قیمت بیت کوین
۱,۲۴۷,۵۹۶,۱۹۱تومان
50,572دلار
4.30
قیمت اتریوم
۴۱,۱۰۳,۸۵۶تومان
1,665.97دلار
5.83
قیمت تتر
۲۴,۶۶۹تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۹۲۹,۹۶۴تومان
240.40دلار
5.89
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

10 میلیارد دلار از حجم کل بازاررمزنگاری کاهش یافته است. بیت کوین و اکثر آلتکوین ها به رنگ قرمز معامله شدند. بیتکوین بار دیگر حرکت بازار سهام وال استریت را دنبال کرد.

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

بیت کوین نتوانسته روند صعودی اخیر خود را حفظ کند و دوباره به 10 هزار و 600 دلار بازگشت. اکثر آلتکوین ها نیز از حرکت بیتکوین پیروی کردند و در نتیجه 10 میلیارد دلار از کل ارزش بازار کاسته شد.

بیت کوین از دستیابی به 10800 دلار شکست خورد

همانطور که روز گذشته گزارش شد، بیت کوین مانند بازار سهام به اخبار ترخیص رییس جمهور آمریکا واکنش مثبتی نشان داد. طلای ارزهای دیجیتال همانند بازار سهام وال استریت، رشد قیمت 2 درصدی را تجربه کرد و به قیمت 10800 دلار رسید. با این حال، روند بازار سهام و بیتکوین در 24 ساعت گذشته معکوس شده است. بیت کوین نتوانست روند صعودی خود را حفظ کند و از 10،750 دلار به پایین ترین قیمت روزانه خود حدود 10525 دلار (در بایننس) سقوط کرد. البته پس از چند ساعت تا حدودی بهبود یافت و به قیمت 10620 دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است.

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

نمودار روزانه بیتکوین

بیت کوین با حرکت به سمت پایین، یک بار دیگر شبیه تحولات قیمت در بازار سهام وال استریت عمل کرد. سه شاخص برجسته بازار سهام ایالات متحده معاملات روز سه شنبه خود را با افت به اتمام رساندند. شاخص صنعتی داو جونز و S&P 500 حدود 1.4 درصد افت کردند. نزدک نیز نزدیک با منفی 1.6 به کار خود پایان داد.

نوسانات کم بیت کوین: حرکت عظیم به نفع گاوها

سابقه نوسانات 30 روزه بیت کوین به 20٪ نزدیک می شود. با نگاهی به گذشته، این اتفاق همیشه مقدمه حرکتهای عظیم قیمت بوده است. از لحاظ تارخی این حرکت ها معمولاً به نفع گاوها رقم خورده‌اند.

کسانی که مدت هاست بازار رمزنگاری را دنبال می کنند می دانند که به ندرت یک روز کسل کننده در این بازار وجود دارد. معمولاً دوره های کسل کننده، درست قبل از یک نوسان بزرگ قیمت رخ می دهند.

رائول پال، یک استراتژیست سرمایه گذاری محبوب و متخصص صنعت اشاره کرد که سابقه نوسانات 30 روزه بیت کوین به 20 درصد کاهش یافته است.

“سابقه نوسانات 30 روزه بیت کوین به سرعت در حال کاهش است. در گذشته، هرگاه میزان نوسانات تا 20٪ پایین آمده است، نوسان قیمت بلافاصله تا 6 برابر جهش داشته است. در نوامبر 2018 نیز نوسان قیمت به شدت کاهش یافت. در هر صورت، یک حرکت بزرگ به زودی انجام می شود. “


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


مورد دیگری که باید در این زمینه در نظر گرفت باندهای بولینگر است. اینها یک شاخص اساسی است که انحراف قیمت دارایی از میانگین متحرک آن را اندازه گیری می کند. به بیان ساده، هرچه باندها از یکدیگر فاصله بیشتری داشته باشند، نوسانات بیشتر است و بالعکس.

به گفته پال، از لحاظ تاریخی این شرایط به نفع گاوها است زیرا شش بار از هفت باری که نوسان بسیار کم بوده است، بیت کوین روند صعودی به خود گرفت.

افت آلتکوین ها به دنبال بیتکوین و بازار سهام، ضرر 10 میلیارد دلاری حجم بازار

بار دیگر رنگ قرمز بر بازار آلتکوین‌ها تسلط دارد. بیشتر کوین‌ها مسیر نزولی بیت کوین را دنبال کردند. اتریوم تقریباً 4٪ افت داشت و زیر 340 دلار معامله می‌شود.
پس از چند روز عملکرد چشمگیر قیمت، ریپل نیز ارزش قابل توجهی (5.3٪) را از دست داده است. XRP به 0.245 دلار کاهش یافته است. بیت کوین کش (-1٪) از 5٪ کاهش BNB استفاده کرده و رتبه 5 را به خود اختصاص داده است. پلکادات (-8٪) و چین‌لینک (-9٪) مهمترین بازنده‌ها در بین 10 ارز برتر هستند.

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

ضرر بیشتر در آلت کوین های کوچک و متوسط قابل مشاهده است. پروتکل اوشن (-20٪) اولین رتبه در کاهش قیمت را دارد. الروند (-19٪)، اوه (-18٪)، یی‌ارن فایننس (-17٪)، میداس تاچ گلد (-16٪)، سولانا (-15٪)، یونی‌سوآپ (-15٪)، اوما (- 14٪)، کوساما (-14٪) و بالانسر (14٪) تنها بخشی از ارزهای باشگاه دو رقمی کاهش قیمت هستند.

کل حجم بازار عواقب این کاهش را احساس کرده است. سرمایه تجمعی بازار ارزهای رمزپایه از 342 میلیارد دلار به 332 میلیارد دلار سقوط کرده است.

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت

 

 

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال فیسبوک دیم (Diem) چیست؟ تمام آن چیزی که باید در مورد استیبلکوین جدید فیسبوک بدانید
ضعف بازار آلتکوین ها؛ بیت کوین دوباره از قیمت 19،600 دلار ریجکت شد
بیت پارس مرجع تخصصی آموزش بلاک چین و ارزهای دیجیتال
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
صرافی بکت (Bakkt) چیست؟ خرید و فروش ارزهای دیجیتال با نظارت دولت
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟