قیمت بیت کوین
۱,۲۴۷,۵۹۶,۱۹۱تومان
50,572دلار
4.30
قیمت اتریوم
۴۱,۱۰۳,۸۵۶تومان
1,665.97دلار
5.83
قیمت تتر
۲۴,۶۶۹تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۹۲۹,۹۶۴تومان
240.40دلار
5.89
خانه  »  استخراج یا ماینینگ  »  آموزش استخراج  »  استخراج بیت کوین با cryptotab browser چگونه است ؟

استخراج بیت کوین با cryptotab browser چگونه است ؟

استخراج بیت کوین با cryptotab browser

استخراج بیت کوین با cryptotab browser چگونه است ؟ چند وقتی می شود که در شبکه های اجتماعی و به خصوص در اینستاگرام افراد زیادی در صفحات مخصوص به خودشان استخراج بیت کوین با cryptotab browser ( مرورگر کریپتو تب ) را تبلیغ گسترده می کنند و حتی از سودآور بودن آن اطلاع می دهند. آیا به نظر شما استخراج بیت کوین با مرورگر کریپتو تب کار عاقلانه ای است و سود سرشاری دارد؟

استخراج بیت کوین با cryptotab browser

مرورگر کریپتو تب چیست؟ یک مرورگر اینترنتی است مانند : گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس که بوسیله آن می توانید وب سایت ها را بر پهنای گسترده شبکه اینترنت جستجو کنید.

ولی کریپتو تب به غیر از اینکه یک مرورگر اینترنتی است بوسیله آن می توانید بیت کوین استخراج یا ماین کنید. پس از ثبت نام در آن می توانید از سخت افزار گوشی تلفن همراه و یا سخت افزار کامپیوتر خانگی خودتان استفاده کنید و بیت کوین بدست آورید.

ولی این کار ضمن آنکه هیچگونه سودی برای شما ندارد بلکه ضرر و زیان زیادی نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

در حال حاضر سختی شبکه بیت کوین به حدی بالا رفته است که تنها بوسیله دستگاه های مخصوص استخراج بنام دستگاه های اسیک Asic که سخت افزار بسیار قدرتمندی دارند ، قادر به استخراج بیت کوین با سود خواهید بود.

استفاده از تلفن همراه ، لپ تاپ و یا کامپیوترهای خانگی برای استخراج یا ماینینگ بیت کوین ضمن اینکه بیت کوین بسیار ناچیزی در مدت زمان طولانی عاید شما می کند ، بدلیل فشار بیش از حد به سخت افزارهای دستگاه های شما می تواند سبب آسیب جدی به تلفن همراه یا لپ تاپ شود.

بنابراین توصیه ما به شما این است که فریب اینگونه تبلیغات اینترنتی را نخورید و زمان و هزینه های خودتان را بیهوده از دست ندهید.

روش کار با مرورگر cryptotab browser

اغلب افرادی که سعی در جذب شما بعنوان یک طعمه یا زیرمجموعه دارند، به شما می گویند :

اگر بتوانی زیرمجموعه گیری کنی ، استخراج بیت کوین با cryptotab می تواند سود زیادی برای شما داشته باشد.

این نگرش نیز از دیدگاه ما کاملا اشتباه است. زیرا زیرمجموعه گیری در این سیستم بدون دادن آگاهی لازم از آسیب رسیدن به سخت افزار تلفن همراه یا لپ تاپ افرادی که زیرمجموعه قرار می گیرند ، ضمن اینکه کار پسندیده ای نیست پس از گذشت چند روز خود آنها متوجه می شوند که این سیستم سود بسیار ناچیزی دارد و کنار می کشند.

کسب درآمد از استخراج بیت کوین با cryptotab به حدی ناچیز است که اگر شما زمان خودتان را برای مطالعه یک وب سایت با اطلاعات سودمند هزینه کنید قطعا سود بیشتری برای شما دارد.

ولی اگر پس از دیدن این مطالب باز هم اصرار به کار کردن با مرورگر کریپتو تب برای استخراج بیت کوین را دارید تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا آموزش های لازم را فرا گیرید.

استخراج بیت کوین با cryptotab browser

آموزش ثبت نام و روش کار از طریق استخراج بیت کوین با cryptotab

مرحله 1 – رفتن به وب سایت مرورگر کریپتو تب به آدرس اینترنتی : cryptobrowser.site و یا کلیک بر روی لینک رفرال یک شخصی که قصد دارید زیرمجموعه آن شوید.

در صورتی که زیرمجموعه کسی شوید از درآمد شما طبق عکس زیر به آنها نیز درصدی تعلق می گیرد.

کسب سود از طریق زیرمجموعه گیری در مرورگر کریپتو تب

کسب سود از طریق زیرمجموعه گیری در مرورگر کریپتو تب

پس از ورود به وب سایت کریپتو تب اگر قصد استخراج یا ماینینگ بیت کوین را بر روی تلفن همراه خودتان دارید ، اپلیکیشن اندروید یا ios را با توجه به نوع سیستم عامل تلفن همراه خودتان دانلود و نصب کنید و در صورتی که قصد دارید تا بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی خودتان استخراج را انجام دهید ، نرم افزار مخصوص سیستم عامل ویندوز را دانلود و نصب کنید.

مرحله 2 – نرم افزار مربوط به کریپتو تب را اجرا کنید. پس از باز شدن مرورگر در بالای سمت چپ یک آیکون که علامت خود مرورگر هست و شبیه به علامت © است را کلیک کنید. آنگاه می توانید با روش کردن حالت ماینینگ از سخت افزار خودتان برای استخراج بیت کوین بهره ببرید.

ایجاد حساب کاربری در کریپتو تب

ایجاد حساب کاربری در کریپتو تب

به محض اجرای حالت ماینینگ، سیستم شما بسیار کند می شود و برای رفع کندی سیستم بهتر است که از تمام ظرفیت سخت افزار خودتان برای ماینینگ یا استخراج بیت کوین استفاده نکنید زیرا می تواند آسیب جدی به آنها وارد کند. پس بهتر است با 50 درصد قدرت سخت افزار خودتان استخراج را انجام دهید که در همان بخش بوسیله یک زبانه قابل تنظیم است.

مرحله 3 – برای اینکه حساب کاربری شما بر روی مرورگر کریپتو تب به صورت ذخیره بماند تا اگر یک زمانی این نرم افزار پاک شد ، میزان بیت کوین استخراج شده شما از بین نرود و یا تعداد زیرمجموعه های شما ، بهتر است تا یک حساب کاربری از طریق ایمیل باز کنید.

مرورگر کریپتو تب راهی بیهوده و زمان بر برای استخراج یا ماینینگ بیت کوین

برای باز کردن حساب کاربری و ذخیره اطلاعات استخراج بیت کوین در داخل مرورگر توسط آن، بهتر است که در بالای سمت چپ آیکونی که شبیه یک آدمک بدون صورت است را و در کنار آیکون مرحله 2 قرار دارد ، کلیک کنید و مراحل ثبت نام کاربری خودتان را انجام دهید.

تا اینجا یاد گرفتیم که چگونه می توان استخراج بیت کوین با cryptotab را انجام داد.

یکی از دوستان ما چندی پیش از میزان درآمدش در مرورگر کریپتو تب عکسی را برای ما ارسال کرد که در زیر آن را مشاهده می کنید :

میزان درآمد یک نفر از طریق استخراج بیت کوین با cryptotab

میزان درآمد یک نفر از طریق استخراج بیت کوین با cryptotab

توجه کنید که با حدود 21 نفر زیرمجموعه و بیش از 4 ماه فعالیت مستمر با لپ تاپ تنها توانسته است مبلغ 0.0645 دلار معادل حدود 6.5 سنت را کسب درآمد کند. با دلار امروزی معادل هر دلار 16000 تومان این درآمد می شود 1032 تومان برای 4 ماه.

عرض کردیم خدمت شما بزرگواران که استخراج بیت کوین با cryptotab فقط وقت تلف کردن است.

اگر موفق شوید تعداد زیادی هم زیرمجموعه بگیرید نهایت فعالیت آنها 2 تا سه روز است زیرا خودشان متوجه می شوند که این کار سودی برای آنها ندارد و کنار می روند. بنابراین گول این تبلیغات را هم نخورید که با تعداد زیاد زیرمجموعه می توانید درآمد خودتان را از کریپتو تب افزایش دهید.

نتیجه گیری درباره استخراج بیت کوین با cryptotab

استخراج یا ماینینگ بیت کوین از طریق نرم افزار کریپتو تب ضمن اتلاف وقت شما می تواند ضرر و زیان مالی نیز در بر داشته باشد.

از قدیم گفته اند وقت طلاست. پس یک طلای با ارزش را از دست می دهید بعلاوه اینکه به سخت افزار موبایل و کامپیوتر شخصی شما آسیب جدی وارد می شود.

یکی از دوستان ما که حدود یکسال پیش فعالیتش را در کریپتو تب شروع کرده بود از سوختن ناگهانی سی پی یو لپ تاپ خودش خبر داد.

هر چند که نرم افزار مخصوص موبایل کریپتو تب تازه منتشر شده است ولی استفاده از آن هم می تواند باعث آسیب رسیدن به برد سخت افزاری موبایل شما شود و ضمن اینکه سرعت آنها را نیز بشدت کاهش می دهد.

کریپتوکارنسی بازار بزرگی است که کسب درآمد از آن به این سادگی ها نیست و نیازمند داشتن اطلاعات زیاد است. پس بجای وقت تلف کردن در این سیستم های مسخره توصیه می کنیم علم خودتان را با مطالعه بالا ببرید تا بتوانید درآمد مناسبی را بدست آورید.

برای مثال اگر بتوانید زبان برنامه نویسی سالیدیتی (Solidity) را فرا بگیرید بسیار بیشتر از آنکه فکرش را بکنید می توانید کسب درآمد از ارزهای دیجیتال داشته باشید.

البته باز هم راه های زیادی درباره کسب درآمد از کریپتوکارنسی وجود دارد که در ادامه مقالات در وب سایت بیت پارس به آنها اشاره خواهیم کرد.

با سپاس از همراهی شما در مقاله استخراج بیت کوین با cryptotab browser . دیدگاه های خودتان را در پایان مطالب برای ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط
استیکینگ Staking یا سرمایه گذاری با بهره سالانه، 5 توکن برترسال 2020
4 لپ تاپ مناسب ماینینگ، نحوه استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده لپ تاپ
ماینینگ بیت کوین با کامپیوتر خانگی
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز