قیمت بیت کوین
1,314,874,085تومان
57,770.00دلار
3.33
قیمت اتریوم
80,409,660تومان
3,532.86دلار
2.80
قیمت بایننس کوین
14,285,400تومان
627.64دلار
0.86
قیمت دوج کوین
16,284تومان
0.72دلار
23.22
قیمت ریپل
35,962تومان
1.58دلار
0.14
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  با دستیابی بیت کوین به ATH جدید به نظر کارشناسان امکان افزایش قیمت، بیشتر شده است

با دستیابی بیت کوین به ATH جدید به نظر کارشناسان امکان افزایش قیمت، بیشتر شده است

با دستیابی بیت کوین به ATH

به گفته یک تحلیلگر اکنون که رکورد تاریخی قیمت بیت کوین به سطوح جدیدی رسیده است، “زمینه برای افزایش قیمت بیشتر این ارز فراهم گشته است.

با دستیابی بیت کوین به ATH جدید به نظر کارشناسان امکان افزایش قیمت، بیشتر شده است

قیمت بیت کوین در روز سه شنبه از بالاترین سطح همیشگی (ATH) عبور کرده است. پادشاه ارزهای دیجیتال در جلسات معاملات صبح زود به 63،275 دلار در هر واحد جهش کرده است. در زمان انتشار، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال با بیش از 9203 ارز حجم معاملات 154 میلیارد دلار از سطح 2.153 تریلیون دلار عبور کرده است.دستیابی قیمت بیت کوین به اوج‌ جدید (ATH)

بیت کوین سرانجام از مقاومت روانشناختی 60 دلار عبور کرد و حتی از آخرین قیمت همیشگی خود گذشت. حدود ساعت 5 صبح، قیمت بیت کوین با جهش به ATH جدید به 63،275 دلار برای هر BTC رسید. در زمان نوشتن مقاله، BTC دقیقاً زیر قیمت 63 هزار دلار و ارزش بازار آن در حدود 1.177 تریلیون دلار است. این تقریباً 54 درصد از کل اقتصاد بازار ارزهای دیجیتال به بزرگی 2.153 تریلیون دلار را تشکیل می‌دهد. این در حالی است که اتریوم روز سه شنبه با 11.9 درصد رشد از مقاومت 2200 دلار عبور کرد.

ارزهای برتر در حال پیروی از رهبر خود هستند

اتریوم اکنون با قیمت 2225 دلار در ازای هر توکن معامله می‌شود. این ارز توانسته ارزش بازاری در حدود 256 میلیارد دلار به دست بیاورد. با این حال بازیگر اصلی صحنه امروز XRP است که در طی روز گذشته 23٪ و در هفت روز گذشته 66٪ به دست آورده است.

XRP در ازای هر سکه درحدود 1.70 دلار معامله می‌شود. حجم سرمایه بازار این ارز دقیقاً زیر حجم سرمایه بازار بایننس کوین قرار دارد. اکنون BNB در هر واحد 573 دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن حدود 85 میلیارد دلار است. BNB بیش از 4٪ از کل سرمایه بازار را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که XRP امروز حدود 2.98٪ از بازار را در اختیار دارد.

در جایگاه ششم کاردانو (ADA) قرار دارد که هر واحد آن حدود 1.37 دلار معامله می‌شود. موقعیت هفتم در اختیار پولکادات (DOT) است همچنان در قیمت 41 دلار جایگاه خود را تحکیم کرده است. یونی سواپ (UNI) اکنون در جایگاه هشتم قرار گرفته و با قیمت 34.79 دلار در هر سکه معامله می‌گردد. لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) به ترتیب مقام‌های نهم و دهم را دارند. LTC در جایگاه نهم با قیمت 268 دلار معامله می‌شود در حالی که هر واحد BCH 721 دلار قیمت دارد.

مدیر عامل صرافی دلتا (Delta Exchange): احساسات کلی هنوز هم صعودی است”

البته تعداد زیادی از علاقه مندان به رمزنگاری در مورد قیمت‌ها بسیار مثبت هستند. مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال دلتا (Delta Exchange)، پانکاج بالانی (Pankaj Balani)، یکی از این افراد است. بالانی در یادداشتی به “Bitcoin.com News” گفت: “بیت کوین در ماه گذشته در حال تحکیم بوده است، در حالی که آلتکوین‌ها به بالاترین قیمتهای سالانه رسیده‌اند. این ادغام سالم برای بیت کوین است، زیرا ما در BTC تقریباً به 100٪ بازده YTD رسیده‌ایم و بازار باید کمی‌خنک می‌شد. گرچه علاقه به آلتکوین‌ها نشان می‌دهد که احساسات کلی هنوز هم صعودی است.

بالانی ادامه داد:

این‌ها زمینه‌های مناسبی برای بالا رفتن قیمت بیت کوین است. هنوز مقاومت در حدود مارک 60،000 دلار را داریم. با این حال شکست موفقیت آمیز در اینجا می‌تواند به معنای افزایش فشار بیت کوین به سمت 65 هزار دلار و به دنبال به چالش کشیدن سطح 70 تا 75 هزار دلار باشد. از طرف دیگر، معامله گران به شدت به 50 هزار دلار به عنوان یک سطح مهم نگاه می‌کنند. این مقاومت در زمان پایان یافتن قراردادهای آتی مارس به عنوان یک حمایت قوی عمل کرد.

مدیرعامل بیت فینکس: حرکت بیت کوین ممکن است ادامه یابد

مدیر ارشد تکنولوژی بیت فینکس، پائولو آردوینو خوش بینی بالانی را تأیید می‌کند. وی به “Bitcoin.com News” گفت حتی در صورت وقوع اصلاح قیمت در شرایط فعلی بازار احتمال پیشرفت وجود دارد. “فضای ارزهای دیجیتال همچنان شاهد رشد و پیشرفت‌های عظیم تکنولوژیکی در پس زمینه افزایش پذیرش نهادی است. در این میان وال استریت با در آغوش گرفتن مشاغل مبتنی بر بلاک چین در حال سوخت رسانی به بازار است. در نتیجه تقاضای فزاینده در امور مالی غیرمتمرکز، توکن‌‌‌های دیگری غیر از بیت کوین در حال گسترش هستند. به دلیل کارآیی و سودمندی، توکن‌‌‌های منتخب به عنوان جلوداران این حرکت ظاهر می‌شوند. ”

آردوینو در ادامه افزود:

بیت کوین در یک رالی که تا حدودی توسط خریداران نهادی طلای دیجیتال جدید تقویت می‌شود، به بالاترین حد خود رسیده است. این حرکت ممکن است ادامه یابد زیرا تعداد فزاینده‌ای از صندوق‌ها و شرکت‌ها بیت کوین را به سبد سرمایه گذاری خود اضافه می‌کنند. همچنین همه گیری بیماری کرونا ممکن است به روایت بیت کوین به عنوان پناهگاه امن سرمایه گذاری دامن زده است. این به ویژه در بازارهای در حال ظهور که بیت کوین در حال جلب توجه است بیشتر نمود می‌یابد.BTC تا کجا می‌تواند رشد کند

در حالی که بیت کوین در اوج‌های جدید معامله می‌شود، بسیاری از افراد کنجکاو هستند که پادشاه ارزهای دیجیتال تا به کجا هدایت می‌شود. الکس کوپتسیکیویچ، تحلیلگر ارشد مالی Fxpro می‌گوید که آخرین زمستان رمزنگاری زیرساخت‌هایی ایجاد کرده و نتیجه داده است.

کوپتسیکویچ به بخش خبری “Bitcoin.com” گفت: “در این مرحله، ما شاهد هستیم که بازیکنان اصلی بازار سنتی نگرش گرمتری نسبت به ارزهای دیجیتال اصلی دارند. نتیجه بیشتر و بیشتر ادغام دارایی در بازار سنتی خواهد بود. با این حال هنوز یک سوال بسیار نگران کننده در مورد نگرش تنظیم کننده ایالات متحده در مورد آنچه اتفاق می‌افتد وجود دارد. همه این اتفاقات با دستیابی بیت کوین به ATH نشان از قدرت این ارز دارد.”

مطالب مرتبط
برداشت سود بیت کوین رو به کاهش است، سرمایه گذاران بلندمدت در موقعیت‌های خود مانده‌اند
بازگشت بیت کوین از 30،500 دلار، نشانه‌هایی از ضعف علی رغم افزایش 20 درصدی
کاهش ارزش بیتکوین: با حرکت نزولی BTC و دیگر ارزها سرمایه بازار 80 میلیارد از دست داد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس