قیمت بیت کوین
۱,۲۷۵,۷۰۵,۶۶۰تومان
49,804دلار
1.31
قیمت اتریوم
۴۰,۱۴۶,۲۹۲تومان
1,563.73دلار
0.97
قیمت کاردانو
۳۱,۰۷۶تومان
1.21دلار
2.27
قیمت بایننس کوین
۶,۲۴۶,۱۵۰تومان
242.91دلار
0.77
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

واکنش‌های مثبت به بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری، احساسات صعودی بیت کوین را نابود می‌کند. افت ارزش بیت کوین به زیر 35000 دلار در 15 ژانویه تحت فشار مجدد دلار آمریکا رخ داد.

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

واکنش‌های مثبت به بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری، احساسات صعودی بیت کوین را نابود می‌کند. افت ارزش بیت کوین به زیر 35000 دلار در 15 ژانویه تحت فشار مجدد دلار آمریکا رخ داد. BTC در 34300 دلار پشتیبانی خود را پیدا کرد و در زمان نوشتن مقاله با قیمت 35800 دلار معامله شد.آیا افت ارزش بیت کوین تا 30000 دلار رخ می‌دهد

داده‌های حاصل از بازارهای کوین تلگراف (Cointelegraph) و تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که BTC / USD در روز جمعه بیش از 24 ساعت در کمترین حد خود قرار گرفته است. 34000 دلار تاکنون به عنوان پشتیبانی اصلی به خوبی عمل کرده است.

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

نمودار قیمت بیت کوین 01.15

روز گذشته این جفت ارز قبل از سقوط در مسیری که در ابتدای هفته تشکیل شده بود، برای ساعاتی سطح 40،000 دلار را پس گرفت. آخرین سقوط، فرض ادامه افت ارز بیت کوین در این روند را تقویت کرد. این روند 30000 دلار را به عنوان پشتیبانی و 40،000 دلار را به عنوان مقاومت اصلی خود می‌بیند.

مایکل ون دی پوپه، تحلیلگر بازار کوین تلگراف، در یک رشته توییت توضیح داد: “ادغام بیت کوین برای بازار و پس از این تجمع عظیم به سمت مارک 41،500 دلار بسیار سالم است.”

“# بیت کوین در حال نزدیک شدن به یک منطقه جهش است زیرا از مقاومت اساسی در حدود $ 40،000 را ریجکت شده است. این ارز از ادغام بیشتر قبل از ادامه حرکت رو به بالا سود می‌برد. این نوسانات کاملاً سالم به نظر می‌رسد.”روند نزولی با قدرت گرفتن دلار آمریکا

روند نزولی جدید بیت کوین همزمان با افزایش شاخص ارز دلار آمریکا (DXY) رخ داد. در پسزمینه ی این نوسانات طرح محرک رئیس جمهور منتخب جو بایدن به ارزش 1.9 تریلیون دلار ویروس کرونا خودنمایی می‌کند. علیرغم شدت گسترش عرضه دلار آمریکا، به نظر می‌رسد بازارها واکنش مثبتی نسبت به برنامه‌ها نشان می‌دهند. این خوش بینی، DXY را که با قیمت بیت کوین به طور معمول همبستگی معکوس دارد، به سمت بالا هدایت می‌کند. به عبارت دیگر افزایش ارزش دلار افت ارزش بیت کوین را در پی خواهد داشت.

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

مقایسه نمودار بیت کوین و شاخص دلار آمریکا

داده های هالوینگ نشان می‌دهد 7 برابر پتانسیل صعودی وجود دارد

تحلیلگر داخلی کوین تلگراف جوزف یانگ در پاسخی خلاصه توضیح داد:

“دلار در چندین بازه زمانی سقوط خواهد کرد. با این وجود در یک منطقه پشتیبانی چند ماهه کاملاً بهبود می‌یابد. برخی معتقدند که این برای بیت کوین، طلا و دارایی‌های پر ریسک بد است “

یانگ خاطرنشان کرد که در بازارهای مشتقات، سرمایه گذاران با ” کاهش خرید ” باعث ایجاد ضعف در بازار می‌شوند و به طور بالقوه چشم انداز رالی امدادی را کاهش می‌دهند.

با این وجود اگر نمای بزرگتر را ببینید، بیت کوین در مقایسه با چرخه‌های افزایشی قبلی، عملکرد بهتری داشت. با توجه به منبع تحلیلی زنجیره‌ای اکونومتریکس (Ecoinometrics)، این افت ارزش بیت کوین مسیر را برای دستاوردهای چشمگیر بیشتر باز خواهد کرد.

افت ارزش بیت کوین علی رغم صحبت‌های بایدن در مورد بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری

سابقه تاریخی حرکت بیت کوین پس از هالوینگ

در بخشی از توییت با نمودار مقایسه‌ای آمده است: “این بازار افزایشی در 40 هزار دلار متوقف نمی‌شود”. “طبق نمودار رشد دوره‌های قبلی هنوز 7 برابر پتانسیل صعودی داریم.”

با این اوصاف به نظر می رسد بیت کوین فقط برای مدتی قصد استراحت دارد. با این اتفاق فضا برای رشد آلتکوین ها در بازار ارزهای دیجیتال کمی باز می شود.

مطالب مرتبط
افت قیمت بیت کوین: با کاهش 900 دلاری قیمت BTC، کل بازار جهانی 35 میلیارد دلار سقوط کرد
اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید
نهنگ های بزرگ بیت کوین در حال انتقال این ارز، روزگار ماکسیمیست های بیت کوین تمام شده
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند