال - نویسنده و همکار بیت پارس

مطلب پیشنهادی

لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود

لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود

انجمن لیبرا، مدیر سابق OCC را به عنوان مشاور اصلی استخدام می‌کند. روسیه بیت کوین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *