حجم سرمایه بازار بیت کوین به تنهایی با Netflix و AT&T رقابت می کند

حجم سرمایه بازار بیت کوین، ارزشی به اندازه برخی از شرکت های عظیم با نام های شناخته شده و جهانی دارد.حجم بازار بیت کوین به بیش از 200 میلیارد دلار رسیده است که این امر آن را در کنار نام های معروف بورس سهام مانند Netflix و AT&T قرار داده است.

حجم سرمایه بازار بیت کوین به تنهایی با Netflix و AT&T رقابت می کند

اگر سطح قیمتها به اوج قیمتی که در اواخر سال 2017 شاهد بودیم برسد، این بازار بیت کوین می تواند از نظرحجم رقیب JP Morgan Chase شود.

حجم بازار بیش 40 میلیارد دلاری اتریوم نیز آن را نزدیک به اسامی شناخته شده ای مانند دل “Dell”و چارلز شواب قرار داده است.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


بیتکوین بزرگترین رمز رمزگذاری از نظر سرمایه در بازار است. اما واقعاً این به چه معنی است؛ این حجم پول به نظر غیرقابل باور است، حجم بازار آن با برخی از شناخته شده ترین شرکت های جهان رقابت می کند.

حجم سرمایه بازار بیت کوین با Netflix و AT&T رقابت می کند
حجم سرمایه بازار بیت کوین با Netflix و AT&T رقابت می کند

حجم بازاربیت کوین با افزودن ارزش تمام سهام، توکنها یا سکه های ضرب شده با قیمت فعلی بازار اندازه گیری می شود. حجم بازار بیت کوین 216 میلیارد دلار است و هنوز هم در حال بزرگتر شدن است، زیرا سرمایه گذارانی که از اوایل سال 2018 از این بازار خارج شده بودند با نمودار شدن نشانه های بازار افزایشی جدید دوباره به این بازار بازمی گردند.

حجم سرمایه ی بازار فعلی بیتکوین

حجم سرمایه ی بازار فعلی بیتکوین با امثال Netflix بزرگترین شرکت استریم و AT&T غول ارتباطی، اسامی پرآوازه ای که در رأس صنایع مربوطه خود قرار دارند، برابری می کند.

بازار بیت کوین در دسامبر 2017 با بیش از 300 میلیارد دلار به اوج خود رسید. اگر قیمت ها امروز نیز به همان اندازه افزایش یابد، بزرگترین رمزارز از نظر حجم سرمایه در جهان با کسب و کارهایی مانند JP Morgan Chase و Mastercard که به ترتیب در بازار سرمایه هایی به حجم 302 و 328 میلیارد دلار رقابت خواهد کرد.

به نظر می رسد رویای طرفداران آن که مدت ها است خواب جایگزینی موسسات مالی سنتی مانند بانک ها و شرکت های کارت اعتباری با راه حل غیرمتمرکز خود را در سر می پرورانند، به حقیقت خواهد پیوست.


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

وضعیت بازار اتریوم در مقابل حجم سرمایه بازار بیت کوین

اتریوم، که در سال 2015 راه اندازی شد، مطمئناً از حجم سرمایه ی بازار بیت کوین کوچکتر است و حجمی حدود 44 میلیارد دلار سرمایه در بازار دارد. با این وجود، این پروتكل با کسب و کارهای با سابقه ای مانند شرکت کامپیوتری دل و شركت خدمات مالی چارلز شواب رقابت می کند، كه هر دو هزاران نفر را در سرتاسر جهان استخدام می كنند و سالانه ده ها میلیارد دلار درآمد دارند.

اکثر شرکت های حاضر در باشگاه میلیاردرها، سالها و میلیاردها برای ساختن امپراتوری های خود صرف کرده اند و میلیون ها دلار برای ایجاد زیرساخت های اختصاصی و رویه های تجاری سرمایه گذاری می کنند. از این گذشته، نکته جالب تر اینکه بیت کوین و اتریوم با سابقه ای به مراتب کمتر با کد کاملاً متن باز و جوامع رشد یافته ارگانیک برای افزایش ارزش کلی با برخی از شناخته شده ترین کسب و کارهای ایالات متحده و جهانی رقابت کرده اند.

5/5 (2 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

به دنبال یک صعود دیگر، قیمت بیت‌کوین توانسته است به سطوحی برسد که از ژانویه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *