اصلاح قیمت بیت کوین پس از کاهش فزاینده قیمت

اصلاح قیمت بیت کوین پس از کاهش فزاینده قیمت : بیت کوین حرکت خود را بعد از کاهش فزاینده قیمت اصلاح کرد. از اول این هفته پادشاه ارزهای دیجیتال، قدرت خود را در حجم معاملات بازار رمزارزها بازیافت.

اصلاح قیمت بیت کوین پس از کاهش فزاینده قیمت

از چهارشنبه گذشته قیمت بیت کوین تا حدی روند کاهشی خود را اصلاح کرد.

از روز دوشنبه شرایط رو به بهتر شدن گذاشت و بیتکوین این هفته تقریبا به قیمت 9600 دلار رسید.

اصلاح قیمت بیت کوین
اصلاح قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین این هفته را با روند بهبودی از منحنی کاهشی که چهارشنبه گذشته شروع شده بود، آغاز کرد.

هرچند در ابتدای هفته – بعد از یک آخر هفته طاقت فرسا – بسیار درمانده ظاهر شده بود اما با نزدیک شدن به پایان هفته، در نهایت این رمزارز قدیمی موفق شد به روند سابق خود برگردد و اصلاح قیمت بیت کوین شروع شد.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

منتقد بیت کوین نامزد ریاست جمهوری آمریکا می شود


بر اساس اطلاعات سایت معروف و مطرح ” کوین مارکت کپ Coinmarketcap” ، قیمت بیت کوین روز دوشنبه به 8720 دلار پایین ترین سطح قیمتی خود رسیده بود.

این روند کاهشی از چهارشنبه گذشته، هنگامی که قیمت بیت کوین 9800 دلار بود شروع شد و تا اول این هفته نیز ادامه پیدا کرد.

اوضاع در اواسط هفته شروع به بهبود کرد. قیمت بیت کوین از 8666دلار صبح چهارشنبه، تا اوایل ظهر همان روز به 9200 دلار افزایش یافت. از آن زمان به بعد، تنها روند افزایشی برای قیمت بیت کوین (غیر از چند نقطه خاص) وجود داشت.

روز پنجشنبه، قیمت بیت کوین با افزایش 300 دلاری، از 9150 دلار در ساعت های اولیه صبح به 9450 دلار تا عصر افزایش یافت. این روند صبح جمعه با رشد 100 دلار دیگر ادامه داشت، اما بعد از ظهر به سرعت به سطح پنجشنبه کاهش پیدا کرد.

در روز شنبه با آخرین فشار بازار، قیمت با افزایش چشمگیری از پایین ترین نرخ خود 9366 دلار، به بالاترین نرخش یعنی 9595 دلار رسید.

چرا قیمت بیت کوین افزایش یافت؟

علت اصلاح قیمت بیت کوین پس از کاهش فزاینده قیمت آن چه بوده است؟ هیچ نظم و دلیلی برای این اتفاقات وجود ندارد.

ایالات متحده آمریکا هفته ی بسیار آشفته ای را از سر گذراند زیرا در حالی که همه گیری کروناویروس به یک اوج وحشتناک رسید – اکنون جان بیش از 100،000 نفر را در آمریکا گرفته است – گزارش مرگ یک آمریکایی سیاه پوست به دست پلیس منجر به اعتراضات گسترده در مینیاپلیس شد.

غیر از اینها، در همین هفته بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس، یکی از “موسسات سرمایه گذاری” مشهور که بازار رمزنگاری با صبر و حوصله در انتظار ورودش هست، بیت کوین را به باد انتقاد گرفت.

این بانک در یک کنفرانس مطرح کرد که “بیتکوین در گروه داراییها نیست”. به نظر آنها بیت کوین ” مانند اوراق قرضه چرخه مالی نقدینگی ایجاد نمی کند” ، ” با قرار گرفتن در جریان رشد اقتصادی جهانی، هیچ درآمدی تولید نمی کند” و “شواهدی برای جلوگیری از تورم” نشان نمی دهد.

چه کسی می داند چرا، اما بیت کوین هفته کاری را با یک صعود خوب به پایان رساند. شاید بهترین کار این است که خیلی سؤال نپرسیم و منتظر رویدادهای پیش رو باشیم.

5/5 (1 نظر)

درباره ی لیلا جوانمردی

نویسنده و محقق در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

به دنبال یک صعود دیگر، قیمت بیت‌کوین توانسته است به سطوحی برسد که از ژانویه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *