قیمت بیت کوین
۷۶۳,۳۸۱,۸۰۴تومان
30,535دلار
5.07
قیمت اتریوم
۳۱,۵۱۵,۵۵۲تومان
1,260.72دلار
5.88
قیمت تتر
۲۵,۰۳۲تومان
1دلار
0.02
قیمت پولکادات
۳۸۹,۵۶۹تومان
15.58دلار
8.25
خانه  »  استخراج یا ماینینگ  »  آموزش استخراج  »  استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می شود؟

استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می شود؟

آموزش استخراج نرم افزارهای استخراج
سعید درویشی
8 اردیبهشت 99
۱
255
ماینینگ یا استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta چگونه انجام می شود؟ نرم افزار هوشمند Computta یک برنامه ماینینگ رایگان است که به راحتی راه اندازی می شود.

شما می توانید آن را در تمام رایانه هایی که در اختیار دارید نصب کنید تا درآمدهای پس زمینه لپ تاپ خود را چند برابر کنید. استخراج بیت کوین با computta، تنها با دو کلیک نرم افزار، شروع به کار می کند.

استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta، ساده ترین برنامه برای بارگیری در رایانه شما و شروع به ماینینگ در کمتر از 5 دقیقه است. شما می توانید این برنامه را با حساب کاربری خود روی تمام رایانه هایتان نصب کنید.

نرم افزار Computta یکی از برنامه های قوی در حوزه ماینینگ بیت کوین می باشد که به سادگی از طریق اینترنت و از وبسایت computta.com دانلود شده و به راحتی نصب می شود.

ثبت نام در سایت computta

پلتفرم Computta بهترین سایت استخراج بیت کوین با computta، می باشد که با در نظر گرفتن قدرت رایانه خود می توانید استخراج بیت کوین را از طریق آن انجام دهید.

نرم افزار Computta برای ماینینگ بیت کوین کاملا امن بوده و از کارایی بالایی برخوردار است. این نرم افزار، کاملاً اتوماتیک کار می کند و دارای رابط کاربری هوشمندی است که امکان تنظیم حجم مورد نیاز رایانه جهت استخراج بیت کوین را دارد.

هرچند که در مقالات پیشین از جمله مقاله : ماینینگ بیت کوین با کامپیوتر خانگی ، ماینینگ بیت کوین با لپ تاپ و ماینینگ بیت کوین با گوشی موبایل به مضرات این کار اشاره کرده بودیم ولی به هر حال ترجیح دادیم تا در این مقاله صرفا Computta را معرفی کنیم ولی تشویق به استفاده از دستگاه های ضعیف خانگی برای استخراج یا ماینینگ نداریم.

پلتفرم استخراج بیت کوین با computta، ادعا می کند که یک رایانه معمولی به طور متوسط 22.80 دلار در هر ماه تولید می کند و یک رایانه توسط بازی به طور متوسط ماهانه 78 دلار تولید می نماید.

هر کاربر می تواند تا 6 نفر را برای کار با این نرم افزار دعوت کند که در اینصورت درآمد سه ماهه به 180 دلار می رسد. تعداد اعضا پلتفرم با 50 مراجعه شخصی، می تواند یک شبکه ارجاعی از 2960 ارجاع فرعی ایجاد کند.

پس از آنکه برنامه استخراج بیت کوین با computta، را روی لپ تاپ خود نصب نمودید، لازم است آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید و آماده کار شوید.

برای شروع کار، می توانید جهت کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر به قسمت راهنمایی سایت مراجعه کنید.

اگر آیکون برنامه را در صفحه نمایشگر خود در کنار ساعت ویندوز بگذارید، برنامه استخراج بیت کوین با computta، به طور خودکار برای شما شروع به درآمدزایی می کند.

استخراج بیت کوین با computta

استخراج بیت کوین با computta

چگونه استخراج بیت کوین با computta را شروع کنیم؟

نرم افزار هوشمند Computta یک برنامه ماینینگ رایگان است که به راحتی راه اندازی می شود. شما می توانید آن را در تمام رایانه هایی که در اختیار دارید نصب کنید تا درآمدهای منفعل خود را چند برابر کنید که تنها با دو کلیک نرم افزار، در پس زمینه لپ تاپ شما، شروع به کار می کند.

برنامه استخراج بیت کوین با computta، تا زمانی که مشغول به کار باشد می تواند تا صد در صد درآمد پس زمینه واقعی را از رایانه شما تولید کند و برای این کار هیچگونه مشاركت انسانی لازم ندارد. این نرم افزار همه آنچه را که برای پشتیبانی از شبکه تولید ارز دیجیتال و دریافت پاداش پولی لازم است، با خود دارد.


شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

راهنمای جامع استخراج بیت کوین با سرور مجازی


البته بایستی بدانید که در حال حاضر استخراج بیت کوین با لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی سود بسیار ناچیزی دارد ولی اگر در این نرم افزار زیرمجموعه گیری زیادی انجام شود شاید یک چیزی در بیاید ولی بازهم بیت پارس توصیه ای برای فعالیت در چنین سیستم هایی ندارد. این مقاله فقط جهت معرفی و شناخت است.

دستگاه های در حال کار با نرم افزار Computta کدامند؟

گزینه “دستگاه های من” یا “My Devices” در نوار ابزار صفحه اصلی ماینر هوشمند Computta تمام دستگاه های متصل به خود را نشان می دهد.

اینها دستگاه هایی است که تحت حساب کاربری شما و در حال کار برای استخراج بیت کوین با computta، هستند.

در زیر حسابِ شما، سهم برآورد شده از هر دستگاه به صورت جداگانه با نوارهای آبی در نوار ابزار نشان داده خواهد شد.

با یک نگاه متوجه خواهید شد که آیا چند دستگاه دیگر تحت حساب کاربری شما در حال حاضر متصل هستند و آیا اکنون آنها در حال تولید درآمد برای شما می باشند. اگر در حال درآمد باشند توسط حباب های کوچک آبی نشان داده می شود.

بارگیری نرم افزار computta

بارگیری نرم افزار computta

اشخاص زیر شاخۀ کاربر اصلی کدامند؟

نوار ابزار ” My Referrals ” یا “ارجاع من” در صفحه اصلی نرم افزار هوشمند استخراج بیت کوین با computta، تمام دستگاه های کاربران ارجاع شده توسط شما را که در حال حاضر دارای نرم افزار ماینر هستند و سهمی از درآمد آنها به عنوان کمیسیون به شما داده می شود، نشان می دهد.

تعداد دستگاه های زیر شاخه، جداگانه در کلیه ردیف های زیرِ حساب شما به صورت نوارهای آبی در نوار ابزار نشان داده می شود. در صورت وجود تعداد زیاد کاربران، تعداد دقیق آنها در وسط نوار “ارجاع من” نشان داده می شود.

با یک نگاه مشاهده خواهید کرد که چه تعداد کاربر ارجاع شده در زیر حساب شما، در حال حاضر متصل هستند و آیا اکنون آنها کمیسیونی را برای شما ایجاد می کنند.

اگر توسط برنامه استخراج بیت کوین با computta، درآمدی ایجاد شود حباب های کوچک آبی در حال اجرا در زمان واقعی نشان داده می شوند.

نمایش گزینه های نرم افزار computta

نمایش گزینه های نرم افزار computta

گزینه دستگاه ها چه چیزی را نشان می دهد؟

گزینه “Devices” یا “دستگاه ها” به معنی تمام رایانه های شما است که برنامه استخراج بیت کوین با computta در آن کار می کند.

می توانید برنامه هوشمند Computta را در هرتعداد دستگاه های رایانه ای که به آنها دسترسی دارید نصب و اجرا کنید.

هنگام نصب بر روی دستگاه جدید، فقط نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و نرم افزار، این دستگاه جدید را به حساب شما اضافه می کند.

پلتفرم استخراج بیت کوین با computta، در واقع پیشنهاد می کند که این نرم افزار را بر روی هر رایانه ای که در اختیار دارید نصب کنید تا بتوانید درآمد منفعل پس زمینه خود را از تمام رایانه های خود افزایش دهید.

هر رایانه تحت حساب شما ردیابی می شود و تمام درآمد خود را در زمان واقعی تحت ستون “دستگاه های من” در صفحه اصلی برنامه ماینر مشاهده خواهید کرد.

چگونه می توان درآمد حاصل از استخراج بیت کوین با Computta را برداشت کرد؟

قبل از اینکه بتوانید درآمد حاصل از استخراج بیت کوین با computta، را برداشت کنید باید وجوه خود را از موجودی فعلی خود به کیف پول Computta منتقل کنید.

برای این کار فقط وارد قسمت اعضاء خود شوید، به برگه پرداخت ها بروید و روی دکمه سبز “ارسال به کیف پول” کلیک کنید.

اینکار وجوه شما را به کیف پول ارسال می کند و شما بلافاصله آنها را در تب Wallet در زیر برگه موجودی، در آنجا مشاهده خواهید کرد. اکنون می توانید توسط برنامه استخراج بیت کوین با computta، درخواست پرداخت وجه را صادر کنید.

انتقال BTC چگونه انجام می گردد؟

1- وارد حساب اعضا در Computta.com شوید.

ثبت نام در سایت computta

2- در برگه پرداخت در نوار ابزار کلیک کنید و کمی در صفحه پایین بروید.

3- در فرم موجود در برنامه استخراج بیت کوین با computta، برای انتقال بیت کوین، مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و روی پرداخت من کلیک کنید.

4- سپس یک ایمیل تأیید کننده برای شما ارسال می شود که می خواهد جزئیات پرداخت شما را تأیید کند. برای تأیید آن باید روی پیوندی در آن ایمیل کلیک کنید.

5- درخواست شما به صورت خودکار پردازش می شود. طی 24 ساعت یا کمتر، شما یک ایمیل تأیید را با شناسه معامله پرداخت خود دریافت خواهید کرد که می توانید بصورت آنلاین بررسی کنید.

6- شما بسته به بار شبکه بیت کوین، مبلغ درخواستی حاصل از استخراج بیت کوین با computta، را طی 24 تا 48 ساعت دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط
استخراج بیت کوین با FPGA، Lancelot
4 لپ تاپ مناسب ماینینگ، نحوه استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده لپ تاپ
استخراج بیت کوین با cryptotab browser
فرستادن دیدگاه
 • محمد عبدی
  2 ماه پیش پاسخ

  با سلام من در این برنامه حدود 4.77 m BTCدارم خواستم بدونم به دلار چقدر میشه و اینکه میشه ازش چیز خاصی درآورد

 • ما را دنبال کنید
  ویدیو کلیپ های آموزشی
  ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
  ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
  ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
  فیلم آموزش بلاک چین
  آموزش بیت کوین به صورت ساده
  ترید و سرمایه گذاری
  بیت کوین و دیفای با یکدیگر بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت رهبری می‌کنند
  درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
  سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
  قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
  سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه