منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  5 عامل رشد BTC در آینده نزدیک کدام است؟ آیا بیت کوین دوباره به میدان بازمی گردد؟
بیت کوین و رشد آلتکوین ها: BTC از 30 هزار دلار عبور می کند یا آلت سیزن آغاز شده است

5 عامل رشد BTC در آینده نزدیک کدام است؟ آیا بیت کوین دوباره به میدان بازمی گردد؟

علی رغم افت قیمت، این 5 عامل همچنان به رشد قیمت BTC کمک می‌کنند. با این حال تحلیلگران می گویند بیت کوین باید به سرعت سطح 37500 دلار را بازپس بگیرد.

آیا 5 عامل رشد قیمت BTC هنوز کار می‌کند؟

به نظر می‌رسد شواهد و مدارک مربوط به 5 عامل رشد قیمت BTC قوی‌تر از همیشه است. گرچه ممکن است دو ماه و نیم گذشته برخی به ترس، عدم اطمینان و تردید (FUD) دچار شده باشند، با این حال بیت کوین بسیار خوب عمل می‌کند و این عوامل هم می‌توانند این را تأیید کند.

برای هر کسی که از دنیای مالی سنتی و مشکلات رد و بدل کردن ارزهای فیات خسته شده است مطمئناً بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال کشف مهمی است. با این حال، باید دید که افسانه رشد حماسی قیمت این ارز به همان خوبی که تا پیش از دو ماه نیم پیش در سراسر جهان شنیده می‌شد ادامه دارد یا نه؟ در این میان بسیاری از منتقدان بیت کوین و حتی کسانی که ارزهای دیجیتال دیگر را به بیت کوین ترجیح می‌دهند شروع به اعلام نظرهایی هراس انگیز کردند.

با توجه به دو ماه و نیم گذشته وضعیت بیت کوین همچنان مطلوب است

فرض کنیم شما اولین خرید بیت کوین خود را در 21 فوریه سال جاری انجام داده باشید. این یعنی شما BTC را، نزدیک به 58000 دلار خریداری کرده‌اید که در حال حاضر بالاترین رقم فعلی این ارز است. اگر سریع به امروز، 31 مه بروید، قیمت آن تقریباً کمتر از 35،000 دلار است. با این حال اگر شما کمی خوش شانس تر بودید و در اوایل سال خرید خود را انجام داده بودید هنوز در سود بودید.

البته، قابل توجه است که اقدامات قیمت بیت کوین از اواخر ماه فوریه چیزی غیر از این نبوده است. با این حال با وجود همه قله‌ها و دره‌هایی که از آن عبور کرده است، باور به این که 5 عامل رشد قیمت بیت کوین هنوز وجود دارند، دشوار است. مخصوصا وقتی که خودتان آن را تجربه نکرده باشید. نظارت دقیق بر حرکت روزمره قیمت بیت کوین می‌تواند دیوانه کننده باشد. البته ما نمی‌خواهیم امید کاذب بدهیم و یا شما را به سرمایه گذاری تشویق کنیم.5 عاملی که قیمت BTC را تا به اینجا رسانده است هنوز هم وجود دارند

تهاجم سرمایه گذاری نهادی.

سرمایه گذاران نهادی مانند گذشته به فضای بازار وارد می‌شوند و معاملات عظیم روزانه انجام می‌شود. در این هفته یک تحول عمده ایجاد شده است. به لطف همکاری بین گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) و شرکت Fintech” FIS” بازار این ارز همه گیرتر می شود. این همکاری بیت کوین را برای بیش از 300 میلیون حساب بانکی فقط در ایالات متحده قابل دسترسی می‌کند.

معیارهای رسیده درون زنجیره‌ای

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که مرحله ادغام به زودی به پایان می‌رسد. اصولاً مرحله بعدی بازار گاوی در شرف آغاز است. شما می‌توانید چرخه های مختلف بازار بیت کوین را در لینک زیر مطالعه کنید تا ببینید ما در کجای چرخه بیت کوین هستیم.

چرخه‌های بازار بیت کوین در شاخص‌‌‌های درون زنجیره ای شبکه BTC

بازده سالانه بیت کوین

نرخ بازده سالانه بیت کوین کاملاً دیوانه کننده است. این معیار با هیچ دارایی در تاریخ بازارها قابل مقایسه نیست. بیت کوین در کمتر از یک سال گذشته بیش از 850 درصد سود نصیب سرمایه گذاران خود کرده است. این می‌تواند دلیل دیگری باشد که سرمایه گذاران جدید کماکان جذب بیت کوین شوند.

ورزشکاران حرفه‌ای پیش قدم می‌شوند

ورزشکاران حرفه‌ای به طور خارق العاده ای در افراد در هر سنی و از جنبه‌های مختلف زندگی تأثیرگذار هستند. بنابراین وقتی یک بازیکن NFL اعلام می‌کند که کل حقوق 2021 خود را به بیت کوین تبدیل می‌کند، پیامی را می‌فرستد که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. این یعنی بیت کوین به یک دارایی رایج بین مردم تبدیل خواهد شد. همانطور ماسک می‌تواند بر مردم تأثیر بگذارد دیگر سلبریتی ها هم این توان را دارند.

نزدیک شدن تصویب ETF

در حال حاضر هشت برنامه فعال برای “Bitcoin ETF” وجود دارد که در انتظار تأیید هستند. با داشتن رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که بیش از مدیران قبلی بیت کوین را می‌فهمد، تصویب مورد انتظار در سال جاری دروازه‌ها را به سمت سرمایه‌ای باز می‌کند که تاکنون قادر به خرید قانونی BTC نبوده است.

به طور کلی، دلایل بی شماری برای صعود در مورد بیت کوین و فناوری آن وجود دارد. 5 عامل ذکر شده در بالا را در مورد افزایش قیمت BTC جستجو کنید تا متوجه شوید بیت کوین در چه شرایطی به سر می‌برد.تحلیلگر مطرح می‌گوید پس گرفتن 37500 دلار برای بیت کوین مهم است

به گفته تحلیلگران دیسنتریدر (Decentrader)، بیت کوین باید به سرعت سطح 37،500 دلار را پس بگیرد. ETH نیز برای جلوگیری از اقدام قیمت نزولی بیشتر، نیاز به نگه داشتن 2300 دلار دارد.

اطلاعات حاصل از کوین تلگراف مارکتز پرو (Cointelegraph Markets Pro) و تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که پس از تلاش مختصر گاوهای بیت کوین (BTC) برای افزایش بیش از 37000 دلار در ساعات اولیه صبح قیمت به 34000 دلار سقوط کرده است. این ارز هنوز پشتیبانی مورد نیاز خود برای حرکت به بالاتر را به دست نیاورده است.

اقدام قیمت برای اتر (ETH) تقریباً مشابه BTC بود. این ارز با تلاش برای شکستن 2500 دلار با مقاومت سختی روبرو شد که قیمت آن را به 2300 دلار کاهش داد.

37،500 دلار یا ادامه روند نزولی

طبق تجزیه و تحلیل فیلب فیلب (filbfilb)، بنیانگذار دسنتریدر، اقدام قیمت بیت کوین منبع اصلی سردرگمی بازار است. قیمت این ارز همچنان تا میانگین متحرک 20 هفته‌ای (WMA) ” فاصله دارد. این سطح به طور معمول مرز بین بازار گاوی و خرسی بیت کوین محسوب می‌شود. به همین ترتیب هنوز یک سناریوی نزولی برای بیت کوین باقی می‌ماند. “

این تحلیلگر در ادامه اظهار داشت که اگر بیت کوین حمایتی کمتری از 30،000 دلار پیدا کند، WMA 20 می‌تواند در هر تلاشی برای بالاتر رفتن به یک منطقه مقاومت عمده تبدیل شود.

فیلب فیلب گفت:

“یک افت احتمالاً کمترین قیمت، 20،000 دلار یا 78.6٪ اصلاح فیبوناچی را به یک هدف احتمالی تبدیل خواهد کرد. به همین ترتیب، اقدامات قیمت طی هفته آینده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. “

در این مرحله، طبق گفته‌های فیلب فیلب، بسیار مهم است که BTC “برای جلوگیری از امتحان دوباره حمایت هفتگی” 37500 دلار را پس بگیرد.

اگر بیت کوین موفق به راه اندازی یک حرکت صعودی و عبور از 40،000 دلار شود، فیلب فیلب منطقه پشتیبانی / مقاومت قبلی را 45،500 تا 46،500 دلار به عنوان منطقه بعدی مقاومت معرفی کرد که BTC باید بر آن غلبه پیدا کند.

اتر خط 2300 دلار را ترسیم می‌کند

اتر پس از آنکه به 61.8٪ بازگشت، عملکرد کمی بهتر از بیت کوین را تجربه کرد. قیمت این ارز قادر به بازگشت به بالای 20 WMA بود. با این حال در نهایت با محو شدن روند بهبود، در “قیمت محوری” 3000 دلار ریجکت شد.

فیلب فیلب 2300 دلار را به عنوان یک منطقه مهم برای حمایت از اتر معرفی کرد. به نظر وی گاوها برای تلاش جهت عبور از سطح 3000 دلار و آزمایش مجدد 3،300 دلار باید شتاب بیشتری جمع کنند. آن‌ها احتمالاً این موقعیت را داشته باشند.

به طور کلی، تحلیلگر انتظار دارد که اتر در هر حرکت صعودی بهتر از BTC عمل کند. او گفت:

“در حال حاضر، چشم ها به بیت کوین دوخته شده است تا ببینند آیا می‌توان تا آخر هفته از 37500 دلار عبور کند یا نه؟ با توجه ویژه به 200 DMA که در حال حاضر برای گاوها یک تله محسوب می‌شود و ممکن است همه را به دام بیندازد.”

مطالب مرتبط
اصلاح بیت کوین: قیمت BTC پس از تصحیح هزار دلاری ثابت شد
وال استریت با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کرد
بازار سهام افت کرد، قیمت بیت کوین به 10،525 دلار کاهش یافت
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether