قیمت بیت کوین
۱,۲۴۷,۵۹۶,۱۹۱تومان
50,572دلار
4.30
قیمت اتریوم
۴۱,۱۰۳,۸۵۶تومان
1,665.97دلار
5.83
قیمت تتر
۲۴,۶۶۹تومان
1دلار
0.06
قیمت بایننس کوین
۵,۹۲۹,۹۶۴تومان
240.40دلار
5.89
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  وال استریت و بیتکوین با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کردند

وال استریت و بیتکوین با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کردند

وال استریت با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، مرکز پزشکی را که در آن تحت درمان COVID-19 بود، ترک کرد و به کاخ سفید بازگشت. بیت کوین رشد وال استریت را دنبال کرده و بیش از 10،750 دلار معامله می‌شود.

وال استریت و بیتکوین با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کردند

طی 24 ساعت گذشته، ارزش بیت کوین به تدریج در حال افزایش است و اکنون به بالاتر از 10،750 دلار است. این افزایش قیمت شبیه رشد شاخص ها  ثبت شده در معاملات روز سه شنبه وال استریت، پس از خبر بازگشت رئیس جمهور آمریکا به کاخ سفید است.

ترامپ به دفتر خود بازگشت

همانطور که بیتپارس دیروز گزارش داد، بیت کوین به دنبال اخباری مبنی بر ترخیص دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از بیمارستان، به قیمت 10،750 دلار رسید. اندکی بعد ارزش این دارایی اندکی کاهش یافت. با این وجود پس از رشد وال استریت در 24 ساعت گذشته این ارز نیز دوباره رشد کرد.

رئیس جمهور ترامپ در ساعات پایانی روز دوشنبه از مرکز پزشکی نظامی والتر رید خارج شد و به کاخ سفید بازگشت. با این حال به نظر می‌رسد وی هنوز هم با کرونا ویروس درگیر است.  CNBC و سایر رسانه‌های مخالف این بازگشت را به عنوان “خروج بی پروا” عنوان کرده‌اند زیرا در صورت بیمار بودن وی، حداقل دو هفته قرنطینه برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم بود. البته بازارهای سهام در وال استریت با افزایش معاملات به سرعت به این خبر واکنش مثبت نشان دادند.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


وال استریت و بازار رمزنگاری واکنش مثبتی به اخبار نشان دادند

تابلوی معاملات وال استریت روز گذشته به رنگ سبز درآمد. شاخص سهام صنعتی داو جونز با 1.7٪ افزایش، S&P 500 با 1.8٪ افزایش کار خود را به اتمام رساندند. نزدک نیز در ادامه رشد خود با 2.3٪ افزایش بیشترین رشد را ثبت کرد.

وال استریت با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کرد

نمودار قیمت بیتکوین

به نظر می‌رسد که افزایش همبستگی بین بیت کوین با وال استریت بر قیمت امروز این ارز برتر نیز تأثیر داشته است. پس از یک افت سریع به 10،620 دلار در بایننس، بیتکوین به افزایش قیمت ادامه داد و به بالاترین قیمت ورزانه در 10،800 دلار دست یافت. اکنون با کمی ریزش، طلای ارزهای دیجیتال هنوز در محدوده 10،750 دلار معامله می‌شود.

آلتکوین های بزرگ بازار روز آرامی را سپری کردند

برخلاف بازار وال استریت و بیتکوین، آلتکوین‌های بزرگتر در 24 ساعت گذشته نسبتاً راکد مانده‌اند. اتریوم با کمتر از 0.5٪ جهش نزدیک به 355 دلار معامله می‌شود. بیتکوین‌کش (0.5٪)، چین‌لینک (0.2٪)، کریپتو. کام کوین (0.5٪) و لایتکوین (0.3٪) نیز از دیروز کمی افزایش یافته‌اند. ریپل مانند دیروز به رشد خود ادامه داده است. XRP بیش از 3 درصد افزایش یافته و نزدیک به 0.26 دلار شده است.

وال استریت با بازگشت رئیس جمهور ترامپ به کاخ سفید رشد کرد

وضعیت بازار رمزنگاری

 

در مقابل، بایننس‌کوین و پلکادات به صورت مشابه 1.5 درصد کاهش یافتند. BNB تا قیمت 28.5 دلار پایین آمده است. DOT نیز با قیمت 4.1 دلار معامله می‌شود.

آلت کوین‌های متوسط از لحاظ حجم بازار نیز بدون افزایش‌های دو رقمی آرام مانده‌اند. زی‌کش با 7.5٪ بیشترین رشد را از دیروز داشته است. مونرو (6.1٪) و کوانت (5٪) در رتبه‌های بعدی رشد قرار دارند.

با این حال، چند نمودار برخلاف نمودارهای وال استریت رو به پایین حرکت کردند. پس از چند روز پمپ قیمت قابل توجه، امروز پوماپی 90٪ سقوط کرده است. یونی سوآپ با افت 13 درصدی در رتبه بعدی قرار دارد. پس از آن‌ها سینثتیکس نتورک توکن (-12٪) و هج‌ترید (-10٪) در رده‌های بعدی بیشترین کاهش قرار دارند.

مطالب مرتبط
بیت کوین و بازار سهام؛ عملکرد بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال در دوران همه گیری کرونا چگونه بود
حرکات بعدی بیت کوین پس از دست یافتن به 36 هزار دلار چیست؟ سناریوهای افزایشی و کاهشی
ابرقدرت ارزهای دیجیتال جهان کیست؟ آلمان با آرامش در حال تبدیل شدن است
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
صرافی غیرمتمرکز بایننس دکس (Binance DEX)، راهنمای استفاده برای کاربران باتجربه
صرافی بکت (Bakkt) چیست؟ خرید و فروش ارزهای دیجیتال با نظارت دولت
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.