قیمت بیت کوین
۸۲۶,۷۹۷,۵۲۹تومان
37,193دلار
1.74
قیمت اتریوم
۳۰,۵۶۱,۹۸۵تومان
1,374.71دلار
11.94
قیمت تتر
22,266تومان
1دلار
0.14
قیمت پولکادات
۳۸۸,۲۸۵تومان
17.47دلار
1.16
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  بیت کوین توقف ناپذیر می تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

بیت کوین توقف ناپذیر می تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

اخبار بیت کوین
رضا باغانی
7 دی 99
۰
29
بیت کوین توقف ناپذیر می تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

گاوهای بیت کوین توقف ناپذیر در حال حرکت هستند. این ارز هنوز آرام نگرفته است. پادشاه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و طی معاملات اولیه در آسیا به بالاترین رقم 27900 دلار رسیده است.

بیت کوین توقف ناپذیر می تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

طبق گزارش تردینگ ویو (Tradingview)، بیت کوین ساعتی پیش به بالاترین رکورد 27929 دلار رسیده است. این حرکت طی 24 ساعت گذشته 12 درصد دیگر به قیمت طلای دیجیتال افزوده و  بیت کوین توقف ناپذیر به رشد خود ادامه می دهد.

در حال حاضر، قیمت‌ها اندکی عقب نشینی کرده‌اند. بیت کوین اکنون در حدود 27800 دلار معامله می‌شود که دور از اوج اخیر نیست. نشانه‌ها حاکی از آن است که حرکت صعودی بیشتری وجود دارد. بیت کوین توقف ناپذیر می‌تواند قیمت خود را به سقف 30 هزار دلار یا بیشتر برساند.جوش راجر، تحلیلگر، به زبان ساده بیان کرد؛

“حقیقت دیوانه وار این است که بیت کوین به 30 هزار دلار نزدیک‌تر از 20 هزار دلار است”

تحلیلگر همکار بیت کوین جک (Bitcoin Jack) خاطرنشان کرد که سطح فعلی می‌تواند یک سقوط بالقوه و در نتیجه اصلاح سنگین ایجاد کند.

26.6 تا 30 هزار دلار منطقه‌ای است که در آن می‌توان سرنگونی بالقوه ایجاد شود. البته این پیش بینی فقط با سقوط دوباره زیر خطوط روند تأیید می‌شود. باید دید آیا حرکت توقف ناپذیر بیت کوین منجر به اصلاح بزرگ می‌شود یا خیر.

به نظر می‌رسد بدون سرنگونی، قیمت بیت کوین کاملاً شیب دار و توقف ناپذیر به سمت 36-42 هزار دلار ادامه خواهد داشت.دلایل حرکت توقف ناپذیر بیت کوین

از منظر فاندامنتال، تعدادی از محرک‌ها برای این حرکت دوانه وار وجود دارند. این محرک‌ها از ابتدای ماه نوامبر قیمت بیت کوین را دو برابر کرده‌اند. نمودارها ممکن است مانند سال 2017 باشند اما این بار اوضاع بسیار متفاوت است.

دن هلد از صرافی کراکن این چرخه را ابرچرخه (supercycle) می‌نامد. وی نیز تأیید می‌کند همه چیز در این چرخه متفاوت است.

چرا ممکن است بیت کوین از طریق ابرچرخه توقف ناپذیر به پیش برود؟ زیرا این بار متفاوت است: همه گیری کرونا، روایت Gold 2.0، تجمع سرماگذاران نهادی و سهولت استفاده مرحله جدیدی را ایجاد کرده‌اند. بیت کوین به جای یک چرخه گاوی / خرسی عادی وارد یک ابرچرخه می‌شود.

هلد از ساتوشی ناکاموتو نقل قول کرد که تقریباً یک دهه پیش این را نوشت.

“با افزایش تعداد کاربران، ارزش هر سکه افزایش می‌یابد. این یک پتانسیل برای یک حلقه بازخورد مثبت دارد. با افزایش کاربران، مقدار آن بالا می‌رود، که می‌تواند کاربران بیشتری را به منظور استفاده از ارزش روزافزون جذب کند.”

وی افزود که بیت کوین هرگز فاندامنتال آنچنانی در برابر یک زمینه کلان نداشته است که دقیقاً دلیل نیاز به دارایی را مشخص کند.

اثر همه گیری کرونا نیز به وضوح مشاهده شده است. بیت کوین علی رغم یک سقوط گسترده در ماه مارس از این زنده بیرون آمده است. بیت کوین از آن زمان به سرعت بهبود یافته است. این ارز از 570 درصد تقویت از سقوط ماه مارسش سود می‌برد و از سایر دارایی‌های سنتی بهتر عمل می‌کند.محافظت از دارایی در برابر تورم

وی افزود: در حالی که بیت کوین بهبود یافت، دولت‌های سراسر جهان به چاپ بی سابقه پول مشغول شدند. این امر به یک روایت پناهگاه امن دامن می زند که ثابت شده برای کسانی که به بیت کوین ایمان دارند بسیار واقعی است.

“بیت کوین هدف خاصی بود که به عنوان ذخیره ارزش در دنیایی ساخته شد که نمی‌توانید به دولت یا بانک خود اعتماد کنید. هرچند که آن لحظه‌ها اغلب اتفاق نمی‌افتند، مانند بحران مالی 2008. با این حال همه گیری کرونا ارزش بیت کوین را برای جهان مورد توجه قرار داد. به همین دلیل، یک شرکت کننده جدید در بازار شروع به خرید بیت کوین کرد: مؤسسات و شرکتهای سرمایه گذاری. “

هلد همچنان به برجسته سازی بازیگران مهم نهادی پرداخته است که در نیمه دوم سال 2020 بیت کوین را توقف ناپذیر بلعیده‌اند. به احتمال زیاد هیچ کدام از آنها نیز نمی‌فروشند که این به روایت عرضه و تقاضا می‌افزاید. پیش بینی‌های حماسی قیمت بیتکوین در اوایل سال جاری ممکن است خیلی دور نباشند.

مطالب مرتبط
شاخصهای شبکه بیت کوین و معاملات مشتقات نیز به اوج‌های تارخی جدیدی دست یافتند
لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود
صعود اتریوم پس از دو سال به بالای 700 دلار؛ حجم نیم تریلیون دلاری بازار بیت کوین
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه
استیکینگ ارز دیجیتال (Staking) یا سهام گذاری چیست؟ چگونه می‌توان از این طریق درآمد کسب کرد