منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند
ضربه بیت کوین به آلتکوین

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

رضا باغانی
1399/08/08
۰

به نظر می‌رسد بیت کوین با سطح رؤیایی 13000 دلار دست به گریبان است. بیشتر آلتکوین‌ها از حرکت دیوانه وار بیتکوین آسیب دیدند. در چهارشنبه خونین سرمایه بازار کریپتو به 397 میلیارد دلار کاهش یافت.

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

بیت کوین در 24 ساعت گذشته از بالاترین رقم سالانه خود یعنی نزدیک به 14000 دلار تا زیر 13000 دلار سقوط کرد. بیشتر آلت کوین‌ها در مسیر حرکت بیتکوین آسیب دیدند و سرمایه بازار کریپتو نزدیک به 3 درصد کاهش یافت.

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

سواری دیوانه وار بیتکوین در 24 ساعت گذشته

همانطور که بیت پارس دیروز گزارش داد، به نظر می‌رسید همه چیز برای صعود BTC هموار شده بود. پادشاه ارزهای دیجیتال بعد از 10 روز روند صعودی دوباره شروع به حرکت کرد. بیتکوین در بالاترین قیمت در سال 2020 به اوج خود رسید. در واقع، با رسیدن به قیمت 13،865 دلار، تنها 20 دلار تا شکستن اوج قیمتی سال 2019 فاصله داشت.

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

نمودار قیمت بیتکوین

 

با این حال، وضعیت کاملاً برعکس شد. طی ساعات بعدی، ارزش بیت کوین به شدت سقوط کرد. این کاهش تا ثبت قیمت  12920 دلار، پایین‌ترین قیمت روزانه در بیت استمپ ادامه داشت. به عبارت دیگر، بیتکوین فقط در چند شمع ساعتی نزدیک به 1000 دلار سقوط کرد.

از آن زمان به بعد، بیت کوین توانسته کمی بهبود یابد. چند حرکت برای دستیابی به مقاومت 13200 و 13400 دلار را از این ارز شاهد بودیم که با ناکامی همراه بود. با این حال بیتکوین پس از بازپس گیری سطح قیمت 13000 دلار، در موقعیت فعلی خود حدود 13،150 دلار معامله می شود.

بیتکوین در مسیر نزولی، اولین حمایت را در حدود 12،950 دلار خواهد یافت. در صورت افت قیمت و سقوط بیت کوین به زیر این سطح، پشتیبانی بعدی 12،800 دلار است. برعکس، BTC برای بازگشت به روند افزایشی اخیر خود مجبور است مقاومت 13200 دلار و بعد از آن 13500 دلار را پشت سر بگذارد.


✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

 

 

 


رنگ قرمز بر آلتکوین ها سایه انداخته است. سرمایه بازار کریپتو دوباره به زیر 400 میلیارد دلار بازگشت

همانطور که به طور معمول اتفاق می افتد، هنگامی که بیت کوین سقوط می‌کند، بیشتر آلت کوین‌ها نیز سقوط می‌کنند. این سناریو دیروز تکرار شد و علی رغم اینکه بیشتر آنها برخی از ضررها را بازیابی کردند، قرمز هنوز رنگ غالب بازار کریپتو است.

سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند

نمای کلی بازار کریپتو

در مقیاس 24 ساعته، اتریوم 2.3٪ افت کرده و با قیمت 387 دلار تلاش می‌کند تا از مقاومت 390 دلار عبور کند. ریپل (-2.5٪) به زیر 0.25 دلار رسیده است. بایننس‌کوین (-3.3٪)، چین‌لینک (-2.4٪)، پلکادات (-4.6٪)، لایتکوین (-4.25٪) و بیت کوین اس‌وی (-1.3٪) نیز با کاهش ارزش دیروز را تمام کردند.

کریپتو. کام کوین (Crypto.com) با 10٪ کاهش، از دیروز بیشترین ارزش را از دست داده است. CRO زیر 0.09 دلار معامله می‌شود. قیمت این ارز دیجیتال تاکنون از ماه اکتبر بهره‌ای نبرده است. قیمت CRO از ابتدای ماه بیش از 40 درصد کاهش یافته است.

آراگون (-8.5٪)، پروتکل اوشن (-8٪)، میکر (-7٪)، سلو (-7٪) و یی‌ارن فایننس (-7٪)  دچار کاهش قیمت شده اند. در مجموع، سرمایه بازار کریپتو از حدود 410 میلیارد دلار به 397 میلیارد دلار کاهش یافته است.

به نظر می‌رسد بیتکوین برای اصلاح آماده می‌شود. با این حال اخبار جدید مبنی بر خرید دوباره مایکرو استراتژی شاید باعث رشد قیمت این ارز شود. به گفته تایلر وینکسلاو احتمالاً این فراز و نشیبها آغاز چرخه جدید بیتکوین برای رسیدن به قیمت‌های بالاتر باشد.

مطالب مرتبط
صعود به بالای 12000 دلار یا تجدید قوا در قیمت‌های پایین‌تر مساله این است
بیت کوین و رشد آلتکوین ها: BTC از 30 هزار دلار عبور می کند یا آلت سیزن آغاز شده است
رشد قیمت اتریوم به بالاترین سطح 4 ماهه در برابر BTC و کاهش تسلط بیت کوین بر بازار
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether