منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد
جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

سال 2020 با جهش قیمت بیت کوین ادامه دارد. پادشاه ارزهای دیجیتال به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی نزدیک به 28،600 دلار رسید.

جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

پس از چند روز حرکت در بازاری جانبی، بیت کوین به روند افزایشی سه ماه گذشته خود بازگشت. این ارز توانست رکورد تاریخی دیگری را بالاتر از 28،500 دلار ثبت نماید. بیت کوین با جهشی 2700 دلاری از پایین‌ترین نرخ دیروز به بالاترین قیمت تاریخ اش دست یافت. اکثر آلتکوین ها از این صعود جا ماندند به همین دلیل تسلط بیت کوین بر بازار به بیش از 70 درصد رسیده است.ATH (بالاترین قیمت تاریخی) دیگر با جهش قیمت بیت کوین به 28570 دلار

به دنبال بالاترین رقم قبلی بیت کوین که در تعطیلات کریسمس در سطح 28300 دلار مشخص شده بود، BTC شروع به اصلاح کرد. این ارز حتی به زیر 26،000 دلار نیز سقوط کرد.

این در حالی بود که جامعه کریپتوکارنسی از این جهش قیمت بیت کوین تعجب کرده بود. اکثر تحلیلگران و کارشناسان براین باور بودند تجمع خریداران در اواخر سال 2020 متوقف خواهد شد. با این حال گاوهای بیت کوین تصمیم گرفتند در 24 ساعت گذشته دوباره اقدام کنند.

جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

نمودار-قیمت-بیت-کوین

BTC ابتدا قبل از فتح سطح قیمت 28000 دلار، بر مارک 27000 دلار غلبه کرد. این جهش باعث شد که قیمت بیت کوین تا 28570 دلار در صرافی بیت استمپ رشد کند.

علی رغم اینکه از آن زمان قیمت کمی اصلاح شد، بیت کوین از زمان نوشتن این مقاله هنوز به 28،000 دلار نزدیک است. این ارز در حدود 27800 دلار معامله می‌شود.

جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

نمودار-آدرس-های-فعال-روزانه-بیت-کوین

شرکت تحلیلی سانتیمنت اظهار داشت که چنین توسعه‌ای به دلیل افزایش تعداد آدرسهای فعال روزانه امکان پذیر است. این شرکت که این معیار را برای قیمت BTC بسیار مهم توصیف کرده است، توضیح داد که آدرس‌های فعال همچنان در بالاترین سطح هفتگی قرار دارند، در حالی که “حجم معاملات درون زنجیره‌ای افزایش قاطعانه‌ای را نشان داده است.”آلتکوین ها نیز نشانه‌هایی از چرخه افزایشی بروز داده‌اند

با وجود افزایش جزئی، بیشتر آلتکوین ها در تقلید از جهش قیمت بیت کوین موفق نشده‌اند. اتریوم با افزایش 4 درصدی به بالاتر از 735 دلار رسیده است. بیت کوین کش (4٪) و لایتکوین (3٪) به ترتیب به 355 و 130 دلار افزایش یافته‌اند. پلکادات با افزایش 11 درصدی چشمگیرترین سود آور بین ده ارز برتر بازار است. در نتیجه، DOT بالاتر از 7 دلار معامله می‌شود. این ارز توانست رکورد قیمت خود را در سطح 7.64 دلار ثبت کند.

جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد

نمای-بازار-آلتکوین-ها

با این وجود، ریپل همچنان به روند نامطلوب قیمت خود ادامه می‌دهد و تلاش می‌کند تا بالاتر از 0.20 دلار باقی بماند. چین لینک نیز مقداری از ارزش خود را از دست داده و با قیمت 11.6 دلار معامله می‌شود.

برخی از آلت کوین‌های کوچک و متوسط، مانند کوساما (9٪)، اوه (6٪)، پروتکل نیر (6٪) و کامپوند (6٪) نیز با افزایش به کار خود ادامه دادند.

با این حال، دستاوردهای آنها برای محافظت از سهم بازار آلتکوین ها کافی نبود. در نتیجه، تسلط بیت کوین پس از چند روز از زیر 70٪ به حدود 70.5٪ رسیده است. 

مطالب مرتبط
خروج بیت کوین از صرافی های ارز دیجیتال همیشه یک سیگنال صعودی نیست
بیت کوین صرافی ها در پایین ترین سطح از سال 2018 ، دارندگان بلند مدت سود کسب می کنند
حرکت قیمت بیت کوین در ماه اول 2021 چگونه خواهند کرد؟ انتظار رشد قیمت بیشتر می‌رود؟
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether