قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  استخراج یا ماینینگ  »  آموزش استخراج  »  استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می‌شود؟

استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می‌شود؟

ماینینگ یا استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می‌شود؟ نرم افزار هوشمند Computta یک برنامه ماینینگ رایگان است که به راحتی راه اندازی می‌شود.

شما می‌توانید آن را در تمام رایانه هایی که در اختیار دارید نصب کنید تا درآمدهای پس زمینه لپ تاپ خود را چند برابر کنید. استخراج بیت کوین با computta، تنها با دو کلیک نرم افزار، شروع به کار می‌کند.

استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta، ساده ترین برنامه برای بارگیری در رایانه شما و شروع به ماینینگ در کمتر از 5 دقیقه است. شما می‌توانید این برنامه را با حساب کاربری خود روی تمام رایانه هایتان نصب کنید.

نرم افزار Computta یکی از برنامه‌‌‌های قوی در حوزه ماینینگ بیت کوین می‌باشد که به سادگی از طریق اینترنت و از وبسایت computta.com دانلود شده و به راحتی نصب می‌شود.

ثبت نام در سایت computta

پلتفرم Computta بهترین سایت استخراج بیت کوین با computta، می‌باشد که با در نظر گرفتن قدرت رایانه خود می‌توانید استخراج بیت کوین را از طریق آن انجام دهید.

نرم افزار Computta برای ماینینگ بیت کوین کاملا امن بوده و از کارایی بالایی برخوردار است. این نرم افزار، کاملاً اتوماتیک کار می‌کند و دارای رابط کاربری هوشمندی است که امکان تنظیم حجم مورد نیاز رایانه جهت استخراج بیت کوین را دارد.

هرچند که در مقالات پیشین از جمله مقاله: ماینینگ بیت کوین با کامپیوتر خانگی، ماینینگ بیت کوین با لپ تاپ و ماینینگ بیت کوین با گوشی موبایل به مضرات این کار اشاره کرده بودیم ولی به هر حال ترجیح دادیم تا در این مقاله صرفا Computta را معرفی کنیم ولی تشویق به استفاده از دستگاه‌‌‌های ضعیف خانگی برای استخراج یا ماینینگ نداریم.

پلتفرم استخراج بیت کوین با computta، ادعا می‌کند که یک رایانه معمولی به طور متوسط 22.80 دلار در هر ماه تولید می‌کند و یک رایانه توسط بازی به طور متوسط ماهانه 78 دلار تولید می‌نماید.

هر کاربر می‌تواند تا 6 نفر را برای کار با این نرم افزار دعوت کند که در اینصورت درآمد سه ماهه به 180 دلار می‌رسد. تعداد اعضا پلتفرم با 50 مراجعه شخصی، می‌تواند یک شبکه ارجاعی از 2960 ارجاع فرعی ایجاد کند.

پس از آنکه برنامه استخراج بیت کوین با computta، را روی لپ تاپ خود نصب نمودید، لازم است آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید و آماده کار شوید.

برای شروع کار، می‌توانید جهت کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر به قسمت راهنمایی سایت مراجعه کنید.

اگر آیکون برنامه را در صفحه نمایشگر خود در کنار ساعت ویندوز بگذارید، برنامه استخراج بیت کوین با computta، به طور خودکار برای شما شروع به درآمدزایی می‌کند.

استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta

چگونه استخراج بیت کوین با computta را شروع کنیم؟

نرم افزار هوشمند Computta یک برنامه ماینینگ رایگان است که به راحتی راه اندازی می‌شود. شما می‌توانید آن را در تمام رایانه هایی که در اختیار دارید نصب کنید تا درآمدهای منفعل خود را چند برابر کنید که تنها با دو کلیک نرم افزار، در پس زمینه لپ تاپ شما، شروع به کار می‌کند.

برنامه استخراج بیت کوین با computta، تا زمانی که مشغول به کار باشد می‌تواند تا صد در صد درآمد پس زمینه واقعی را از رایانه شما تولید کند و برای این کار هیچگونه مشارکت انسانی لازم ندارد. این نرم افزار همه آنچه را که برای پشتیبانی از شبکه تولید ارز دیجیتال و دریافت پاداش پولی لازم است، با خود دارد.


شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد: 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

راهنمای جامع استخراج بیت کوین با سرور مجازی


البته بایستی بدانید که در حال حاضر استخراج بیت کوین با لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی سود بسیار ناچیزی دارد ولی اگر در این نرم افزار زیرمجموعه گیری زیادی انجام شود شاید یک چیزی در بیاید ولی بازهم بیت پارس توصیه ای برای فعالیت در چنین سیستم هایی ندارد. این مقاله فقط جهت معرفی و شناخت است.

دستگاه‌‌‌های در حال کار با نرم افزار Computta کدامند؟

گزینه “دستگاه‌‌‌های من” یا “My Devices” در نوار ابزار صفحه اصلی ماینر هوشمند Computta تمام دستگاه‌‌‌های متصل به خود را نشان می‌دهد.

اینها دستگاه هایی است که تحت حساب کاربری شما و در حال کار برای استخراج بیت کوین با computta، هستند.

در زیر حسابِ شما، سهم برآورد شده از هر دستگاه به صورت جداگانه با نوارهای آبی در نوار ابزار نشان داده خواهد شد.

با یک نگاه متوجه خواهید شد که آیا چند دستگاه دیگر تحت حساب کاربری شما در حال حاضر متصل هستند و آیا اکنون آنها در حال تولید درآمد برای شما می‌باشند. اگر در حال درآمد باشند توسط حباب‌‌‌های کوچک آبی نشان داده می‌شود.

بارگیری نرم افزار computta

بارگیری نرم افزار computta

اشخاص زیر شاخۀ کاربر اصلی کدامند؟

نوار ابزار ” My Referrals ” یا “ارجاع من” در صفحه اصلی نرم افزار هوشمند استخراج بیت کوین با computta، تمام دستگاه‌‌‌های کاربران ارجاع شده توسط شما را که در حال حاضر دارای نرم افزار ماینر هستند و سهمی‌از درآمد آنها به عنوان کمیسیون به شما داده می‌شود، نشان می‌دهد.

تعداد دستگاه‌‌‌های زیر شاخه، جداگانه در کلیه ردیف‌‌‌های زیرِ حساب شما به صورت نوارهای آبی در نوار ابزار نشان داده می‌شود. در صورت وجود تعداد زیاد کاربران، تعداد دقیق آنها در وسط نوار “ارجاع من” نشان داده می‌شود.

با یک نگاه مشاهده خواهید کرد که چه تعداد کاربر ارجاع شده در زیر حساب شما، در حال حاضر متصل هستند و آیا اکنون آنها کمیسیونی را برای شما ایجاد می‌کنند.

اگر توسط برنامه استخراج بیت کوین با computta، درآمدی ایجاد شود حباب‌‌‌های کوچک آبی در حال اجرا در زمان واقعی نشان داده می‌شوند.

نمایش گزینه‌‌‌های نرم افزار computta

نمایش گزینه‌‌‌های نرم افزار computta

گزینه دستگاه‌ها چه چیزی را نشان می‌دهد؟

گزینه “Devices” یا “دستگاه ها” به معنی تمام رایانه‌‌‌های شما است که برنامه استخراج بیت کوین با computta در آن کار می‌کند.

می‌توانید برنامه هوشمند Computta را در هرتعداد دستگاه‌‌‌های رایانه ای که به آنها دسترسی دارید نصب و اجرا کنید.

هنگام نصب بر روی دستگاه جدید، فقط نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و نرم افزار، این دستگاه جدید را به حساب شما اضافه می‌کند.

پلتفرم استخراج بیت کوین با computta، در واقع پیشنهاد می‌کند که این نرم افزار را بر روی هر رایانه ای که در اختیار دارید نصب کنید تا بتوانید درآمد منفعل پس زمینه خود را از تمام رایانه‌‌‌های خود افزایش دهید.

هر رایانه تحت حساب شما ردیابی می‌شود و تمام درآمد خود را در زمان واقعی تحت ستون “دستگاه‌‌‌های من” در صفحه اصلی برنامه ماینر مشاهده خواهید کرد.

چگونه می‌توان درآمد حاصل از استخراج بیت کوین با Computta را برداشت کرد؟

قبل از اینکه بتوانید درآمد حاصل از استخراج بیت کوین با computta، را برداشت کنید باید وجوه خود را از موجودی فعلی خود به کیف پول Computta منتقل کنید.

برای این کار فقط وارد قسمت اعضاء خود شوید، به برگه پرداخت‌ها بروید و روی دکمه سبز “ارسال به کیف پول” کلیک کنید.

اینکار وجوه شما را به کیف پول ارسال می‌کند و شما بلافاصله آنها را در تب Wallet در زیر برگه موجودی، در آنجا مشاهده خواهید کرد. اکنون می‌توانید توسط برنامه استخراج بیت کوین با computta، درخواست پرداخت وجه را صادر کنید.

انتقال BTC چگونه انجام می‌گردد؟

1- وارد حساب اعضا در Computta.com شوید.

ثبت نام در سایت computta

2- در برگه پرداخت در نوار ابزار کلیک کنید و کمی‌در صفحه پایین بروید.

3- در فرم موجود در برنامه استخراج بیت کوین با computta، برای انتقال بیت کوین، مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و روی پرداخت من کلیک کنید.

4- سپس یک ایمیل تأیید کننده برای شما ارسال می‌شود که می‌خواهد جزئیات پرداخت شما را تأیید کند. برای تأیید آن باید روی پیوندی در آن ایمیل کلیک کنید.

5- درخواست شما به صورت خودکار پردازش می‌شود. طی 24 ساعت یا کمتر، شما یک ایمیل تأیید را با شناسه معامله پرداخت خود دریافت خواهید کرد که می‌توانید بصورت آنلاین بررسی کنید.

6- شما بسته به بار شبکه بیت کوین، مبلغ درخواستی حاصل از استخراج بیت کوین با computta، را طی 24 تا 48 ساعت دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط
کریپتو جکینگ (Cryptojacking) چیست؟ چه راه‌هایی برای شناسایی و جلوگیری از آن وجود دارد؟
استخراج بیت کوین با GPU
ماینینگ بیت کوین با لپ تاپ و کامپیوتر شخصی
فرستادن دیدگاه
 • محمد عبدی
  5 ماه پیش پاسخ

  با سلام من در این برنامه حدود 4.77 m BTCدارم خواستم بدونم به دلار چقدر میشه و اینکه میشه ازش چیز خاصی درآورد

 • ما را دنبال کنید
  ویدیو کلیپ های آموزشی
  ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
  فیلم آموزش بایننس
  ویدیوی آموزشی تتر Tether
  ویدیوی آموزشی مونرو Monero
  آینده ارز دیجیتال کاردانو
  ترید و سرمایه گذاری
  ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
  توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
  نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
  راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021
  بررسی ربات Shrimpy : ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدیریت پورتفولیو اجتماعی