قیمت بیتکوین در هفته اول جولای به نسبت ثبات داشت

قیمت بیتکوین در هفته اول جولای به نسبت ثبات داشت : قیمت بیت کوین این هفته هیچ رکوردی را نشکست، با این حال این یک اتفاق خوب است.

قیمت بیتکوین در هفته اول جولای به نسبت ثبات داشت

قیمت بیتکوین این هفته بسیار مغشوش شد، ابتدا جهش داشت ولی در نهایت و در قیمتی پایین تر نسبت به زمان شروع پایان یافت و در روز یکشنبه 5 جولای قیمت آن به 9،049 دلار رسید.

اما اگر معامله گران این هفته سودی از معاملات خود برده باشند، مطمئناً باید از ثبات نسبی بیتکوین تشکر کنند.

شاید یکی از ویژگی های مشهور این ارز دیجیتال نوسانات نامتعارف آن باشد که در این هفته خود را بسیار باثبات نشان داده : بالاترین نرخ این هفته ی بیت کوین، 9،310 دلار بوده که تاکنون از سطح پایین هفتگی خود، یعنی 9011 دلار چندان فاصله ای ندارد.

با مقایسه آن با مسیر پر فراز نشیب بیتکوین در سال 2020 که در چند ماه گذشته، از 4106 دلار بعضی مواقع به 10،000 دلار افزایش یافته است، می توان هفته اول جولای را بسیار پایدار در نظر گرفت.

در اواسط هفته مقداری اغتشاش وجود داشت ظهر چهارشنبه، قیمت بیتکوین از حدود 9،165 دلار به بالاترین قیمت هفته خود یعنی 9،310 دلار افزایش یافت، پیش از آنکه در روز پنجشنبه بعد از سقوط ناگهانی 200 دلاری خود در کمتر از دو ساعت از حدود 9262 دلار به 9040 دلار کاهش یافت.

بیتکوین هفته را در قیمتی پایین تر از قیمت زمان شروع به پایان رساند. این هفته برای بیتکوین با قیمتی در حدود 9،150 دلار آغاز شده بود و در پایان، بعد از ظهر یکشنبه قیمت آن نزدیک به 9،000 دلار بود.

اما بهتر است مته به خشخاش نگذاریم. در حالی که سایر کشورها با فروپاشی اقتصادی روبرو هستند، زیرا دولت ها چک های سفید می نویسند تا از این طریق به کشورهایشان در برابر تبعات اقتصادی همه گیری کمک کنند، بیتکوین خوب عمل کرده است.

قیمت بیتکوین در هفته اول جولای به نسبت ثبات داشت
قیمت بیتکوین در هفته اول جولای به نسبت ثبات داشت

سلب مسئولیت

مشاهدات و نظریات ابراز شده توسط مولف فقط برای اهداف اطلاعاتی است، برای توصیه به سرمایه گذاری یا سایر مشاوره های مالی نیست. تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال را می توانید هر از گاهی کنترل کنید. در برخی اوقات تحلیل های مناسبی در آن قرار می گیرد که صرفا جهت اطلاع رسانی و بالابردن تجربه شماست و برای سرمایه گذاری یا ورود به بازرهای مالی نیست.

ارزش لحظه ای ارزهای دیجیتال را می توانید از لینک مربوطه چک کنید. ازینکه همراه ما هستید بسیار خوشحالیم.

5/5 (1 نظر)

درباره ی سعید درویشی

محقق و علاقمند به مباحث ماینینگ و بات های تریدر ارزهای دیجیتال - مدرس دوره های مختلف تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

به دنبال یک صعود دیگر، قیمت بیت‌کوین توانسته است به سطوحی برسد که از ژانویه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *