قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  بیت کوین توقف ناپذیر می‌تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

بیت کوین توقف ناپذیر می‌تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

اخبار بیت کوین
رضا باغانی
1399/10/07
۰
بیت کوین توقف ناپذیر می تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

گاوهای بیت کوین توقف ناپذیر در حال حرکت هستند. این ارز هنوز آرام نگرفته است. پادشاه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و طی معاملات اولیه در آسیا به بالاترین رقم 27900 دلار رسیده است.

بیت کوین توقف ناپذیر می‌تازد؛ 12 %رشد در روز گذشته قیمت را به نزدیکی 28000 دلار رساند

طبق گزارش تردینگ ویو (Tradingview)، بیت کوین ساعتی پیش به بالاترین رکورد 27929 دلار رسیده است. این حرکت طی 24 ساعت گذشته 12 درصد دیگر به قیمت طلای دیجیتال افزوده و  بیت کوین توقف ناپذیر به رشد خود ادامه می‌دهد.

در حال حاضر، قیمت‌ها اندکی عقب نشینی کرده‌اند. بیت کوین اکنون در حدود 27800 دلار معامله می‌شود که دور از اوج اخیر نیست. نشانه‌ها حاکی از آن است که حرکت صعودی بیشتری وجود دارد. بیت کوین توقف ناپذیر می‌تواند قیمت خود را به سقف 30 هزار دلار یا بیشتر برساند.جوش راجر، تحلیلگر، به زبان ساده بیان کرد؛

“حقیقت دیوانه وار این است که بیت کوین به 30 هزار دلار نزدیک‌تر از 20 هزار دلار است”

تحلیلگر همکار بیت کوین جک (Bitcoin Jack) خاطرنشان کرد که سطح فعلی می‌تواند یک سقوط بالقوه و در نتیجه اصلاح سنگین ایجاد کند.

26.6 تا 30 هزار دلار منطقه‌ای است که در آن می‌توان سرنگونی بالقوه ایجاد شود. البته این پیش بینی فقط با سقوط دوباره زیر خطوط روند تأیید می‌شود. باید دید آیا حرکت توقف ناپذیر بیت کوین منجر به اصلاح بزرگ می‌شود یا خیر.

به نظر می‌رسد بدون سرنگونی، قیمت بیت کوین کاملاً شیب دار و توقف ناپذیر به سمت 36-42 هزار دلار ادامه خواهد داشت.دلایل حرکت توقف ناپذیر بیت کوین

از منظر فاندامنتال، تعدادی از محرک‌ها برای این حرکت دوانه وار وجود دارند. این محرک‌ها از ابتدای ماه نوامبر قیمت بیت کوین را دو برابر کرده‌اند. نمودارها ممکن است مانند سال 2017 باشند اما این بار اوضاع بسیار متفاوت است.

دن هلد از صرافی کراکن این چرخه را ابرچرخه (supercycle) می‌نامد. وی نیز تأیید می‌کند همه چیز در این چرخه متفاوت است.

چرا ممکن است بیت کوین از طریق ابرچرخه توقف ناپذیر به پیش برود؟ زیرا این بار متفاوت است: همه گیری کرونا، روایت Gold 2.0، تجمع سرماگذاران نهادی و سهولت استفاده مرحله جدیدی را ایجاد کرده‌اند. بیت کوین به جای یک چرخه گاوی / خرسی عادی وارد یک ابرچرخه می‌شود.

هلد از ساتوشی ناکاموتو نقل قول کرد که تقریباً یک دهه پیش این را نوشت.

“با افزایش تعداد کاربران، ارزش هر سکه افزایش می‌یابد. این یک پتانسیل برای یک حلقه بازخورد مثبت دارد. با افزایش کاربران، مقدار آن بالا می‌رود، که می‌تواند کاربران بیشتری را به منظور استفاده از ارزش روزافزون جذب کند.”

وی افزود که بیت کوین هرگز فاندامنتال آنچنانی در برابر یک زمینه کلان نداشته است که دقیقاً دلیل نیاز به دارایی را مشخص کند.

اثر همه گیری کرونا نیز به وضوح مشاهده شده است. بیت کوین علی رغم یک سقوط گسترده در ماه مارس از این زنده بیرون آمده است. بیت کوین از آن زمان به سرعت بهبود یافته است. این ارز از 570 درصد تقویت از سقوط ماه مارسش سود می‌برد و از سایر دارایی‌های سنتی بهتر عمل می‌کند.محافظت از دارایی در برابر تورم

وی افزود: در حالی که بیت کوین بهبود یافت، دولت‌های سراسر جهان به چاپ بی سابقه پول مشغول شدند. این امر به یک روایت پناهگاه امن دامن می‌زند که ثابت شده برای کسانی که به بیت کوین ایمان دارند بسیار واقعی است.

“بیت کوین هدف خاصی بود که به عنوان ذخیره ارزش در دنیایی ساخته شد که نمی‌توانید به دولت یا بانک خود اعتماد کنید. هرچند که آن لحظه‌ها اغلب اتفاق نمی‌افتند، مانند بحران مالی 2008. با این حال همه گیری کرونا ارزش بیت کوین را برای جهان مورد توجه قرار داد. به همین دلیل، یک شرکت کننده جدید در بازار شروع به خرید بیت کوین کرد: موسسات و شرکتهای سرمایه گذاری. “

هلد همچنان به برجسته سازی بازیگران مهم نهادی پرداخته است که در نیمه دوم سال 2020 بیت کوین را توقف ناپذیر بلعیده‌اند. به احتمال زیاد هیچ کدام از آنها نیز نمی‌فروشند که این به روایت عرضه و تقاضا می‌افزاید. پیش بینی‌های حماسی قیمت بیتکوین در اوایل سال جاری ممکن است خیلی دور نباشند.

مطالب مرتبط
آخرین حضور ساتوشی ناکاموتو ده سال پیش در چنین روزی بود؛ آخرین پیام مبتکر بیت کوین چه بود
بیت کوین ATH جدیدی به جای گذاشت، سرمایه کلی بازار ارزهای دیجیتال نزدیک به 600 میلیارد دلار رسید
بانک اطلاعاتی جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021