منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید
بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید

بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید

بازیابی سریع بیت کوین به بالای 36000 دلار در حالی روی داد که اتریوم به فراتر از 1100 دلار رسید. این نوید دهنده ادامه بازار افزایشی است.

بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید

پس از سقوط شدید که قیمت بیت کوین را به حدود 30000 دلار رساند، پادشاه ارزهای دیجیتال برخی از ضررها را بازیابی کرده است. این ارز ساعاتی پیش توانست سطح 36000 دلار را پس گرفت. بیشتر آلتکوین ها نیز پایین‌ترین سطح دیروز خود را ثبت نمودند تا حرکت صعودی خود را شروع کنند. بازار با رشد خود به دنبال تسخیر سطح 1 تریلیون دلار است.بازیابی سریع بیت کوین به بالای 36 هزار دلار

پس از شروع توفانی ده روز نخست سال، بیت کوین در 48 ساعت گذشته به شدت قیمت خود را اصلاح نمود. این اولین اصلاح بزرگ پس از سقوط اواسط مارس 2020 بود.

بیت کوین پیش از آنکه خرس‌ها (فروشنده ها) قیمت را به سمت پایین فشار بکشند، در بالاترین سطح خود یعنی 42000 دلار قرار داشت. در نهایت، بیت کوین در جلسه معاملات دیروز تقریباً 12000 دلار ارزش خود را از دست داد. این ارز حتی در پایین‌تر از 30،000 دلار قرار گرفت.

بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید

نمودار قیمت بیت کوین 01.12

با این وجود، گاوها (خریداران) در این مرحله حرکت را رهگیری کردند و اجازه سقوط بیشتر را ندادند. درست برعکس، بیت کوین سریع شروع به بازیابی قیمت کرد و در ساعات بعدی دوباره ارزش خود را بدست آورد.

در زمان نگارش این مقاله، ارز رمزپایه تقریباً نیمی از ارزش از دست رفته خود را بازیابی کرده و بالاتر از 36500 دلار قرار دارد.

از منظر تکنیکال، بیت کوین برای از سرگیری روند افزایشی، باید بر خطوط مقاومت بعدی 37150، 38،000 و 39،000 دلار غلبه کند. متناوباً، سطح پشتیبانی در 34،000، 32،500، 30،700 و 30،000 دلار می‌تواند در صورت کاهش قیمت کمک کند.آلتکوین نفس می‌کشند

بیشتر آلتکوین ها حتی ارزش بیشتری نسبت به رهبر خود از دست دادند. با این حال، آن‌ها نیز مانند بیت کوین بازیابی سریع خود را شروع کرده‌اند.

اتریوم به زیر 1000 دلار رسید، اما در مقیاس 24 ساعته حدود 7 درصد جهش کرده است. ملکه ارزهای دیجیتال در حال حاضر با قیمت 1145 دلار معامله می‌شود.

بازیابی سریع بیت کوین؛ با بازگشت آلتکوین ها به روند صعودی سرمایه بازار به 1 تریلیون دلار رسید

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین کش (4٪)، بایننس کوین (2.4٪)، چین لینک (7٪) و لایت کوین (5٪) نیز به رنگ سبز هستند.

با این حال، ریپل (Ripple)، پولکادات (Polkadot)، کاردانو (Cardano) و استلار (Stellar) بیشترین سود را بین ده ارز برتر کسب کرده‌اند. XRP توانست با 13٪ رشد ارزش خود را به بالای 0.30 دلار برساند. DOT با 11٪ جهش به 8.5 دلار، ADA با 15٪ رشد به 0.31 دلار رسیده اند. در انتها XLM نیز از دیروز با 25٪ افزایش به 0.31 دلار رسیده است.

آلتکوین هایی با سرمایه بازار پایین و متوسط حتی توانستند رشد بیشتری ثبت کنند. نانو و هورایزن با 45 درصد سود پیشرو هستند. بلاک استیکس (25٪)، نم (24٪)، کوآنت (19٪)، سیتنثتیکس (17٪)، کامپوند (17٪)، میکر (14٪) و تتا (14٪) تنها برخی از افزایش‌های دو رقمی قیمت است.

در مجموع، سرمایه تجمعی بازار از پایین‌ترین نرخ دیروز 150 میلیارد دلار اضافه کرده و دوباره به مرز یک تریلیون دلار نزدیک شده است.

مطالب مرتبط
ضعف بازار آلتکوین ها؛ بیت کوین دوباره از قیمت 19،600 دلار ریجکت شد
تاریخچه هالوینگ بیت کوین: چطور می‌توان از نصف شدن پاداش بیت کوین سود کسب کرد
اصلاح بیت کوین: قیمت BTC پس از تصحیح هزار دلاری ثابت شد
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether